Точный сантиметр• 27 ноября 2021
Спідниця з еко шкіри. Чим вирівняти?
Щоб не було таких заломів?
Точный сантиметр
• 27 ноября 2021
Ответ дляMs. Скромность
Оспаривать пробовали?
Ні, в мене лише праска. Боюсь зіпсувати. Послухаю поради спочатку
Аноним_Галя• 27 ноября 2021
Ответ дляТочный сантиметр
Забіжіть в будь-який магазин з одягом. Там за вдячність пару грн чи безкоштовно допоможуть.
Малявка-козявка• 27 ноября 2021
В хімчистку га прасування або в смітник, якщо не дадуть ради.А чому вона в такому стані? Це якийсь секонд
Белочкой зови• 27 ноября 2021
Ответ дляТочный сантиметр
Утюгом с внутренней стороны. Поставьте утюг на минимальный режим, потом увеличьте, если надо. Я брюки гладила из эко кожи.