Лыжи со вспышкой• 14 декабря 2021

Дія, версія 3.0.19, у вкладці послуги немає Єпідтримка, чому? Хелп!!!

Оновлювала, перезапускала телефон, чстила кеші - нічого. Зелений сертифікар у додатку є.
Пошаманю• 14 декабря 2021
Ответ дляМамзелькин
У меня тоже не было в Дие е-підтримки. Я оформила карту в пнивате, пришло сообщение завершить оформление карты в Дие. Прямо из приложения Приват24 была кнопочка перехода в Дию на страницу оформления заявки на выплату. После этого пункт підтримки появился в услугах. Ничего сама не обновляла.
У меня в Привате нет возможности выбрать карту е через Додати, ее там нет( обновила все

Мамзелькин• 14 декабря 2021
Ответ дляПошаманю
Я её нашла в пункте ’новини’, это в списке, который всплывает при касании по иконке.
Пошаманю• 14 декабря 2021
Ответ дляМамзелькин
Глянула нет((
Мамзелькин• 14 декабря 2021
Ответ дляПошаманю
Глянула нет((

Думаю, скоро всё отладят. Программы сырые, много нестыковок.
куркулиха• 14 декабря 2021
Ответ дляДа Щас же
Версию обновите до 22
Як? На гуглплеї лише 19
люблю_тортики• 14 декабря 2021
В мене ще крутіше. Була ця послуга, потім коли заходила в Дію, висвітилось, чи хочу я прийняти участь у пілотному проекті. Згодилась. Мені написали - дякуємо, і це все! Ніякий повідомлень щодо подальшого не було, і після цієї згоди Єпідтримка зникла з меню. На лінії підтримки стандартная відповідь,що в них міліони чатів, шукайте відповідь у меню або зайдіть пізніше...
люблю_тортики• 14 декабря 2021
Про 22 версію- це для айфонів
Улыбчик• 14 декабря 2021
Ответ дляМамзелькин
Да, я оформила
А как вы оформили.
Мамзелькин• 14 декабря 2021
Ответ дляУлыбчик
А как вы оформили.
Нашла в Поиват24 в пункте ’новини’.

Да Щас же• 14 декабря 2021
Ответ длякуркулиха
Як? На гуглплеї лише 19
Я из Апп Сторе качала
Чебураха с перцем• 14 декабря 2021
Есть уже епідтримка в версии 3.0.19
Алиса в стране Советчица• 14 декабря 2021
Ответ длялюблю_тортики
Це у них глюки тимчасові
Я теж погодилась на пілотний проект, а вчора ввечері хотіла передивитись - опа! а вмене зникли всі мої сертифікати вакцинації і на запит їх не знаходить!!!
Ото я перелякалась )))
Сьогодні зранку все ок - все є

Чекайте, вони все полагодять, мабуть їм треба трохи часу
А то весь нарід ломанувся одночасно по гроші )))
Jhenya_Sh• 14 декабря 2021
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Єпідтримка немає?
оооо, только что проверила, пришло уведомление в Дие о начале всего этого действа )) только что подала заявку на оформление карточки в привате
автор Лыжи со вспышкой • 14 декабря 2021
Ответ дляJhenya_Sh
Я відкрила карту ЄП в приваті, і тільки після цього дія підтягнула ЄП, і тадам, знайшла і карту Моно.
автор Лыжи со вспышкой • 15 декабря 2021
Дівчатка, всім спасибі, реально, без вас не розібралася б!!!
Пописанная парта• 15 декабря 2021
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Так после какого действия у вас все появилось???
У моих родителей до сих пор нет
Ответ дляПописанная парта
У моих родителей до сих пор нет
Я авторизувалася в дії через приват, відкрила карту в моно, потім обновляла додаток, чистила кеші, перевстановлювала його і пробувала авторизуватися вже через моно, порграма видала мені, що це неможливо і потрібна відеоверифікація чи ’відеощеякасьдурниця’. Я відрила карту єпідтримка в приват, авторизувалась через приват, дія повідомила мене, що знайшовся підключений пристрій приват і вже зявилась єпідтримка в послугах.
Ответ дляПописанная парта
У моих родителей до сих пор нет
Одним словом, це як шаманство, чи тільки одне щось допомогло, чи декілька дій - не можу сказати.
люблю_тортики• 17 декабря 2021
Я заходила в Дію там де їх техдопомога,вибрала пункт питання,відповідь менеджера і після стап´ятсот всідужезайняті поспілкувалась з менеджером.Вона сказала,що все з´явиться 19.12,а в реалі через три години з´явилась єпідтримка з підв´язаною картою монобанка,я все спокійно підтвердила,вже й гроші отримала.