Душка-свекровь)))• 02 ноября 2021

Сегодня что, на работу никто не поехал?

Или большинство пересело в машины?
Или тролли узучают новые методички? 😉

Зелёная ветка метро, вагоны полупустые, даже сидячие места есть
Никто не ходит и ничего не проверяет. На Осокорках, на входе в метро, даже полицейских не было (вчера стояли двое)
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Удалено администрацией...

сама себе прекрасная• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Приріст смертності за 2020 (в порівнянні з 2019) - 6,1%
або на 35 тис. смертей більше
https://www.radiosvoboda.org/a/koronavirus-smertni...
Можете подумати - від чого....
Прирост смертей идет от того, что бесплатная диагностика и медицина просто отсутствуют. У людей не хватает денег купить эффективные лекарства, сделать обследования, начать лечение на ранней стадии. Вот и мрут все чаще.
viter33• 02 ноября 2021
Ответ длясама себе прекрасная
Дивно....
Виявляється у 2019 та 2018 ( і раніше) у нас була супер-медицина і грошей було ’завались’, всіх обслідували і лікували на перших стадіях (((
Я б такое не носила, но продаю• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Удалено администрацией...
сама себе прекрасная• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Дивно....
люди беднеют с огромной скоростью.
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Удалено администрацией...
Щоденна офіційна статистика - це нагнітання та істерія ?
viter33• 02 ноября 2021
Ответ длясама себе прекрасная
люди беднеют с огромной скоростью.
Знову - таки, офіційні доходи зросли, навіть з урахуванням інфляції
Ціни на нерухомість зросли на 20% за рік
Так що навряд чи причина в бідності
Кудряшка Сью• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Маски і карантинні обмеження можуть спрацювати в Іспанії чи Німеччині (знаю безпосередньо від людей, які там живуть), у нас - ’заб’ють на маски та обмеження’ !! У нас це не спрацює !
І в Зх.Європі смертність різко зменшилася, коли почалася вакцинація, а не коли почали ходити в масках.
І зупинити всю економіку на черговий карантин у нас нема фін.можливості((
Тому - безальтернативно вакцинація.
ви справді думаєте, що вакцину виробляють для вашого блага? яка наївність. виробництво вакцин - це брудний бізнес, але він приносить власникам шалені гроші. а корисні ідіоти допомагають їм у цьому.
Вероятненько• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Удалено администрацией...
то есть вы не видите эту показную истерию и нагнетание во всех СМИ? всё по заказу делается. специально проверила вчера статистику: в Киеве 60% ковидных коек свободны. а по телевизору брехня, что некуда ложить. или что трупы в крематорий уже не помещаются, хотя после проверки оказалось, что он заполнен как обычно

viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляКудряшка Сью
Я справді думаю, що без вакцинації смертність буде значно вищою. І статистика (смертності до вакцинації та після її початку) - тому підтвердження
Вероятненько• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
что ж летом когда было привито 2-3% не было кучи заболевших и умерших?
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляВероятненько
Бо влітку робили 20 тис. тестів в день, зараз - від 130 тис. до 150 тис.
Вероятненько• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
так может у нас пандемия лживых тестов?
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляВероятненько
Користуюся виключно статистикою
А тв не дивлюся років 10
Вероятненько• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Користуюся виключно статистикою
А тв не дивлюся років 10
статистику и лапшу в СМИ вам подают одни и те же люди
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляВероятненько
Можна не вірити, що земля кругла, але від цього вона не стане плоскою
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляВероятненько
так может у нас пандемия лживых тестов?
і смертності заодно ((
Вероятненько• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
слив засчитан. такими как вы легко манипулировать в принципе, ничего удивительного
Вероятненько• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
і смертності заодно ((
люди умирают и от неоказания помощи и от других болезней, но их записывают в ковид

viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляВероятненько
Як і вами
Заперечувати, не маючи хоч якихось достовірних для цього даних - це феноменально !!
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляВероятненько
Ви маєте право так вважати, це легше, ніж подумати, яким чином реально зупинити захворюваність і смертність
Там-тарарам• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
У вас які є пропозиції щодо зниження смертності від ковід (крім вакцинації) ?
Просто сидіти і чекати, що все само собою пройде ?
Чи почекати років 5-10, доки вивчать вакцини ?
так не надо ничего снижать, вы уже посчитали, сколько в сутки от короны умирает отталкиваясь от общего числа, а не читая постики в инете?)
Кудряшка Сью• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
статистика неправдива. нею постійно маніпулюють з метою посилити вакцинацію і максимально збільшити прибутки виробників вакцині. і повторюю, вакцинація повинна бути абсолютно добровільною. а зараз вона не є такою.
Кудряшка Сью• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
саме так! від того, що ви тут пропагандуєте вакцини, вони не стануть корисними.
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляКудряшка Сью
Зараз вона добровільна. Так, для невакцинованих - обмеження. Але обмеження є всюди! Передбаченого кримінальним кодексом робити не можна! За кермо без прав сідати не можна !
Для того, щоб стверджувати, що ’статистика неправдива’ - треба навести реальні аргументи (по усій світовій статистиці щодо ковід). Без них це лише Ваші фантазії
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляКудряшка Сью
Я не пропагую !!!
100 разів писав: вакцинуватися - добровільна справа кожного !
Там-тарарам• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Вакцинуватися (чи ні) - добровільна справа кожного !!
Можна ж і від усіх хвороб не лікуватися
так при добровольной никто и не напрягался, а сейчас принудительно
Кудряшка Сью• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
вона НЕ ДОБРОВІЛЬНА! більшість вакцинується під жорстким примусом. і до речі, всі ці постанови кабміна щодо вакцинації порушують права людини! а крім, вакцинація проводиться неправильно іі в антисанітарних умовах. і все це призведе до поганих наслідків.
Там-тарарам• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Дивно....
ну вообще до єтого карантинного цирка доход у людей намного лучше біл, а так же им не отказівали в мед помощи
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляКудряшка Сью
Нікого насильно не вакцинують.
Є безліч можливостей для віддаленої роботи, де не треба вакцинуватися.
Щодо неправильної вакцинації - не думаю, що вакцинація проходить набагато гірше, ніж звичайні уколи в м’язи.