Гидроусилитель руля• 20 ноября 2021

Это значит не любят? Родители.

Если одному ребёнку дарят квартиры, машины, дорогие подарки, а другому ничего. Это значит не любят того кому ничего не дают? Типа наплевать на него главное любимого ребёнка обеспечить?
Как вы считаете?
Результат:
вже голосів: 341
253 (74.19%) Не любят
48 (14.08%) Ответы
40 (11.73%) Любят всё равно
Запыхалась• 20 ноября 2021
Ответ дляДикая Роза
А , он оно че , Михалыч .... 1,5 года ... А женщина да , странная ....
Зато будущую невестку уже ненавидит и боится, как бы той чего не перепало)
Прям классическая свекровь из анекдотов.

Царевна Лягушка• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
У нас спільний бюджету, до якого чоловік також вкладає кошти. І от я, чесно, не уявляю, як можу заборонити йому дбати про батьківк. Так, бюджет не дифіцитний.Але гарний син - заслуга гарної мами. Чому вона повинна бути обділена?
Ну це ви не уявляєте, а багато хто ой як уявляє

Якщо мама обділяла сина, надаючи все доньці, то чому вона не повинна бути обділена??
Чижик Пижик• 21 ноября 2021
Ответ дляАсобеннАя
Спробую пояснити. Я носій української мови. Місце, де росте грива у коня, шия, значить))
А при чем тут лошадь
Почему нельзя написать нормально , на шею
АсобеннАя• 21 ноября 2021
Ответ дляЧижик Пижик
А при чем тут лошадь
Бо писала Я, а не ви. Вислів такий є ’стрибнути на загривок’= сісти на шию.
Томатико• 21 ноября 2021
Ответ дляНе фонарь
Может в вас причина
Отличный ответ 😆 причина в левой тетке, потому и сына не любят.
Котомафия• 21 ноября 2021
Ответ дляЧижик Пижик
А при чем тут лошадь
Почему нельзя обладать абстрактным мышением и понимать метафоры? Развивайтесь, а не указывайте окружающим, как им изъясняться
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляЦаревна Лягушка
Яких крихт? Які самі ці невістки заробили?
А чоловік на дивані пиво пив? Ви єдиний годувальник? Ваш вклад до того бюджету який відсоток становить? Я, звісно, можу помилятися, але навряд чи навіть половину. Як гарно бюджет спільний, а тратити буду я. То, відкрию таємницю, він також має право розпоряджатись коштами. Якщо сама заробляє, то най свої зароблені сама і тратить. А чужі покладе і не чіпає.

Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляЦаревна Лягушка
А у вас якось так виходить, що вам винні, а ви - ні))
Народити дітей - це ваша рішення, вам за це ніхто з дітей нічого не винний
А що винні? Батьки мені нічого не винні. Я вдячна за все, що вони для мене зробили. І рада допомогти. Так само намагаюсь виховати дітей. Але це ж страшний злочин, що ви. Як можна рахувати любов не квадратними метрами і не в доларовому еквіваленті. Як люди сміють розпоряджатись власним майном. Як у них рука піднялась. Ну зараз сяду порахую, що там таке дали сестрі, а мені не дали. Головне, благополучно забути, що зробили для мене, і все нормально. Як стану недолюбленою дитиною, як почну все рахувати. Капець. Ці люди ще будуть у чомусь мене звинувачувати((( Ниці рахувательки чужого(((
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляКотомафия
Я вам морочу голову?! Я здесь просто общаюсь. Мне все равно на ваши убогие представления о жизни. Живите как хотите, плоды пожинать вам. Вы все и сами понимаете, но спорите ради спора, приводя противоречивые аргументы. Так и на здоровье )) Повторюсь - последствия ваших решений разгребать только вам и вашим детям.
Я справлюсь. Чого і вам бажаю.
Царевна Лягушка• 21 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Чужі - це ви називаєте кошти чоловіка? А яке відношення свекруха має до коштів сина, особлива, якщо хвости заносила доньці? Ви таки цікава.

У мене саме зараз часто більше половини. Зазвичай приблизно порівну.
Але в будь-якому випадку, не вам вирішувати, як родині (чоловікові і жінці) розпоряджатись своїми коштами. Навіть якщо дружина і дня не працювала, але вони вирішили, шо всі гроші - спільні. Це не справа свекрухи взагалі.
І зазвичай, чоловік та дружина обговорюють витрати. І чоловіки теж не сліпі, і якщо мама все вкладала у доньку, то від сина може получити 0, навіть якщо невістка і мовчатиме з цього приводу).
Царевна Лягушка• 21 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Але ви щось на чуже вже поклали око))

Діти вам теж нічого не винні
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляДикая Роза
В українській мові немає слова ’надіюсь’ , є слово ’сподіваюсь’ . Поганенько у вас гугл-перекладач працює ... )))))
В українській мові були і прекрасно себе почували слова надія і похідне від нього надіятись. Ну в тих лахматих роках, коли я її вивчала. А чужі дурнуваті дисертації, написані для чергового отримання чергового звання і пов´язані з ними зміни я, пробачте, не відслідковую. Не цікаво.
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляДикая Роза
Який - який Кодекс ? В Україні не існує Громадського Кодексу ....
Оберіть кодекс собі до смаку і почитайте у ньому. В якомусь та є.
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляЗапыхалась
Я прямо класична невістка. Так що не треба тут розповідати, як кожна ніжно любить ’мамочку’. І відповіді на мій пост прям повністю підтверджують мою правоту.
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляЦаревна Лягушка

Тому, що то не моя справа, рахувати чужі гроші. Маю свої, рахую їх. А сина робить обділеним виключно його о дружина, якій не вкипіло чужого добра. Сам чоловік рідко себе вважає обліленим і рахує шматки на тарілці. А от дружинонька так, вона гарно розкаже йому, як його не люблять і яка мати с...ка, обділила.
Царевна Лягушка• 21 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
У вас комплекси з приводу «чужого». Але це ваше життя і ваша справа.
Добраніч.
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляЦаревна Лягушка

Та упаси боги мене від вашого бюджету і вашої родини. Я у вас нічого не прошу і навіть не збираюся. Живіть щасливо, виховуйте у гармонії і пополамницві (вибачте, рівності) своїх дітей. Кладіть на батьків, бо вони комусь там щось не додали. Хто я така, щоб керувати вашим життям. А зі своїм я вже якось сама розберусь.
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляЦаревна Лягушка
Добраніч.
Зате у мене немає проблем поділу не свого. Добраніч в вам.
Запыхалась• 21 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Вы настолько ограничены, что даже не понимаете, насколько дико выглядит ваша ненависть к будущей невестке. Вы даже сына готовы отсечь, лишь бы невестке ни крошки от вашего добра не досталось.
Плевать на невестку, вы от сына своего якобы любимого отрекаетесь!
Может, он вообще никогда не женится, а может, геем вырастет, но вы блин его уже не любите заранее. И не пытайтесь здесь петь о том, что на самом деле жуть как любите

Куда_бежать• 21 ноября 2021
Ответ дляКотомафия
Хаха, как быстро вы пошли на попятную. Уже и чын самый любимый и обожаемый. Очень изменилась риторика. Однако, невестка вам все еще не такая. При том, что ее еще нет, насколько я поняла, только гипотетически. Очень типичное поведение. Неумные женщины одинаковы, невзирая на возраст и национальность.
Юпитерная• 21 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
А я розумію свій підхід. Для мене все логічно. І до кого з чим підходити вирішу теж сама.
а что так?
вы вынесли ситуацию на обсуждение.
читайте теперь.

и почему от сына чего-то хотите?
так и не написали.
Юпитерная• 21 ноября 2021
Ответ дляДядя Жора
Еще раз, это ОБЯЗАННОСТЬ РОДИТЕЛЕЙ, а не прихоть - вырастить ребенка, коль привели его в этот мир. И говорю это, как мать, а не как невестка. Совсем уже бабы умом тронулись что ли? Пипец, страдалицы, ребнка они вырастили. Так нехер рожать было
+++++++++++
Чудо в декрете• 21 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
У мене донька і син. Свою доньку я буду забезпечувати і, балувати завжди, подбаю, щоб вона не залежала від настрою чоловіка. - мала освіту, житло. Жінка в цьому світі дуже незахищена, особливо з дітьми. Це моя дитина. Мені в радість її любити і балувати завжди. Син же ж... Одинокий мужик завжди заробить на себе без проблем. Буде їздити по світу чи на дивані пиво пити. Без питань. Але катати за свій кошт суду доньку, купувати їй шуби, губи, айфони. Нехай сам справляться, разом з батьками дружини. Я в чужу жінку ресурси вкладати не хочу і не буду. Я їй чоловіка виростала - самі далі. Нехай це тисячу разів не правильно.
Вы такая цикава- ’ в чужу жінку ресурси свої вкладати не хочу’.Когда я больше о внуках говорила от сына.
Или вы тоже на детей сына болт забьете,т.к от ’ чужой жінки’ ,а от дочки будете в попку целовать.
Царевна Лягушка• 21 ноября 2021
Ответ дляЧудо в декрете
Ага, зато требовать с сына тоже будет, потому что она его кормила
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляЧудо в декрете
Діти це діти. Але ,якщо мати не дозволяє щ ними спілкуватися, то ж милий не будеш.
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляЧудо в декрете
І так, зазвичай донька фото шле дітей, привозить в гості, розповідає різні випадки. А невістка рахує шоколадні цукерки в подарунках і кому скільки грошей подарували. Такі ж тут відписуюттся? Чи всі горять родинними відносинами і спілкування цінують. Мабуть шо. А то і теми цієї б не було.
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляЮпитерная
а что так?
вы вынесли ситуацию на обсуждение.
читайте теперь.

и почему от сына чего-то хотите?
так и не написали.
Я не автор. Хоча треба б вибачитись. А то такий комент ажіотаж тут викликав у ницих злиденних сподивачок, що аж дивно. І ще раз підтверджує мою правоту. Це ж не сини відписуюттся. І не доньки. Це все дружиноньки, які вже приміряли і уявили, як їм кус не вкипів.
Форс мажор• 21 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Ну да. Що ж той нарик, нехай пропадає, то ж чужа дитина. А жаль лише своїх.
Нет, лучше прохерить все ради наркомана.
Юпитерная• 21 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
уймитесь уже.
просто никто не любит хитрожопых свекровей.
которые сначала обделяют одного ребенка в пользу другого.
а потом с того, кого обделили, клянчат ,бедные они неЩасные.

и жопу мыть им на старости почему-то никто не хочет.

особенно невестка.

ладно ,когда просто не дают ´´кус ´´.
обойдемся.
а когда лезут ,и клянчат ,и вечно им что-то надо ,
так это маразм.
идите, мамО, к любимой дытынке!
Мелочунь• 21 ноября 2021
Ответ дляЗапыхалась
Дивіться в свій час, обділена свекрухою панянко. Гарно виховані діти за спадок не гризуться і крихтами не пробираються. Мають своє і до свого. Заробіть і будете тратити, а не побиратись по чужих кишенях.