Гидроусилитель руля• 20 ноября 2021
Это значит не любят? Родители.
Если одному ребёнку дарят квартиры, машины, дорогие подарки, а другому ничего. Это значит не любят того кому ничего не дают? Типа наплевать на него главное любимого ребёнка обеспечить?
Как вы считаете?
Результат:
вже голосів:
253 (74.19%)
Не любят
48 (14.08%)
Ответы
40 (11.73%)
Любят всё равно
Чижик Пижик• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Ну от тому і все доньці. Про вас все зрозуміло ще першого погляду. А проблема в батьках. Точно- точно лише в них.
Та в старости потрындите
Дикая Роза• 20 ноября 2021
Ответ дляЧижик Пижик
Загрывок это что
ЗАГРИ́ВОК
Мужской род
1.
Нижняя часть гривы у холки.
2.
просторечие
Часть шеи ниже затылка прост..
Мужской род
1.
Нижняя часть гривы у холки.
2.
просторечие
Часть шеи ниже затылка прост..
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляАсобеннАя
Дивіться правді у вічі - це допомога зятю по утриманню вашої дочки. Про те, що невістка з майбутніми вашими онуками може попасти в скрутну ситуацію, так як вона теж незахищена жінка як і ваша дочка, вами взагалі не розглядається. Чи синові діти безумовно нагуляні і то не онуки?
Це мох витрати на мою дитину. Мені що до зятя. Ну не витратить на айфон - сережки купить. А чоловікові ні сережок ні айфона не треба. То ж жінці треба, щоб не соромно подружкам показати.
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляКуда_бежать
естественно. То й у невістки право - схоче приділить свекрусі, не схоче -не приділить
Так від неї не треба нічого. Питання до сина. Невістка ь не підгавкувала під руку і все, що з неї треба. Хоча, я ж не знаю, що за чоловік. Може мати такого виростила, що й шнурки сам не зав´яже. Суджу то по своєму.
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляДядя Жора
Еще раз, это ОБЯЗАННОСТЬ РОДИТЕЛЕЙ, а не прихоть - вырастить ребенка, коль привели его в этот мир. И говорю это, как мать, а не как невестка. Совсем уже бабы умом тронулись что ли? Пипец, страдалицы, ребнка они вырастили. Так нехер рожать было
Ну добре, дбати про дітей. - обов´язки батьків. А куди ж подівся обов´язок дітей дбати про недієздатних батьків?
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляДядя Жора
тоже знаю таких. Сначала сидят на шее у родителей. потом плавно переползают на шею тягловому мулу-мужу, рожают, чтобы детьми прикрывать свое сидение, а когда тягловой мул копытится - переползают на шею следующему, ребенку. Одно слово, позвноночницы
Власний досвід?
Дикая Роза• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Интересно девки пляшут ... ваш сын пользуется домашним стационарным телефоном , у него даже кнопочного телефона нет ( мужику ж айфоны не нужны ) ?
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляАсобеннАя
Та все правильно. Просто результати в неочікуваних моментах через певний час можуть здивувати. Наприклад, відношення між собою ваших дорослих дітей. Але ж ви все продумали і все вирішили правильно))
А те, що дорослі діти ненавидітимуть один одного, то пусте. Мама завжди знає як краще.
У нас із сестрою прекрасні стосунки, ніколи навіть приблизно не рахувала, кому і шо. Але принцип був ’за потребою’, а не ваші притрушені ’порівну’. А нездатність виховати дітей людьми, а не ницими поділювачами і збирачами крихт не варто прикривати ’любов´ю порівну’.
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляКуда_бежать
знаете. у меня с мамой не сложились отношения.я когда увидела свекруху свою подумала - вот будет теперь у меня мама. А свекровь подумала про меня - вот змея кака (Я только здрасьте успела сказать и уже была записана в змеи, о чем свекровь пошла делиться с общими знакомыми, которые мне и передали ее слова).
Ясное дело отношений у нас не вышло. А я бы очень хотела. Поэтому бывает по разному.
Мені не зрозуміти. Ч не уявляю, як можна когось любити так само, як своїх батьків і своїх дітей. Мати гарні стосунки, прийняти в родину можна, а от відчувати, боюсь, я не здатна.
КоролеВешна• 20 ноября 2021
У меня всю жизнь ’вытаскивали’ старшую сестру. По блату поступила, все работы тоже папа подыскал через связи. Квартиру трёхкомнатную тоже по связи ей сделали. Я не завидую, просто иногда обидно. Сестру люблю. Про меня родители всегда говорили - умная, сама себе всё в жизни обеспечит.
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляАсобеннАя
Я сирота вже 19 років. Але мені трапилась така свекруха як ви. З усіх сторін я намагалась вам пояснити, шо буває по різному. Дай Бог, щоб ваша невістка мала свою матір і їй очі на лоба не лізли від почутого(( і серце не заходилось від болю й образи. А я чула. І по допомогу до мене вже зверталась свекруха. А ви все про гроші й про гроші((
У моєї свекрухи прекрасний син - допомагає грошима. І прекрасна донька. - моральна і всяка інша пілтримка. Вона терпима до мене і дуже любить моїх дітей. Я люблю і турбуюсь про її сина. Все. Більше ми одна одній нічого не винні. А я про гроші, бо тема ця про гроші. Не пишуть же, що свекруха ненавидить чи проклинає, пишуть. - благ не додала, скотина така. Яке відношення до тих благ мають. - ніякого. Але вже все порахували і до копієчки. Гидко.
Яка така як я? Де написано, що я буду в стосунки лізти чи ненавидіти людину. Написала, що не хочу фінансово вкладатись. Звинуватили у всіх смертних гріхах. А я всього лиш сужу по собі.
Царевна Лягушка• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Ви ігноруєте коментарі про те, що у шлюбі немає коштів окремо чоловіка і жінки, є спільний бюджет, який невістка теж може не захотіти витрачати га іншу жінку
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляЦаревна Лягушка
Ну чужий син - він же не жінка
Важко щось давати іншій жінці.
Хоча краще так, ніж як моя свекруха, зовсім не немічна і в принципі гарна жінка, кожного разу, як виходимо на вулицю, пошвидше під руку бере свого сина, щоб я не встигла його за руку взяти
Важко щось давати іншій жінці.
Надіюсь такою ніколи не стати)))
Царевна Лягушка• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Зазвичай пишуть, що благ не додала у тому випадку, якщо нічого не давала, аде вимагає догляду/грошей/у відпустку з нею.
Котомафия• 20 ноября 2021
Ответ дляДикая Роза
Ее сыну полтора года, ему и вправду не нужны ни айфоны, ни сережки. Главное, чтоб подгузник вовремя поменяли и мама рядом была и кормила. Все пока. Очень смешная женщина. Судит всех по своему искривленному восприятию мира )
Царевна Лягушка• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Надіюсь такою ніколи не стати)))
Я думаю, не станете
Як би там не було і як би я з вами у чомусь не погоджувалась - у ваших словах є доля правди саме з приводу близькості доньки і сина до мами.
Що що, а от сина ви відпустити готові і не схожі на ту, яка буде ревнувати до жінки. (Принаймні, так мені здається)
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляЦаревна Лягушка
Я вам нагадаю, що у шлюбі у чоловіка і жінки спільний бюджет, тому як щось захочете від сина - то це і гроші невістки і вона може відповісти вам так само)
Я вкурсі. Сама невістка. От тому до вас і відношення таке. Все видно відразу, хто чим дихає. І подих цей не завжди свіжий. Навіть при спільному бюджеті не разую, що чоловік не може допомагати батькам. Бо ми родина. А таких ’невісточок’, як тут половина відписались. - видно за кілометр. Жалюгідні збирачі крихт. А потім, звісно, батьки винні.
Царевна Лягушка• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Яких крихт? Які самі ці невістки заробили?
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляЦаревна Лягушка
Як невістка відкриє сину очі - то і син відмовить
Куди ж без очовілкривальниці. Тому все самі відразу. - чесно і справедливо. А не мати треба, доки грошики дає.
Царевна Лягушка• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
А у вас якось так виходить, що вам винні, а ви - ні))
Народити дітей - це ваша рішення, вам за це ніхто з дітей нічого не винний
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляЦаревна Лягушка
Одягати і годувати - це ваш обов’язок
Діти вам за це нічого не винні, вт самі вирішили народити їх
Читаємо громадський кодекс. Таки винні. Але я своїм рахунки виставляти не буду, як не виставляють їх мені. Я хочу виховати своїх дітей так, як виховані ми з чоловіком. І не мати проблем.
АсобеннАя• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Ви смішна у своїй примітивній простоті))
Це ви й своєму чоловікові кажете, що йому щось не треба, а більше треба вам, щоб подружкам показати?)))
Мені 46, у мене немає подружок, 2 хлопці-підлітки, старшого вже бачила дівчинку, але не знайомив. Із великим задоволенням розглядаю гарненьких дівчат, мріючи, що кожна з них моя потенційна невістка
А ви занадто молода, скільки б вам не було, якщо телефон розглядаєте як іграшку, яку показують подружкам.
Надіюсь, порозумнішаєте і зміните погляди.
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляКотомафия
Хаха, как быстро вы пошли на попятную. Уже и чын самый любимый и обожаемый. Очень изменилась риторика. Однако, невестка вам все еще не такая. При том, что ее еще нет, насколько я поняла, только гипотетически. Очень типичное поведение. Неумные женщины одинаковы, невзирая на возраст и национальность.
Морочите ви мені голову. Я ніде не йду в розріз зі своєю думкою. А то, що ви читаєте щось не те, що я пишу. Ну буває.
Дикая Роза• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Надіюсь такою ніколи не стати)))
В українській мові немає слова ’надіюсь’ , є слово ’сподіваюсь’ . Поганенько у вас гугл-перекладач працює ... )))))
Котомафия• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Я вам морочу голову?! Я здесь просто общаюсь. Мне все равно на ваши убогие представления о жизни. Живите как хотите, плоды пожинать вам. Вы все и сами понимаете, но спорите ради спора, приводя противоречивые аргументы. Так и на здоровье )) Повторюсь - последствия ваших решений разгребать только вам и вашим детям.
Дикая Роза• 20 ноября 2021
Ответ дляКотомафия
А , он оно че , Михалыч .... 1,5 года ...
А женщина да , странная ....
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляЦаревна Лягушка
У нас спільний бюджету, до якого чоловік також вкладає кошти. І от я, чесно, не уявляю, як можу заборонити йому дбати про батьківк. Так, бюджет не дифіцитний.Але гарний син - заслуга гарної мами. Чому вона повинна бути обділена?
Дикая Роза• 20 ноября 2021
Ответ дляМелочунь
Який - який Кодекс ?
В Україні не існує Громадського Кодексу ....
Мелочунь• 20 ноября 2021
Ответ дляЦаревна Лягушка
Ну нехай собі вимагає. У всіх
свої голови і фінансові можливості. Але пишуть не про відпустки, а що героїчно ,тиск заміряли і лікаря оплатити, чи просто відвезли - не зрозуміла.
ХдеЯсь?• 20 ноября 2021
Это значит что другого считают более успешным и менее несчастным
сам заработает типа