Гидроусилитель руля• 20 ноября 2021

Это значит не любят? Родители.

Если одному ребёнку дарят квартиры, машины, дорогие подарки, а другому ничего. Это значит не любят того кому ничего не дают? Типа наплевать на него главное любимого ребёнка обеспечить?
Как вы считаете?
Результат:
вже голосів: 341
253 (74.19%) Не любят
48 (14.08%) Ответы
40 (11.73%) Любят всё равно
Подметайло• 20 ноября 2021
Ответ дляБезникая
Повторюсь. Тема не моя.
Я не жалуюсь.
Пишу отдельные факты.
Не прошу мне помочь и оценить.
Не говорю,что я отвечаю и как.
Зачем?!
Просто комментарую пост.
Если Вы уже прям сделали мои психоанализ, то ниже этого комментарии, на который Вы ответили, есть то что я говорю.
Ок, как скажете

АсобеннАя• 20 ноября 2021
Ответ дляЧижик Пижик
Загрывок это что
Спробую пояснити. Я носій української мови. Місце, де росте грива у коня, шия, значить))
Дядя Жора• 20 ноября 2021
Ответ дляКуда_бежать
так многие рожают для стакана воды. Или вообще раба. Я тебя родила и ты уже мне должен. И таких знаю.
тоже знаю таких. Сначала сидят на шее у родителей. потом плавно переползают на шею тягловому мулу-мужу, рожают, чтобы детьми прикрывать свое сидение, а когда тягловой мул копытится - переползают на шею следующему, ребенку. Одно слово, позвноночницы
Запыхалась• 20 ноября 2021
Ответ дляКуда_бежать
естественно. То й у невістки право - схоче приділить свекрусі, не схоче -не приділить
У меня в семье даже есть случай, когда невестка-вдова единственного сына досматривала старенькую свекровь. И внук помогал со своей женой.
А потому что свекровь в свое время человеком была. Правда, у нее дочки не было))
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляАсобеннАя
Ви ДУЖЕ помиляєтесь
Можливо. Але я тут правду пишу, як все бачу. Я ж сама невістка, і спілкуюсь із подругами, знайомими. Немає серед невісток таких, які суду матір любити будуть, як власну. Але таких, які хочуть, щоб їх любили, як власних дітей - повно. Причому самі ні на пів нігтя віддати не готові. То краще я своїй дитині нігті і шмоття зайве купою, ніж в чужу вкладуся. Немає там навіть елементарної вдячності.
Куда_бежать• 20 ноября 2021
Ответ дляЗапыхалась
Ключевое слово - человеком была. Что посеешь, то и пожнешь.
АсобеннАя• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
А я розумію свій підхід. Для мене все логічно. І до кого з чим підходити вирішу теж сама.
Та все правильно. Просто результати в неочікуваних моментах через певний час можуть здивувати. Наприклад, відношення між собою ваших дорослих дітей. Але ж ви все продумали і все вирішили правильно))
А те, що дорослі діти ненавидітимуть один одного, то пусте. Мама завжди знає як краще.

Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляЗапыхалась
Так может дочечка только со второй попытки получилась?
Старша донька. І вимог до неї більше´, ніж до сина. Хоча син. - моя радість і любов. Але я люблю своїх дітей, не чужих. Чесна в цьому, насамперед перед собою. І з нормальною невісткою не буде проблем при цьому. А з інакшою. - то там і ловити нічого.
Куда_бежать• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
знаете. у меня с мамой не сложились отношения.я когда увидела свекруху свою подумала - вот будет теперь у меня мама. А свекровь подумала про меня - вот змея кака (Я только здрасьте успела сказать и уже была записана в змеи, о чем свекровь пошла делиться с общими знакомыми, которые мне и передали ее слова).
Ясное дело отношений у нас не вышло. А я бы очень хотела. Поэтому бывает по разному.
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляДядя Жора
не приведи Господь так выжить из ума
Я абсолютно при своєму розумі, цілком свідома.Я люблю СВОЇХ дітей. До чужих толерантна, навіть байдужа.
АсобеннАя• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Я сирота вже 19 років. Але мені трапилась така свекруха як ви. З усіх сторін я намагалась вам пояснити, шо буває по різному. Дай Бог, щоб ваша невістка мала свою матір і їй очі на лоба не лізли від почутого(( і серце не заходилось від болю й образи. А я чула. І по допомогу до мене вже зверталась свекруха. А ви все про гроші й про гроші((
АсобеннАя• 20 ноября 2021
Ответ дляКуда_бежать
Мелочунь цього не розуміє.
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляДядя Жора
А главное, как написала-то.... дочь ’цэ моя дытына’. А сын. сын что ’нэ дытына’, получается? У меня 4 сына и дочь, упаси меня Господь от такого деления
І син моя дитина. Кохана і обожнювана. І для нього я зроблю все. Але до чого тут дитина інших батьків?
Куда_бежать• 20 ноября 2021
Ответ дляАсобеннАя
Мелочунь цього не розуміє.
та я вижу.
Время все расставит по своим местам и покажет где мы ошибались (или не ошибались).
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляДядя Жора
вах-вах-вах))) да уже понятно, что нацелились на шею сыну залезть, доцю низзя напрягать, бо то ’дытына’
А вам яка справа на чиїй шиї мені буде комфортніше.
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляДядя Жора
Угу, такая ’донэчка’ оставила мою соседку без крыши над головой. Тоже соседка пела, что ’донечка, вона і є донечка’. и старой карге хватило совести поползти к сыну, про которого говорила ’отрезанный ломоть’. Благо сыну хватило ума развернуть ей голобли обратно
Ну як вага сусідка,,, не дуже розумна жінка, то до чого тут я? Де написано, що я комусь своє зібралась переписувати?
ПуФФынка_мисс• 20 ноября 2021
Я - дочь. Не любимая мамой, спасибо, любимая отцом.
Я - невестка. Любимая. У единственного сына.
Я - младшая сестра. Брата мама боготоворит, невестку ненавидит.
Я - мама. Единственного сына. Второго ребенка не хочу, боюсь повторить историю.
Я хочу быть свекровью, а невестка станет любимой дочерью, которую побоялась родить. Пусть так)
Царевна Лягушка• 20 ноября 2021
Ответ дляАсобеннАя
Ви така цікава))
Ви будете вкладатися в чужого сина (чоловіка донечки, щоб не напрягався)), але не будете вкладатися в свого сина, бо, не дай бог, перепаде щось чужій жінці?))
Чи передбачається, що донечка заміж не вийде? Чи передбачається, що вона не прикипить до свого чоловіка й дітей, а буде колихати маму?
Ну чужий син - він же не жінка
Важко щось давати іншій жінці.
Хоча краще так, ніж як моя свекруха, зовсім не немічна і в принципі гарна жінка, кожного разу, як виходимо на вулицю, пошвидше під руку бере свого сина, щоб я не встигла його за руку взяти
Царевна Лягушка• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Ну як нічого. Вони одягають одинакові бренди, їдять одинакові їжу, мають хороші гаджети і будуть мати хорошу освіту. Я дбаю про їх здоров´я. Це, пробачте, не нічого. Це добряче щось. І сину я ніколи ні в чому не відмовлю і завжди допоможу. У всьому, що стосується лише його, а не його дружини. На свою жінку нехай заробляє сам.
Одягати і годувати - це ваш обов’язок
Діти вам за це нічого не винні, вт самі вирішили народити їх

Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляКотомафия
Вы очень неумная женщина. Но претензии к невестке очень характерны - трынькаете деньги, помогите маму на часть заработанных мужем денег. Все, сын отрезанный ломоть, он не член вашей семьи. Никто никому ничего не должен. И что самое характерное, это было целиком ваше решение
Ем. Та моєму сину півтора. А опус сей про чоловіка. Ну і про мене, відповідно. І мене, щиро кажучи, дуже дивує подібна людська жадібність і ницість. Цей поділ невбитого ведмедя. Чи, радше, вбитого іншими людьми.
Начитаєшся тут - прямо гидко. Може, нормальну до пари обере. Там видно буде.
Котомафия• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Хаха, как быстро вы пошли на попятную. Уже и чын самый любимый и обожаемый. Очень изменилась риторика. Однако, невестка вам все еще не такая. При том, что ее еще нет, насколько я поняла, только гипотетически. Очень типичное поведение. Неумные женщины одинаковы, невзирая на возраст и национальность.
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляДядя Жора
ростити, вдягати, годувати і дати освіту - це ОБОВ’ЯЗОК БАТЬКІВСЬКИЙ, а не милість. Інакще треба було не народжувати
У нас прожитковий мінімум скільки? 5 тисяч чи щось таке? Так от там і закінчуються обов´язки. Лего по 10 тися в хороша дорога освіта - це не секонд і громадська школа. І хороші клініки сильно від державних відрізняються. Так що не треба про обов´язок.
Царевна Лягушка• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Саме так. Нехай на свій манікюр, губки і зубки зі свого бюджету тринькає, а не з мого.
Я вам нагадаю, що у шлюбі у чоловіка і жінки спільний бюджет, тому як щось захочете від сина - то це і гроші невістки і вона може відповісти вам так само)
Котомафия• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Я все поняла правильно, значит
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляЭскиз бесконечности
Думаю сын чувствует ваше отношение, поэтому и откажет вам в стакане воды. Но вам повезло- у вас есть дочь.
Син не вілмовить. А от невістка точно скаже. - носи сам чи ще що там. Сама невістка так що не треба ля-ля.
Котомафия• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Надо-надо. Содержать детей - ваша обязанность. Хотите выходить за рамки прожиточного минимума - ваш выбор. Прекратите нести чушь уже. Я, кстати, поняла, кто прячется за анонимом и абсолютно не удивлена уровнем риторики.
Царевна Лягушка• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Як невістка відкриє сину очі - то і син відмовить
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляКуда_бежать
Потому что сейчас деньги на квартиру собираются. Но уже своему ребенку.
Ну як ви така хороша - купіть на нього. І відмову не забудьте написати. Бо не бачу, чим вага сімейка краща тих батьків. Ага. Дай цьому дурневі. - взагалі на вулиці залишиться. Так хоч спадкова не не ділиться і батьки ж приймуть, якщо що.
Эскиз бесконечности• 20 ноября 2021
Я бы не была так уверенна на вашем месте, но мечтать не вредно. Но разделять детей- это жуткий треш.
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляЧижик Пижик
При таком раскладе у моей свекрови наступила старость и она вспомнила что сын есть
Не может же она любимую дочь напрягать своими болячка
Слава богу муж сказал их любимую фразу
Ну от тому і все доньці. Про вас все зрозуміло ще першого погляду. А проблема в батьках. Точно- точно лише в них.