Без Баяна• 10 декабря 2021

Чому всі бояться колоти 3 дозу?

Чому вона більш небезпечна ніж 1 і 2 ?
Ручки-Крючки• 10 декабря 2021
У мужа чуваки на работе кололи третью, ох и штырило их, выходные брали, в себя не могли прийти
Ниф_ниф• 10 декабря 2021
Ответ дляБез Баяна
я прочитала, що навіть якщо у людини був інфаркт, це не є причиною для невакцинації
Смерть может быть причиной, но это уже не точно
40каградусная• 10 декабря 2021
Ответ дляТаЕщеОптимистка
как куда, электронная очередь давно есть
,, ставать,, именно нужно?,, ставать,, можно только в электронной?......
Дядя Жора• 10 декабря 2021
Ответ дляТаЕщеОптимистка
не спешите, вроде как с весны будут по 1 км квартире выдавать за третью дозу
Не выдавать,а отбирать у невакцинированых .Одна доза- 1 комнатная,2- двушка и т.л.
Не пью, не курю• 10 декабря 2021
Ответ дляКуплю орехи
Я і першу робити не хочу і не буду. Не боюсь, поосто не вірю, я не розумію, як вакцинація може перемогти вірус.
Вакцинація для того щоб зменшити важкість перебігу хвороби (що зменшить нагрузку на лікарні) та кількість летальних випадків.

А ще ви боїтеся)
Ресничный червь• 10 декабря 2021
Ответ дляБарабасиха
Мы з чоловіком маємо вже три
https://observet.livejournal.com/4278780.html
Барабасиха• 10 декабря 2021
Ответ дляРесничный червь
Да ладно, уже полтора месяца прошло
Куплю орехи• 10 декабря 2021
Ответ дляНе пью, не курю

А ще ви боїтеся)
Яким чином щеплення впливає на перебіг хвороби?
Не пью, не курю• 10 декабря 2021
Ответ дляКуплю орехи
Це дуже просто і логічно)
Як і всі вакцини. Запитайте у педіатра вашої дитини - вам пояснять на пальцях.
Куплю орехи• 10 декабря 2021
Ответ дляНе пью, не курю
Це дуже просто і логічно)
?? Я Вас питаю. Вакцина від ковіду зовсім інша, ніж від інфекційних захворюваннь.
Не пью, не курю• 10 декабря 2021
Ответ дляКуплю орехи
Ви вірусолог? Може хоча б мікробіолог?
Я не буду дискусуватм з людиною, яка бачила мікроскоп у 8му класі на біології.
Куплю орехи• 10 декабря 2021
Ответ дляНе пью, не курю
Ви вірусолог? Може хоча б мікробіолог?
Ясно, до побачення))
когдадеЦкие• 10 декабря 2021
Автор, а чому Ви вирішили, що всі бояться?

Коли прийде час робити бустерну дозу, я піду.
Я і першої не боялась, і другої