Дама_из_рекламы• 15 октября 2021

Что там было в теме про Людмилу

Только хотела открыть , удалена
24989 0
СпайдерВумен• 28 октября 2021
13381
Ответ дляСитечко для мыслей
Диву дивуюсь як так можна брехати. Так вона циганка чи ні? Божиться ж що ні.
Люди кажуть,що ромської нації.
Може,й молдаванка.
Вони дуже подібні.я вважаю,що матєра циганерія,сучасна,навчена промишляти в крупних масштабах.
Тільки десь добре прорахувалась.

Харчується добре і різноманітно.
Чорний рис...брокколі

Ситечко для мыслей• 28 октября 2021
13382
Ответ дляФорточка
Они, похоже, на ее рассказы о жизни подсели, как на сериал ( как и мы), вот и дают денег за прослушивание очередной серии)
12 згвалтувань тільки чого вартують і тема з рабством не розкрита взагалі!!! Ще я що послухати.
Жена сантехника• 28 октября 2021
13383
Ответ дляФорточка
Жена сантехника• 28 октября 2021
13384
Ответ дляСитечко для мыслей
Обличчя може худим бути, а срака здорова))) або ноги, або груди можуть там 20 кг важити 6 розміру. Фігури всякі є.
Ну здорова срака и голодающая женщина как то не вяжутся...
Ситечко для мыслей• 28 октября 2021
13385
Ответ дляСпайдерВумен
Люди кажуть,що ромської нації.
Може,й молдаванка.
Тільки десь добре прорахувалась.

Харчується добре і різноманітно.
Чорний рис...брокколі
Ну значить Люді мої консерви не потрібні :) Добре! Та скоріш так, циганка, чого не зізнатись. Не розумію.
Ситечко для мыслей• 28 октября 2021
13386
Ответ дляЖена сантехника
Вона активно худне :)
Чёрти Шо• 28 октября 2021
13387
Ответ дляСитечко для мыслей
А вы консервами решили её подкормить?
Жена сантехника• 28 октября 2021
13388
Ответ дляСпайдерВумен
Люди кажуть,що ромської нації.
Може,й молдаванка.
Тільки десь добре прорахувалась.

Харчується добре і різноманітно.
Чорний рис...брокколі
Ну так пишет же человек: нет мяса. Вот иест черный рис и броколи..
тянитолкайка• 28 октября 2021
13389
Ответ дляЖена сантехника
Пишут, что она полная. По фото вроде неполная. Но в гостевой отзывы на платяшка 44 размера.. Я опять как та лисица...
Так она, типа, для дочки берет, на вырост
О себе-то пишет, что шустро исхудала с 68 размера до 54, или даже худее - штаны 54 болтаются.

СпайдерВумен• 28 октября 2021
13390
Ответ дляСитечко для мыслей
Ну слухайте, те що ледача так, але реально то допомога потрібна. Інша сторона того, що потрібна вона їй бо працювати вона не хоче і не зхоче! Але реально ж вона їй потрібна. Туніядство, в ссср вже стаття була б...
Не забувайте ,дівчата,що Люда ’дуже хвора’.
А болящим церква помогає
Ситечко для мыслей• 28 октября 2021
13391
Ответ дляСпайдерВумен
Люди кажуть,що ромської нації.
Може,й молдаванка.
Тільки десь добре прорахувалась.

Харчується добре і різноманітно.
Чорний рис...брокколі
Вона пару разів дотично зізналась що ромської національності, але потім спростовувала все. Сказала так, якщо діти циганки то одразу фу фуфу, а що вони не діти. Я думаю це і було зізнання... І ще сказала що сусід сказав що він теж має циганське коріння... слово теж пролунало в її повідомленні. Врахочуючи патологічну брехливість людмили, то певно таки циганка.
тянитолкайка• 28 октября 2021
13392
Ответ дляЗаместитель Анонима
так это старое видео. Ему 2 года.

в пластиковом ведре розовая вода - Люда же говорила, что там кость размораживалась, которую ей соседка дала для бульона.
А, так это она разучилась с тех пор? С утра ж просила научить готовить неанонимно))
Заместитель Анонима• 28 октября 2021
13393
Ответ длятянитолкайка
ну вы шо, Люду не знаете что ли?))
Жена сантехника• 28 октября 2021
13394
Ответ дляСитечко для мыслей
Вона активно худне :)
ну то я читала. Интересно,сколько скинула. Онавроде 100 кг весила. Ее в ледыхов прикатили наверное.
Ситечко для мыслей• 28 октября 2021
13395
Ответ длятянитолкайка
їй два рази цеглою в голову прилетіло, може й розучилась!
Жена сантехника• 28 октября 2021
13396
Ответ длятянитолкайка
Ну мы уже поняли, что она худее чем пишет. Я думаю 46-48.
Ситечко для мыслей• 28 октября 2021
13397
Всеодно сумую за нею. Але так брехати))) Смішно, але її односельцям можу поспівчувати, ну і сусідство.
Заместитель Анонима• 28 октября 2021
13398
Ответ дляДля драки
Ну этого достаточно, я думала какого то посредника разоблачили
ооо...разоблачения посредников отдыхают по сравнению с Людасиком)
Жена сантехника• 28 октября 2021
13399
Ответ дляСпайдерВумен
А болящим церква помогає
Так а справочки хде? Тот наборчик что Люда показала не вяжется.

Ситечко для мыслей• 28 октября 2021
13400
Ответ дляЖена сантехника
я на відоі першому. де вона двері показувала і дуже зла була ноги бачила, це десь 46 не більше.. і руки не товсті і обличчя. Так десь 46. Значить Людмила полюбля чорний рис і броколі. Про броколі вже читали)
Жена сантехника• 28 октября 2021
13401
Ответ дляСитечко для мыслей
Ну кусочек лица вроде не и не похож. Всю бы Люду...
СпайдерВумен• 28 октября 2021
13402
Ответ дляСитечко для мыслей
Так це ще не кінець)
Люда себе проявить.
СпайдерВумен• 28 октября 2021
13403
Ще інформація з Лідихова про допомогу:
Перші рази дають,і продуктами допомагають. Треба лиш слізно розказати свою біду. На Скиту в почаєві теж раз в місяць дають сумяру продуктів,але не знаю,чи там вона пасеться. За скит не знаю
Ситечко для мыслей• 28 октября 2021
13404
Ответ дляСпайдерВумен
Так це ще не кінець)
Люда себе проявить.
Ну ніхто не сумнівається що проявить. Вона і продовжує проявляти. Я скажу так - все село смішить :) Так в кожній хаті вже про неї говорять, ото атракціон, можу тільки уявити.
Жена сантехника• 28 октября 2021
13405
Ответ дляСитечко для мыслей
Ну со едой у нее проблем явно нет. Арбузик и мандарины и шоколад никто не будет покупать в здравос уме и трезвой памяти без денег. И ей даже в голову не пришло, что такие продукты нельзя выставлять... Кто ж тебе с такими продуктами даст еще денег???
Ситечко для мыслей• 28 октября 2021
13406
Ответ дляСпайдерВумен
Ще інформація з Лідихова про допомогу:
Чорний рис наврят в пакунку є. Так вона просить таки під церквою подаяння чи то не підтвержений факт?
СпайдерВумен• 28 октября 2021
13407
Там ,крім Лаври,є й інші храми і монастирі.
Ще:

Да, в монастирі можна просто прийти до економа,поплакатись,розказати свою біду і дадуть гроші і продукти. А ще дитиною прошантажувати- голодне,неодіте,мерзне. Чия душа не розтане. Тим паче, монашки. Вірять. Поки не взнають правди. В почаєві люда вже не покажеться, зрозуміла,що засічуть. Кідстаф читає уже весь район
Жена сантехника• 28 октября 2021
13408
Ответ дляСпайдерВумен
Ще інформація з Лідихова про допомогу:
Мы тут месяц слушали... У нее лайт версия есть?
СпайдерВумен• 28 октября 2021
13409
Ответ дляЖена сантехника
Для храма справочек не надо.
Ситечко для мыслей• 28 октября 2021
13410
Ответ дляЖена сантехника
Справа в тому, я у Людмили серйохно підозрюю психологічне відхилення. Це все дуже схоже на соціопатію. Доречі вона ніколи себе не вважає ні в чому винною, це теж один із основни ознак.