Кукусик• 23 декабря 2021
Фіскалізація. Продуктовий магазин
В кого суто продуктовий магазин, дійсно касовий апарат можна не використовувати з 2022 року? Постанова КМУ #1336?
Колупалочка• 23 декабря 2021
Ні, магазин фоп друга група ,самозайнятий , без найнятих працівників -потрібно касовий апарат.
Всім , крім першої групи , де торгівля з лотків .
Кукусик
• 23 декабря 2021
Ответ дляКолупалочка
аякже постанова
Кукусик
• 23 декабря 2021
Ответ дляРазведка Маша
Там до 500 тыс и с использованием расчетных книжек
Для форм і умов проведення діяльності, визначених у пунктах 1, 8 - 11, 15, 19 - 21, 24 - 26 переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.
Разведка Маша• 23 декабря 2021
Ответ дляКукусик
Т.е, строчку про ’рохрахункови книжки’ вы принципиально пропускаете?
Разведка Маша• 23 декабря 2021
Стаття 10. Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, а також граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), при перевищенні якого застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій є обов´язковим, встановлюються Кабінетом Міністрів України за поданням центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування державної економічної політики, формування та реалізацію державної фінансової політики. Розрахункові книжки не застосовуються у випадках здійснення підприємницької діяльності, визначених статтею 9 цього Закону.
Кукусик
• 23 декабря 2021
Ответ дляРазведка Маша
не звернула увагу, дякую... цікаво там кожна операція обліковується,, чи лише звіт за день
Разведка Маша• 23 декабря 2021
Ответ дляКукусик
Я очень давно с ними сталкивалась, 15 лет точно прошло, поэтому не помню. Но в налоговой каждую книжечку нужно регистрировать - это точно. Та еще вздрочь.