Само_достаточная• 07 декабря 2021
Решение суда по вопросу отстранения от работы из-за отсутствия вакцинации
6-го грудня було винесено рішення Роменським міськрайонним судом Сумської області у справі № 585/3294/21. Вона стосується позову вчительки англійської мови, яку відсторонили від роботи через відсутність щеплення.
Жінка звернулася до суду з позовом до школи про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи, поновлення на роботі і оплату за час вимушеного прогулу.
Свій позов вчителька мотивує тим, що 3-го листопада відповідач повідомив її про обов’язкову вакцинацію поти COVID-19. До 8-го листопада необхідно було надати документ про вакцинацію або документ про заборону на вакцинацію. В іншому випадку було би здійснено відсторонення від роботи без збереження заробітної плати, що й сталося.
5-го листопада позивачку було відсторонено від роботи без збереження зарплати з 8-го листопада на час відсутності щеплення. Вчителька вважає, що цей наказ про відсторонення є незаконним, бо порушує її право на працю.
Суд ухвалив: «Позовні вимоги позивача П. до Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 ім .ак. А.Ф. Йоффе Роменської міської ради Сумської області про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи, поновлення на роботі і оплату за час вимушеного прогулу, - задовольнити частково».
Тобто суд вирішив скасувати наказ у частині відсторонення від роботи позивача.
Дама с собачкой• 07 декабря 2021
Ответ дляКурочка
Сто первая тема.
Если вы на советчице днюете и ночуете, то да, для вас сто первая
Я первый раз увидела.
Само_достаточная
• 07 декабря 2021
Ответ дляКурочка
Сто первая тема.
Дайте ссылку. Я закрою.
Само_достаточная
• 07 декабря 2021
Ответ дляХод конём
А що задоволено частково?
Есть номер производства. Посмотрите.
Детектор лжи• 07 декабря 2021
Так а в какой части удовлетворить иск??
Самое интересное Вы и не написали.
Natalia505• 07 декабря 2021
Ответ дляДетектор лжи
Так а в какой части удовлетворить иск??
Самое интересное Вы и не написали.
Восстановили на работе женщину.
Леннон_Жив!• 07 декабря 2021
Ответ дляБеллаДонна
Удалено администрацией...
БеллаДонна• 07 декабря 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!
Удалено администрацией...
Пост#9: автор просила посилання на тему. Я даю. Що не так? Навіщо хамити?
Леннон_Жив!• 07 декабря 2021
Ответ дляБеллаДонна
А зачем вы через пост кидаете автору ссылку? Есть тема, общайтесь в ней!
Само_достаточная
• 07 декабря 2021
Ответ дляБеллаДонна
Так там написано 101. Пока не собрали.
БеллаДонна• 07 декабря 2021
Ответ дляСамо_достаточная
Так там написано 101. Пока не собрали.
Збирайте, не заважатиму https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3047472
Само_достаточная
• 07 декабря 2021
Ответ дляБеллаДонна
Що і кому ви намагаєтеся довести?
Благоуханочка• 07 декабря 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!
Удалено администрацией...
Агрессия понятна. Те, кто не стали за себя бороться и сдались, чувствуют в глубине души, что они ничтожества.
А когда появляются такие решения суда, становится очевидным, что они еще и лохи. Это перенести очень тяжело
Курочка• 07 декабря 2021
Ответ дляСамо_достаточная
Дайте ссылку. Я закрою.
Автор, действительно вчера и сегодня было много тем, один в один с вашей. Есть поиск, ну то такое.
В свое время была куча тем о незаконности принудительного ношения масок в определенных местах и решений судов первой инстанции. Что изменилось? Ничего. Власть где-то не подала апелляцию на протокол, где-то подала. Кто-то заплатил штраф, а кто-то нет.
Новое законодательство не признано такими, которое противоречит Конституции, соответственно действует. Т.е. перемога учительницы совершенно ни о чем.
МоДнАя_КоШеЧкА• 08 декабря 2021
Ответ дляБлагоуханочка