осень_осень_харашо• 22 ноября 2021
Я много хочу от свекрови?
Дом купили вместе с мужем, родители вообще не участвовали. Забрали свекровь жить с нами чтоб помогала с ребенком. От нее требуется только покормить утром перед школой, посмотреть чтоб он расчесался, оделся по погоде, взял все необходимое и вышел вовремя. Свекровь регулярно не просыпается вовремя, недавно сын ушел в шортах, она не заметила. Я уже на грани, я много от нее хочу?
На паровозе• 22 ноября 2021
Ответ дляКима_кепка
Законом передбачено саме утримання , це не тільки аліменти , але й інші необхідні витрати
Ну то нехай свекруха подає на сина в суд, як щось не подобається
Кима_кепка• 22 ноября 2021
Ответ дляБез комплексов
почитайте спочатку, а потім пишіть!
CІМЕЙНИЙ КОДЕКС
Глава 17. ОБОВ´ЯЗОК ПОВНОЛІТНІХ ДОЧКИ, СИНА УТРИМУВАТИ БАТЬКІВ ТА ЙОГО ВИКОНАННЯ
Стаття 202. Підстави виникнення обов´язку повнолітніх дочки, сина утримувати батьків
1. Повнолітні дочка, син зобов´язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги.
2. Якщо мати, батько були позбавлені батьківських прав і ці права не були поновлені, обов´язок утримувати матір, батька у дочки, сина, щодо яких вони були позбавлені батьківських прав, не виникає.
Стаття 203. Обов´язок дочки, сина брати участь у додаткових витратах на батьків
1. Дочка, син крім сплати аліментів зобов´язані брати участь у додаткових витратах на батьків, викликаних тяжкою хворобою, інвалідністю або немічністю.
Стаття 204. Звільнення дочки, сина від обов´язку утримувати матір, батька
1. Дочка, син можуть бути звільнені судом від обов´язку утримувати матір, батька та обов´язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько ухилялися від виконання своїх батьківських обов´язків.
Дочка, син звільняються судом від обов´язку утримувати матір, батька та обов´язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько не сплачували аліменти на утримання дитини, що призвело до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три роки, і така заборгованість є непогашеною на момент прийняття судом рішення про визначення розміру аліментів на батьків.
У виняткових випадках суд може присудити з дочки, сина аліменти на строк не більш як три роки.
2. Несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три роки, підтверджується довідкою, виданою органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем у порядку, встановленому законом.
CІМЕЙНИЙ КОДЕКС
І що не так там написано?
миссДавеча• 22 ноября 2021
Ответ дляКима_кепка
Я можу жити в мами , а вона в мене скільки потрібно , без термінів
Пуповину не перерізали?
Госпожа Белладонна• 22 ноября 2021
Автор в то время, как свекровь должна собирать её ребенка в школу, уже, конечно же, на работе? Иначе мне страннен выбор обязанности для свекрови. Тем более она сама по себе не страдает ранними подъёмами.
Кима_кепка• 22 ноября 2021
Ответ дляНа паровозе
Для чого їй подавати в суд, якщо він добровільно виконує свої обов´язки?
Кима_кепка• 22 ноября 2021
Ответ длямиссДавеча
Пуповину не перерізали?
Міцні родинні стосунки побудували
Без комплексов• 22 ноября 2021
Ответ дляКима_кепка
І що не так там написано?
читайте, читайте...даю підказку: розберіться у термінах - ’непрацездатна’, ’немічна’, ’інвалід’, ’тяжка хвороба’.
миссДавеча• 22 ноября 2021
Ответ дляКима_кепка
І що не так там написано?
Ви аналізувати не вмієте? Не маєте юридичної освіти то ясно, але осмислити написане можете?
парИла я парИла• 22 ноября 2021
Автор сделала вброс и замолчала. А между тем многое неясно. Где жила свекровь до переезда? Куда делось её жильё? Продала? Где деньги от продажи, отдала молодой семье или у неё? Или сдаёт жильё и тогда опять-таки, кому деньги от сдачи? Может сын забирает в семью? Хотела ли свекровь жить в семье сына или ее уговорили посулив беззаботную жизнь? Сколько лет ребёнку? Он с особенностями развития что не понимает какую одежду носить поздней осенью? И ещё многое неясно.
Без комплексов• 22 ноября 2021
Ответ длямиссДавеча
не допомагайте, нехай сама, або юристу платить
миссДавеча• 22 ноября 2021
Ответ дляБез комплексов
Про що ви?)) Там біда з аналізом...живуть хто де хоче і скільки хоче
Кима_кепка• 22 ноября 2021
Ответ дляБез комплексов
Читайте далі , про розміри і порядок допомогти діти і батьки , в першу чергу, домовляються у добровільному порядку
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 22 ноября 2021
Ответ дляосень_осень_харашо
А она в курсе была, для чего вы ее к себе жить забрали?
миссДавеча• 22 ноября 2021
Ответ дляКима_кепка
Міцні родинні стосунки побудували
Живе хто де хоче і скільки хоче.
Та ок
Кожен сходить з розуму по своєму
Та ок
Кожен сходить з розуму по своєму
Дую ветер• 22 ноября 2021
Ответ дляВ танке
Да, много хотите. Она не обязана это делать
тогда пусть домой шурует
Без комплексов• 22 ноября 2021
Ответ дляКима_кепка
ну я ж весь кодекс вкидати не буду, добровільно, то добровільно, але добровільно, то не обовязково
миссДавеча• 22 ноября 2021
Ответ дляКима_кепка
Ви розумієте відмінність мвж добровільне і зобов´язані
Кима_кепка• 22 ноября 2021
Ответ длямиссДавеча
Зобов´язані апріорі , а от виконувати можуть добровільно або в судовому порядку
ГендиреХтор• 22 ноября 2021
’Забрали свекровь жить с нами чтоб помогала с ребенком’ - она об этом в курсе? А если не будет помогать, обещали выгнать? А еще через 10 лет какие обязанности должна будет выполнять, чтобы иметь право жить в доме сына? А когда уже помогать с ребенком не сможет, выселите?
А если коротко: много хотите, ничего она ничего не должна. Может, если хочет, и может! Но не должна.
harchushyn• 22 ноября 2021
А свекруха знає,що ви її забрали ПОМАГАТИ Щ ДИТИНОЮ ВПШОЮ???
Можливо наївна мама вашого чоловіка думає,що ви її забрали жити?
Скажіть їй відкрито-ви тут живете ,щоб приглядати за внуком. Це ваші умови проживання тут. Оскільки ви не допомагали нам купити цю квартиру-ви зобов´язанні зранку виконувати певні обов´язки.
Так????
ОйЙой• 22 ноября 2021
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Да, много. В таком возрасте у людей часто забывчивость. Хорошо, чтоб они сами себя могли обслуживать и не были обузой.
И где квартира свекрови? Она ее сдает?
Да ладно много, у меня мама еще работает даже в этом возрасте. Это немного. Ну относительно, конечно. Все зависит от человека. Необязательная свекровь. Ну или вы не проговорили все. ХЗ.
Дама_с_караваем• 22 ноября 2021
Ответ дляКима_кепка
А в судебном выгоднее при плохих отношениях. Там очень многое берётся в расчёт, в результате оплата невелика. Поэтому и в приоритете добровольное.
Organic• 22 ноября 2021
Ответ дляАноним_Галя
А вона трудовий договір підписувала?
А это такой тяжёлый труд, даже если бы жизни на территории свекрови?
Кима_кепка• 22 ноября 2021
Ответ дляДама_с_караваем
У випадку автора і є добровільне бажання сина, думка невістка тут вже не має значення
Улыбчик• 22 ноября 2021
да,много). оставьте мамо в покое-это ваша обязанность,воспитывать и заботится о своем ребенке. Советую мамо переселить жить отдельно.
Котик-Пупсик• 22 ноября 2021
Ответ дляРадуга-дуга
Но тогда и автор может напомнить чья это территория, если уж все такие принципиальные.
Удалено администрацией...
Аноним_Галя• 22 ноября 2021
Ответ дляOrganic
Я теж думаю, що автор не перетрудиться сама зі своєю дитиною справлятися.
Котик-Пупсик• 22 ноября 2021
Ответ дляСКИБИДЫШь
Территория мужа, если он купил ее за 100% своих сбережений до свадьбы
А даже если и после свадьбы то там его 50%. Вполне может мать и забрать и не служанкой.