Кукуша• 16 ноября 2021
На кого Ви підписані в Фейсбуці, хочеться корисної інформації.
Тамбовский мел• 16 ноября 2021
На ’легализация украинцев в Польше’ мне эта группа очень и очень помогла
Кукуша
• 16 ноября 2021
Ответ дляТамбовский мел
Цікаво, хочеться і новини, і талоновиті люди. Щось щоб розвивало, захоплювало і направляло думки в потрібну сторону.
Скромняшка• 16 ноября 2021
Рекомендую подписаться в ФБ на МАХ МО (МАКСИМ бОГДАНОВИЧ) свободные души).
Фекла Персиковна• 16 ноября 2021
Ответ дляСкромняшка
Души?