КАПСЛОЧНИЦА• 30 ноября 2021
Переживаю за узд , вагітність 30 тижнів
Була на узд в приватній клініці , в нас нормального нема , на жаль. Навіть в приватній. Переживаю , чи все добре. Надіялась , що фото буде 4 д , нічого не вийшло.
Хотілося б побачити ,чи все на місці , чи є всі пальці...
Чи може лікар приховати щось від мене , щоб не розчаровувати ?Знаю , тупі питання.. але як у вас було ?
Вдалі узд були ?
Кредитная• 30 ноября 2021
а вот как раньше Без УЗД женщины рожали? у меня беременность наступила в период когда рванул Чернобыль.. Никто не рожал, все абортировались на раннем сроке. А я родила отличную девчушку. Не притягивайте к себе негатив
Папобус• 30 ноября 2021
Нет, врач ничего не будет скрывать. Ему должно быть всё равно на Ваши чувства, он делает свою работу. На обычном узи и на гораздо более ранних сроках можно пальчики посчитать. Если уж очень переживаете, можно поехать в другой город сделать, где специалисты получше.
Мейк-ап форева• 30 ноября 2021
Эммм, а зачем врачам это нужно? Им, как выше правильно сказали, важнее, чтобы вы не судились с ними, чем разочаруетесь вы или нет. Как ни цинично, но если после рождения ребенка, обнаружится какая-то аномалия, разочарование будет намного больше
КАПСЛОЧНИЦА
• 30 ноября 2021
Ответ дляКредитная
Я так само подумала ,коли вийшла .. але не можу з собою нічого зробити , тривога іноді накриває
Люблю порядок• 30 ноября 2021
Заспокойтеся ) і я така з першою вагітністю ходила, а народилася прекрасна дівчинка . Одна знайома взагалі узі не робила і аналізи не здавала ( причину писати не буду) .
Це ваша рідна кровиночка, і для вас вона стане найкращою!
Люблю порядок• 30 ноября 2021
Ще згадала свою ситуацію, перед пологами робили узд в пологовому , і лікар яка дивиться каже « ушок нет» , в мене і дар мови пропав, як так, відходити 9 місяців і перед пологами кажуть вух нема. Доця з вушками як має бути ,
що вони мали на увазі я не знаю . Але стрес вони мені нормальний зробили .
ничевока• 30 ноября 2021
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Все з дитиною гаразд, не хвилюйтесь, це притаманно вагітним, не обтяжуйте себе зайвим УЗД. Я хворіла запаленням легень і теж дуже хвилювалася, але все було добре
задумчивая мордочка• 03 декабря 2021
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
От чего вас тревога накрывает ? Вам УЗИ сделали, какие- то проблемы , паталогии у ребёнка обнаружили ?