МЕСТО_Встречи• 22 ноября 2021
Яким способом можна забрати нависаючі повіки у 48 років?
Нещодавно з явились складки над очима , які придають втомленого виду моєму обличчю. Може хтось знає способи як прибрати - апаратним , підтяжка брів нитками чи хірургічним способом , чи блефаропластика .? Робила мезотерапію в ту ділянку , результат нульовий
МЕСТО_Встречи
• 22 ноября 2021
Ответ дляПьяная вишня
интересно, но там - вертикальная подтяжка пластырем.
Если серьезно- вам правильно сказали)
лишнюю кожу только отрезать. Блефаро у хорошего хирурга. Мацюк, но он дороговат на фоне остальных) но и результаты у него офигенные и более длительные.
Если серьезно- вам правильно сказали)
Дякую, запишусь ще до нього на конс
Магиня• 28 ноября 2021
В Тернополі є офтальмологічна клініка Око клінік, там роблять блефаропластику за менші гроші, кращі спеціалісти під мікроскопом.
МЕСТО_Встречи
• 28 ноября 2021
Ответ дляМагиня
Дякую