Верочка 100%• 18 ноября 2021

Расскажите про необычные

Истории любви, не там, где все понятно, он богатый она красивая. Про что-то настоящее.
Подкустовый выползень• 18 ноября 2021
Он бедный и алкоголик, она страшная... Про такое?
автор Верочка 100% • 18 ноября 2021
Ответ дляПодкустовый выползень
Вам обязательно надо ерунду какую-то написать? Поржать не хватает?
Капуста Маша• 18 ноября 2021
Не люблю интригующие заголовки. Не расскажу.
автор Верочка 100% • 18 ноября 2021
Странные тети, не нравится моя тема, на выход, админ сегодня уже писал об этом, создавайте свои темы и пишите, что попало.
Я такая боевая• 18 ноября 2021
Про какие необычные?
когдадеЦкие• 18 ноября 2021
Можно и про настоящее,только ведь все равно не поверят,будут писать коменты,что все выдумка и такого не может быть,вопрос,зачем тогда рассказывать)
Ms. Android• 18 ноября 2021
Розповідь втілите в життя у вигляді роману ;)?
Вона успішна в своїй сфері дівчинка. Ну як дівчинка? Їй 28.
Подруга, що ще в юнацькі роки переїхала в Іспанію, запросила у гості. Подруга була найкращою, найщирішою і най най най в шкільні роки.
Сьогодні переддень нового року. У черзі в супермаркеті двоє молодих дівчат та двоє молодих хлопців, одного віку. Замовляючи останні тушки смачної риби, опиняються при виборі, кому дістанеться остання порція делікатесу. В Іспанії одночасно чергу в Меркадоні, обслуговують кілька продавців риби. Знайомство. Дівчатка українки та лікар поляк з другом іспанцем.
Щоб вирішити спір, кому рибку на вечерю, вирішують домовитися відсвяткувати Новий рік в одному закладі. Найактивнішу роль відіграє, у виборі закладу, подруга головної героїні.
Дівчатка красиві, довгоногі, абсолютно протилежні на вигляд. Головна героїня брюнетка з красивим довгими волоссям, завжди в сукні до коліна та прикритими красотами. Подруга дівчинка, котру іспанці з кожного будівельного майданчика називають ’ Бланка’. Коротка спідничка, високі чоботи в жаркій прибережній іспанській зоні. Таких за кілометр бачать хто вона, вони стоять на роздоріжжях. Часто це румунунки, але часто і інші слов´янські дівчата.
Клуб. Дивний нічний клуб. Не зовсім зрозумілий для головної героїні, але ж вона не може судити про поведінку і заклад в іншій країні. Можливо у всіх закладах дівчатка так себе дивно поводять, серед них завжди має бути тьотя років 55, котра заправляє усіма справами клубу. Тьотя, котра бачить порядність за кілометр, і напряму скаже, що ти не підходиш в цьому закладі. Ну є такі заклади в приморських готелях...
Красивий вечір, з різним підтекстом, для польського лікаря хірурга, котрий кілька років працює в госпіталі. Чудово, що дівчинка розмовляє польською та англійською. Вони танцюють, трішки алкоголю, зовсім трішки смачного вина, та кислючого шампанського з 12 ягідками винограду, коли б´ють 12 куранти.
Все б добре, але зайва тут туристка, котра в 28 спробувала відпустити самотність, відійти від робочих питань, стати дівчинкою, котра просто хоче потанцювати і провести з досить милим чоловіком вечір.
Кожен платить за себе сам. Вона наївно думала, що це особлива умова, коли вона не утриманака :)
Танець. Танець де поряд двоє.
Тільки дивно, що подруги вже слід простив. Пошук очима когось знайомого. Для підтримки, поради, розділу радості. Він їй сподобався...
Ніжні обійми, повернення в заклад.
Тільки ніхто не помітив сп´янілої від наркотиків і алкоголю латиноамериканки. Запальної, навіженої, котра з самого початку вечора поклала око на красивого, коринастого чоловіка. Котрий вирізнявся серед усіх якоюсь мірою інтелігетності.
Сп´яніння своє зробило... Невеличкий ніж, що використовувався для відкриття використаного дурману, появляється в міцній руці еквадорки. Злість та ненависть робить своє. Підстерігши українку біля туалету, вона притиснула її до стіни, і тільки якесь чудо, заставило опустити лезо від горла до ноги. Еквадорка вважала, що її сукня занадто довга для цього закладу. Вкоротивши сукну, добрячий поріз на нозі, почав просочуватися червоними краплями на землю.
Він відчув не ладне. Кров на її чорній сукні, ніхто не помітив, чорні колготи, теж скрили наслідок зустрічі з дівчиною затьмареною злом. Вона втратила свідомість.

Дальше розуміння, що подруга, насправді працює путою, це путаклуб. Її сприйняли за дівчинку, що грає роль.
Операція, спроба друзями еквадорки, знищити всі докази та жертву в лікарні.
Довгий шлях реабілітації, повернення додому та красива любов тих, хто помилився в першій оцінці, при першій зустрічі.

Нас оцінюють по одежі... але насправді, нас оцінюють при певних обставинах. Навіть, якщо ти досягаєш в житті всього сама, ти можеш залишитися самотня і нікому не потрібна.
Не моя історія. Історія, котра народжується у сні :)