Оле Лукойе• 25 октября 2021

Компенсація путівки у зв´язку з невідповідністю

Всім привіт!
Буду вдячна, якщо поділетеся досвідом, як отримати компенсацію від туроператора.
Заявлено:
- відремонтований готель
- дитячий концепт
- басейни з підігрівом.
А насправді стан ремонту, бруд, відсутність дитячого клубу, не обладнаний пляж.
Невідповідність в усьому. Ми не єдині, люди міняють готелі і відправляють скарги турфірма.
Наизнанку• 25 октября 2021
Это какой отель?

автор Оле Лукойе • 25 октября 2021
Поки без назв. Мене цікавить процедура
Кастрюлька• 25 октября 2021
Шансов 0
Максимум выгавкаете переселение
Называйте меня Повелитель• 25 октября 2021
шансы 0
автор Оле Лукойе • 25 октября 2021
Ответ дляКастрюлька
Шансов 0
Максимум выгавкаете переселение
Мене пересели в ту категорію яка була оплачена.
Кастрюлька• 25 октября 2021
Ответ дляОле Лукойе
Так пишите названия отеля
Просто звязда• 25 октября 2021
Ответ дляОле Лукойе
Поки без назв. Мене цікавить процедура
Максимум это гиду устроить знатный скандал и требовать переселения в другой отель. После отдыха никто никаких компенсаций не выплачивает.
ЯНаПэПэ• 26 октября 2021
Автор! Напишите название отеля, чтоб другие так не попали как вы
Скомуниздила• 26 октября 2021
Это у туроператора на сайте такая инфа висит?
Или турагент вам наплел?

Сегодня я не я• 26 октября 2021
Ответ дляОле Лукойе
Так если вас переселили в те условия которые вы оплатили , какой компенсации вы от них ждете?
автор Оле Лукойе • 26 октября 2021
Ответ дляСегодня я не я
Серйозно? Номер це 1/10.
Ми живемо на 4 поверсі де не має сходів, куди ліфт доїзжає з 3-4 спроби. Про Пожежну безпеку ніхто не чув.
Концепція не витримана по всьому готелю, скрізь ремонт.
автор Оле Лукойе • 26 октября 2021
Ответ дляСегодня я не я
Крім цього купа питань до пляжу: арматура стирчить, пірс зачинено, бо в аварійному стані, ремонт не зупиняється, ввечері чи охолоджують якісь будівельні машини чи що але валить дим, наче пожежа.
автор Оле Лукойе • 26 октября 2021
Ответ дляЯНаПэПэ
Не має сенсу це робити, адже за тиждень- півтора готель буде відремонтований, це питання днів. І знову ж таки, багатьом ок, бо вони без дітей, або з дорослими і їм дитяча кімната не потрібна, а її не має. Їм не має діла до ліфта, бо живуть на першому поверсі. В готелі страждають ті, хто приїхали з маленькими дітьми. Бо ми з чоловіком не проводимо час разом, а бігаємо з басейну в басейн за малою