Кукусик• 23 декабря 2021

Фіскалізація. Продуктовий магазин

В кого суто продуктовий магазин, дійсно касовий апарат можна не використовувати з 2022 року? Постанова КМУ #1336?
Колупалочка• 23 декабря 2021
Ні, магазин фоп друга група ,самозайнятий , без найнятих працівників -потрібно касовий апарат.
Всім , крім першої групи , де торгівля з лотків .
автор Кукусик • 23 декабря 2021
Ответ дляКолупалочка
аякже постанова https://ips.ligazakon.net/document/kp001336?an=48
автор Кукусик • 23 декабря 2021
податкова ніби визнає її https://tax.gov.ua/data/files/265387.pdf
Разведка Маша• 23 декабря 2021
Там до 500 тыс и с использованием расчетных книжек
автор Кукусик • 23 декабря 2021
Ответ дляРазведка Маша
Для форм і умов проведення діяльності, визначених у пунктах 1, 8 - 11, 15, 19 - 21, 24 - 26 переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.
автор Кукусик • 23 декабря 2021
продуктові магазини це діяльність з п.1
Разведка Маша• 23 декабря 2021
Ответ дляКукусик
Т.е, строчку про ’рохрахункови книжки’ вы принципиально пропускаете?
Разведка Маша• 23 декабря 2021
Стаття 10. Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, а також граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), при перевищенні якого застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій є обов´язковим, встановлюються Кабінетом Міністрів України за поданням центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування державної економічної політики, формування та реалізацію державної фінансової політики. Розрахункові книжки не застосовуються у випадках здійснення підприємницької діяльності, визначених статтею 9 цього Закону.
Разведка Маша• 23 декабря 2021
з використанням розрахункових книжок !!!!!
автор Кукусик • 23 декабря 2021
Ответ дляРазведка Маша
не звернула увагу, дякую... цікаво там кожна операція обліковується,, чи лише звіт за день
Разведка Маша• 23 декабря 2021
Ответ дляКукусик
Я очень давно с ними сталкивалась, 15 лет точно прошло, поэтому не помню. Но в налоговой каждую книжечку нужно регистрировать - это точно. Та еще вздрочь.