пані Солоха• 02 марта в 14:24
Ви б розлучилися, якби ваші діти просили?
Це їх тато. Але він не вміє бути татом, вони його не те що не люблять, а ненавидять. Сьогодні діти підійшли до мене і попросили розлучатися з татом. Ми його ненавидимо. Не хочемо бачити. Нам потрібен інший або ніякого.
Він на них кричить, бо хоче щоб вони його слухали, в молодшого ОКР, і це чоловіка бісить як він говорить. Сам виріс з татом алкоголіком,який також на нього кричав і нічому не навчив.
До мене чоловік відноситься добре, а от діти його бісять поведінкою і тп.
Мені це самій не подобається, я йому говорю постійно що це діти, що з ними так не можна, і ми сваримося,бо я не так виховую дітей.
В мене вже немає сил розриватися.
Вже не розумію чи сама хочу вже розлучитися чи я накручую себе.
Розумію що без нього буде дітям краще. Але як йому це сказати не знаю.
Дітям 14 і 9 років.
Можливо хтось був в подібній ситуації, як ви вчинили?
Мені дуже болить за дітей.
Боюся що вони мені потім не пробачать цього і закриються від мене.
В мене вже немає сил розриватися.
Дітям 14 і 9 років.
Мені дуже болить за дітей.
Результат:
вже голосів:
121 (59.61%)
Розлучення, заради дітей
53 (26.11%)
Налагодити(постаратися)
29 (14.29%)
Інший варіант
Борисфенка• 02 марта в 22:44
Ответ дляЦаревна в уггах
Нафіга дітям це казати? Це перекладання відповідальності
Діти мають право висловити свою думку і тато має право знати, що про нього думають діти.
Але це крайня міра.
Спочатку авторка має розповісити про це чоловіку, дати йому по бошці і навчити спілкуванню з дітьми без істерик.
Але це крайня міра.
Борисфенка• 02 марта в 22:51
Ответ дляпані Солоха
За щось, він заходить і вже шукає за що можна завестись. Не там рюкзак, чому на столі обгортки від цукерок, уроки зробили?! і тд. Байдуже за що вчипитися.
Це на роботі якийсь начальник йому мізки вигризав, то він приходить додому і відривається на слабших.
Вас не чіпає, бо здачі може отримати.
То поясніть дебілу, що негативну енергію треба зливати на чужих людей, а не на рідних дітей. Хай в магазин йде собачитися.
Вас не чіпає, бо здачі може отримати.
Мюллерная• 02 марта в 22:58
Ответ дляпані Солоха
Він постійно говорить що в інших діти нормальні, а в нас дебіли і тд. Хоча сам нічого їх не навчив. Бо сам не вміє говорити з дітьми, лише крики, матюки, приниження і купа претензій.
Смотрите. Если крики, матюки и унижения для Вас норма - значит живите и дальше так. Для меня не норма, я бы не терпела и послала бы такого. Но это я и это моя жизнь. А как Вы Вашу проживете - решать только Вам.
Кстати, дети подрастут и постараются уехать, а Вы останетесь с этим матюкальником до конца жизни. Хотите или нет - только Вам решать.
Царевна в уггах• 02 марта в 22:58
Ответ дляБорисфенка
Але це крайня міра.
Так вони в висловились. Татові все одно. Це мамина задача донести до цього неадекватв інформацію
Борисфенка• 02 марта в 23:00
Ответ дляЦаревна в уггах
Так, мамина. Але мама якась чарівна, слухає матюки, чекає незнамо чого.
Как нефиг делать• 02 марта в 23:30
Не представляю, как можно мужа бросить ради чьих-то манипуляций. Сегодня папу изживут, а завтра кого? Автор, очнитесь.
Тепличная• 02 марта в 23:38
Ответ дляКак нефиг делать
Тут все тайна покрытая мраком , автор подробности не рассказывает сложно понять в чем суть, они вместе 15 или больше лет , получается все это время орет материт детей автору норм и задумалась когда дети заговорили о разводе непонятно
Меломанка Маланка• 03 марта в 08:41
Ответ дляSo_so
+100, уже начиная с постановки вопроса в теме становится понятно, что не всё так просто и с автором
Вас тут сожрут, вернее, тема вчерашняя, уже сожрали, потому что на Советчице всегда и все ЗА РАЗВОД
Миллениалка• 03 марта в 13:47
Ответ дляпані Солоха
Сьогодні буду говорити. Але він скаже що це я так роблю щоб вони так говорили. Діти говорять що з ним говорити не будуть бо бояться його.
До нього не дійде і він не зміниться
Проте можна все змінити за рахунок зміни життєвих обставин
По-перше 90% всіх негараздів у житті вирішують гроші
По-друге добре фінансове забезпечення родини, гарні відпустки і розваги на вихідні роблять прекрасний клімат в родині
У вашому випадку явно чоловік не те, не се
Вихід. Поговорити ,що так далі жити неможливо і хай знайде гарну роботу з бронюванням
Він поїде працювати в Києві, бачитимете ви і діти його, коли він до вас приїздитиме, і буде із нього ’тато-свято’, в там і ситуація зміниться
Миллениалка• 03 марта в 13:51
Ответ дляпані Солоха
Зараз вже й не знаю, раніше любила дуже сильно, зараз він в мене впав в очах. Зараз дивлюся і бачу його по іншому, і в шоці що я його тоді обрала. Чи він відкрився по іншому чи він змінився з роками. Але це вже не той чоловік за якого я виходила заміж. Турбується, інтим є, я звільнилася з роботи бо ще доглядаю за батьками. Хочу на роботу, кличуть,але він не хоче щоб я працювала, говорить за копійки розриватися, краще будь вдома. Але буває питає Що ти робила цілий день? Типу з претензіями, що потрібно випікати кожного дня і тд
Краще б я на роботу ходила.
От спочатку і вам на роботу треба вийти, хоч людиною себе почувати почнете
Миллениалка• 03 марта в 13:52
Ответ дляпані Солоха
Я ж кажу треба його відіслати працювати на роботу в інше місто, бажано в столицю
Сливочная пенка• 03 марта в 15:40
Моїм було 7 і 18, коли я розлучилася. Ми весь час сварилися без особливих причин, діти це чули, колишній чоловік був весь час чимось не задоволений і по пів дня скандалив. Згодом почав проявляти агресію до мене і старшого мого сина. Перед розлученням я спитала думку синів чи згодні вони. Діти підтримали мене. Не пожалкувала ніколи.