ТрамвайGirl• 01 декабря 2021
Розсудіть,будь ласка
Я заміжня вже 20 років. Чоловік часто гуляє, кожен вечір випиває пиво. Хоча працює, заробляє гарно. Гроші всі в сім´ю. Я стала невпевнена в собі. Нічого не цікавить. Прикидаюся щасливою. Після гулянок його зриваюсь і кричу мов несамовита. Дійшло діло до ремонту дому. Не робили його дуже давно. Купили вікно, і він запропонував занести його в дім. Я не погодилася, так як буде сміття після нього. В нас є куди його поставити окрім дому. І тут почалося. Він в домі господар, якби не я то дім уже давно був би із золота. Я своїми криками йому це мішала зробити. Я потєряною народилася. І так далі. Хоча все господарство завжди було лише на моїх плечах. Не допомога в нівчому. Що це? Як мені бути?
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ну Вас же 20 лет всё устраивало
Ні, не устраєвало. Терпіла так як боялася залишитися одна. Батькам не розповідала
Интеллектуальные оладьи• 01 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
А сейчас, можно подумать,Вы уйдете от него?
Естественно,нет
Тогда К Чему эта тема
Естественно,нет
Тогда К Чему эта тема
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Естественно,нет
Тогда К Чему эта тема
Естественно,нет
Тогда К Чему эта тема
Не впевнена🤔
Вездевлазиющая• 01 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Ото і дурна, вибачте
Для інших виглядаєте мов з жиру біситесь, щасливою притворялись..
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляВездевлазиющая
Хоч заначку маєте?
Ні не маю. І проживаю в глухому селі. Працювала секретарем сільради. Скоротили. Осталась при бубнових інтересах
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляВездевлазиющая
Ото і дурна, вибачте
Як це з жиру бісилась?
Вездевлазиющая• 01 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Пора ничкувати, у вашого з віком загони тільки ростимуть
Краще пізно ніж ніколи
Вездевлазиющая• 01 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Як це з жиру бісилась?
’Щасливою’ в всім задоволеною були, навіть батьки не здогадувалися що там у вас насправді в сім´ї
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляВездевлазиющая
Краще пізно ніж ніколи
Мене просто цікавить, це вже ненависть до мене. Я просто зараз сліпа
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляВездевлазиющая
Так це хіба жирувати. Це 20 років плачу в подушку, без підтримки. Це пекло
Вездевлазиющая• 01 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Я вам співчуваю
Але якщо ви не звикли жити для себе і думати про свої інтереси, вам тяжко буде щось змінити по відношенню до себе(
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляВездевлазиющая
Я вам співчуваю
Ви праві
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляВездевлазиющая
Про заначку я серйозно, зайвими не будуть
Схоже що буде мене кидати, правда?
Вездевлазиющая• 01 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Схоже що буде мене кидати, правда?
Не думайте про це)
Не кожна буде терпіти його авторитарне *я сказав*
Просто вам так спокійніше буде і надійніше, з нз
Путающаяся• 01 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Вас должно сейчас больше интересовать как Вам жить дальше и на что? У Вас нет мужа больше по факту. Неважно что в его голове - ненависть, разражение, равнодушие к Вам. Сегодня слушала Сатью и его один коммент прямо о Вашей ситуации- что выбрать - сильно убогие отношения или немного убогие. Ключевое - они убогие!!! Бежать и грамотно составить план побега. Я не вижу другого варианта. Вы омерзительны Вашему мужу, я не вижу возврата к нормальным отношениям. Что не так с Вами? Почему терпели 20 лет нелюбовь? Вышли замуж по любви или просто замуж для статуса? Почему наши красивые добрые хозяйственные и любящие женщины так низко себя ценят как будто ущербные криворукие инвалиды ни на что негодные? ПОЧЕМУ??? Почему позволяем вытирать о себя ноги всяким мужланам?

ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляВездевлазиющая
Не думайте про це)
Тяжко так.. вийшла заміж в 17 років. Крім нього в мене нікого не було. За що таке відношення????
Путающаяся• 01 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Схоже що буде мене кидати, правда?
Киньтесь в ноги ему - вдруг вымолите прощение за Ваше недостойное поведение
Вы и правда моральный инвалид, автор.
Путающаяся• 01 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Побольше причитаний. Они Вам очень помогут..
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляПутающаяся
Вы и правда моральный инвалид, автор.
Згідна з вами, ненавиджу себе.
Играю у края• 01 декабря 2021
Він уважний до своєї зачіски, парфуму, одягу?
Все як раніше чи зараз зміни?
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Вже стільки в мені образ, що мабуть не витримаю більше нічого. Навіть побєга. Нема сил жити, просто навіщо
Путающаяся• 01 декабря 2021
Автор, ищите и идите на работу. Хрен с домом, пусть все рушится. Дети есть?
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляИграю у края
Все як раніше чи зараз зміни?
Все як раніше.. йому пофіг в чому бути..
ТрамвайGirl
• 01 декабря 2021
Ответ дляПутающаяся
Двоє
Путающаяся• 01 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Хорош гундеть. Соберите остатки мозгов и думайте как Вам дальше жить. Что Вы умеете в жизни? Образование какое, что нравится делать и как заработать денег Вам на жизнь?
Играю у края• 01 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Тоді змін у особистому житті він не має. Ви в нього одна