Душка-свекровь)))• 02 ноября 2021

Сегодня что, на работу никто не поехал?

Или большинство пересело в машины?
Или тролли узучают новые методички? 😉

Зелёная ветка метро, вагоны полупустые, даже сидячие места есть
Никто не ходит и ничего не проверяет. На Осокорках, на входе в метро, даже полицейских не было (вчера стояли двое)
Там-тарарам• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Якщо Вас не переконує статистика смертності від ковіду і у вас єдине універсальне пояснення, що ’усіх померлих записують в ковід’ - будь-які аргументи будуть’відскакувати’.
Цифри чітко показують загальне зростання смертності (з усіх причин)
Цифри по ковіду показують причину такого зростання
переконуэ и я ее реальную знаю)

так 700 ч в сутки от короны это какой % от общего числа умерших?

Робот Вертер• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Так вам скинули статистику, что в 2020 общая смертность была такая же, как в 2018 и 2019
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляТам-тарарам
а вас не цикавыть? наверное потому, что глупо выглядеть будете?

тема как раз об этом, как людям врут и принуждают к вакцинации, не имея для этого оснований
1.ніхто не примушує.
2.статистика від причин смертності - у вільному доступі на сайті Держстату. Ковід - між ІІ та ІІІ місцем
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляТам-тарарам
переконуэ и я ее реальную знаю)

Я скинув посилання на причини смертності за період 1-5 міс.2021 (ковід обігнав онко і вийшов на ІІ місце)
Якщо шукаєте поденно - прошу самостійно пошукати
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляРобот Вертер
Це брехня
Смертність в 2020 - на 6,1% вище, ніж в 2019 в абсолютних цифрах. При меншій кількості населення
сама себе прекрасная• 02 ноября 2021
Ответ дляТам-тарарам
что за глупости? на миттинг собирается много людей и они не просто НЕ безработные, а еще и при должностях хороших

обратите внимание, большинство антиваксов люди не бедные
Соглашусь, в моем офисе на митинг решили идти те, кто ездит на машинах, вакцин не делал и вполне обеспечен. Вот не нравится им это давление. Из принципа оставят машины, сделают тест (чтоб точно не завернули) и пойдут. И таких много. Если пока не задевает вопрос транспорта, то завтра будет давление через детей, а это уже сложнее.
Там-тарарам• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
1.ніхто не примушує.
вы перед ответом не читаете вопрос? протокол 68 и постанова 1096 это не змушування?

да хоть на 1 месте, но если в целом статистика не меняется, то просто причины они тасуют как им удобно?

вы мне про 700 ч ответите?)
Там-тарарам• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
слив защитан)

вот тогда не надо умничать на форуме, раз не можете аргументировать свои слова и уходите от неудобных вопросов)
Там-тарарам• 02 ноября 2021
Ответ длясама себе прекрасная
абсолютно верно, я сама такая, но мне не нравится тенденция принудиловки в целом

viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляТам-тарарам
слив защитан)

Я тут розважаюся !!
Як і більшість присутніх.
Хто хоче грунтовні знання - точно не тут шукає !!
І не зобов’язаний нікому лопатити гори сайтів, щоб знайти якусь інформацію - вся інформація є в абсолютно вільному доступі.
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляТам-тарарам

вы мне про 700 ч ответите?)
Статистика змінюєтся
+ 6,1% до смертності (збільшилося у 2020 в порівнянні з 2019).
700 чол. - зі статистики МОЗ України за вчора.
Хочете шукати смертність від інших хвороб в денному розрізі - будь ласка, шукайте !! Мені квартальних даних достатньо
Там-тарарам• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Статистика змінюєтся
вы привели в пример смертность 700 в день от короны, так вот вы и шукайте, а иначе зачем об этом написали?)
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляТам-тарарам
Щоб люди розуміли масштаб смертності від ковід.
Чисто статистично за 2020 (усереднені показники):
серцево-судинні = 185 000 смертей в рік = 507/в день
Онко - 30 000 в рік = 82 / в день
Там-тарарам• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Онко - 30 000 в рік = 82 / в день
так вот и покажите этот масштаб указав какой % умерших в сутки от ковида от общего числа !

отлично, ближе к теме , а теперь такие же данные по короне дадите?)
Вероятненько• 02 ноября 2021
почему полицаи прячут лица в балаклавах в метро? и форма не украинская. мы что, в оккупации?
Кудряшка Сью• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
Зате люди, які вирішили, що ’само собою все якось розсмокчеться’ - проявляють феноменальні знання з фірусології та біології в цілому. тільки таких щодня стає на пару сотень менше. Чомусь.....
просто дивують люди, які вірують у святу вакцину... ви хоч анотації до вакцин почитайте. і поцікавтеся скільки реально хворих саме після вакцинації. в мене колега захворіла дуже сильно відразу після другої дози. лікарка, така ж розумна як ви, сказала, шо то співпадіння. немовби колега вже була хвора і вакцина ні до чого. от тільки тут в неї облом вийшов, бо перед вакцинацією був зданий тест і аналіз крові. люди просто тупо захворівають від вашої вакцини, от і все.
Коко Шанель• 02 ноября 2021
Ответ дляВероятненько
Они в засаде)
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляКудряшка Сью
У вас які є пропозиції щодо зниження смертності від ковід (крім вакцинації) ?
Просто сидіти і чекати, що все само собою пройде ?
Чи почекати років 5-10, доки вивчать вакцини ?
Кудряшка Сью• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
нічого кращого ніж маски та карантинні обмеження ще не придумали. епідемія пройде, а вакциновані отримають зірвану імунну систему. і невідомо, які будуть наслідки цієї вакцинації у довгостроковій перспективі. навіть, така страшна епідемія, як епідемія іспанки, тривала 2 роки. без локдаунів та масок. в природі діють певні закономірності. і вчені їх, на жаль, ще не вивчили досконало.

viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляКудряшка Сью
Маски і карантинні обмеження можуть спрацювати в Іспанії чи Німеччині (знаю безпосередньо від людей, які там живуть), у нас - ’заб’ють на маски та обмеження’ !! У нас це не спрацює !
І в Зх.Європі смертність різко зменшилася, коли почалася вакцинація, а не коли почали ходити в масках.
І зупинити всю економіку на черговий карантин у нас нема фін.можливості((
Тому - безальтернативно вакцинація.
МЧСница• 02 ноября 2021
Ответ дляКудряшка Сью
++++++++100000%%%%
Вероятненько• 02 ноября 2021
Ответ дляviter33
ну снять медикам доплаты за ковидных и не записывать в статистику всех подряд. закрыть пропагандисткие помойки на тв. и ни о каком ковиде никто и не вспомнит
Я б такое не носила, но продаю• 02 ноября 2021
Ответ дляКудряшка Сью
А ще, цікаво подивитися і порівняти склад вакцини, наприклад Астразенека, на сайті МОЗ і в Державному реєстрі лікарських засобів!!!
Мона Лиза• 02 ноября 2021
Ответ дляЛеплю из пластилина
Красная ветка, при мне проверили у 5 человек. Я в упор смотрела на полициянта, не подошел)) да, вагоны не полные, аж непривычно. Неужели на самом деле работает так мало? Кто же раньше толпу создавал в метро?
антивакси))) так реально мало, в деяких сытках нема кому працювати, бо выдмовилис вакцинуватись, вчора продавцы таке казали...
Мона Лиза• 02 ноября 2021
Ответ дляЦикавенная
Все пошли на вакцинацию
А вообще как это надоело !
Гитлер был бы доволен всем происходящим сейчас .
Свободные рабы , главное добровольно вакцинирующиеся
Ответ дляviter33
Тому - безальтернативно вакцинація.
❗❗❗❗❗❗❗

Обережно, мета таких тролів добити процент вакцинованих хоча б до 70%
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляВероятненько
Удалено администрацией...
Ответ дляviter33
Удалено администрацией...
viter33• 02 ноября 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
❗❗❗❗❗❗❗

Вакцинуватися (чи ні) - добровільна справа кожного !!
Можна ж і від усіх хвороб не лікуватися
Ответ дляviter33
Можна ж і від усіх хвороб не лікуватися
Знову дешева, але цинічна маніпуляція
Готуйся краще, троляко