Я такая боевая• 01 декабря 2021
Як залишити відгук на сайті?
Щоб вони не могли його видалити і всі бачили? Але щоб не було видно мого імені.
Дядя Жора• 01 декабря 2021
Создать отзыв на айрекоменд, создать тему на советчице с названием сайта, если есть компания в гугле, оставить в гугле отзыв.
Я такая боевая
• 01 декабря 2021
Ответ дляДядя Жора
Там не буде видно мого імені?
Я такая боевая
• 01 декабря 2021
Ответ дляДядя Жора
В гуглі є, і є вже подібний негативний. Хочу теж залишити. Чим більше буде таких відгуків, тим будуть обачніші люди перед вибиром магазину. І можливо керівництво трохи зробить висновки про своїх працівників.
ПриснитсяЖЕ• 01 декабря 2021
Ответ дляЯ такая боевая
А чего вы так стесняетесь имя светить?
Я такая боевая
• 01 декабря 2021
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А чего вы так стесняетесь имя светить?
Я користувалася знижкою кума, не хочу його підставляти