Батя, я стараюсь!• 26 декабря 2021

Карантин закінчився 28 лютого 2021 року. Рішення суду.

Рішення суду від 07.12.2021р. у справі №136/2084/21. Суд повністю задовольнив позов вчительки: визнати незаконним та скасувати Наказ про відсторонення від роботи; виплатити невиплачену заробітну плату за час незаконного відсторонення від роботи; стягнути зі школи судові витрати у вигляді судового збору, в розмірі 1816 грн. https://reyestr.court.gov.ua/Review/101790026

Також в цьому рішенні вказано, що в Україні карантин закінчився 28 лютого 2021 року: "В будь якому випадку постановою КМ України від 09.12.2020 №1236 було введено карантин, термін дії якого закінчився 28 лютого 2021 і в подальшому жодних постанов КМ України, яким би встановлювався карантин на інший період не приймалось. Внесення змін до п. 1 постанови КМ України від 09.12.2020 №1236 є неприйнятним з точки закону, оскільки КМ України вправі, відповідно вимог ч. 1 ст. 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" встановлювати та відміняти карантин, а повноважень продовжувати його дію, шляхом внесення змін до відповідних пунтів постанови, якою встановлювався карантин та визначався період його дії не наділений."
бибизяна• 26 декабря 2021
Над нами походу просто ржут и издеваются
долой_лама• 26 декабря 2021
Молодець вчителька.
Не пью, не курю• 26 декабря 2021
Ответ длябибизяна
Это точно,а мы как бараны молчим
Ms. Анонимная• 26 декабря 2021
Ответ дляНе пью, не курю
Это точно,а мы как бараны молчим
Весь мир превратился в стадо баранов и играет в спектакле «пандемия ковид-19»