Дама-мадама• 01 января 2022

Степану Бандері 113 років. Світла память великому українцю.

1 січня українці святкують не тільки Новий Рік,
а й день народження Степана Андрійовича Бандери.
Згадаймо добрим словом цю людину.
Провідник українського руху, ідеолог і теоретик українського націоналізму .
Кому буде цікаво

Микола Посівнич "Степан Бандера у німецьких тюрмах і концтаборах": https://www.istpravda.com.ua/articles/2015/01/1/14...

Вахтанг Кіпіані "Степан Бандера у документах радянських органів державної безпеки (1939-1959)": https://www.istpravda.com.ua/reviews/2010/12/31/11...
У кого такое было• 03 января 2022
Ответ дляЛастоноша
О, ще одна ’ущемльонная’ українськими борцями за Незалежність своєї країни! Просто феєрія ’удівітєльних історій’)) Бабо Маню, а повідайте нам, ЩО РОБИВ ваш дєд на теренах Заходу України?! Якого перепрошую, біса, він ’воєвал’ з вояками, що захищали СВОЮ землю від комуняцької наволочі, що принесла на їхню землю тисячі смертей, кров, голод, страх бути вбитим, закатованим, замордованим за правду, за бажання свободи? Якого, блд, біса, той ваш дєд перся вбивати корінних жителів Галичини?! По наказу кривавих чекістів, що хотіли зробити з волелюбних галичан покірне стадо рабів своєї системи?
Ви, бабо Маню, розміняли вже сьомий десяток, а так і сидите комфортно ще в тому совковому смердючому багні. Ось поки не вимруть оці всі совкодрочери, не буде Україна жити цивілізовано.
Так, і ще питаннячко: а чому ж ваші діти-внуки драпанули в ’загниваючу’ Європу, га, бабо Марійко?))
+100000!
У кого такое было• 03 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Надеюсь вы таки станете независимой галицкой республикой и освободите от своего присутствия все окружающие страны.
ниче не треснет у надеющихся?
муха в кедах• 03 января 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Если я неправильно вас поняла - прошу прощения.
Однако, слова о том, что война сама по себе, - не мои. Я на эти слова ответила всего лишь. Внимательней будьте, пожалуйста.
Собственно, по теме нашего диалога...
Была договоренность:
- американцы и британцы получают Украину, Россия в это дело не вмешивается и выражает озабоченность,
- Россия получает Крым, США и Британия в это дело не вмешиваются и выражают сильную озабоченность.
И.о. президента Украины Трупчинов и компания получают одновременно:
- от США приказ военным тихо и мирно покинуть территорию Крыма без малейшего сопротивления,
- от России охренительно крупный груз со свежими зелеными бумажками.
Далее.
Но народ Украины сильно хочет в НАТО. Альянсу же Украина без надобности. Более того - альянсу Украина конкретно не нужна. Она нужна США и Британии, но исключительно ВНЕ НАТО. Нужно найти причину обоснованного отказа Украине. Долго они не думали:
- Украине озвучивают конкретные суммы участия в НАТО. И жесткие условия такого участия. Пришедшие к власти в Украине считают хорошо и быстро понимают, что воровать в таких условиях уже не получится, они останутся на бобах, а Украина быстро растворится. Но как объяснить народу?
- Совместными усилиями США и их колонии Украины нанимается юридически не зарегистрированная в России ЧВК (частная военная компания). Готовая повоевать ради американских денег. Эта ЧВК входит в Донбасс и начинает активно мутить воду, тем более, что население Донбасса не приемлет результаты майдана и последовавшие из Киева угрозы. Народ вооружается кто чем может.
- Украина по приказу США направляет на Донбасс военных. К ним подключаются националисты-добровольцы. Их настраивают никого на жалеть, ибо на Донбассе все предатели Украины.
- Разгорается конфликт, благодаря которому Украине вход в НАТО закрыт.
- Население Донбасса просит у России защиты. Россия вынуждена помогать и таким образом оказывается втянутой в этот конфликт.
Это если кратко))
Шо воно несе
МЕСТО_Встречи• 03 января 2022
Ответ дляЛастоноша
Ой, таке питаєте...)) Ви, як ’кАрєнная києвлянка’ баба Маня маєте розмовляти па-рускі, патамушта не савсєм харашо владєте державною мовою, перепрошую, дрочити на совок, люто ненавидіти Героїв України, дітей- пластунів, та все, що пов’язане з національною ідеєю, жити на Масковскам проспектє, а не на проспекті Бандери, Вас мають на НП обслуживать ісключітєльно на рускам язикє, а на новий год прикрашати ялинку з червоною зіркою і, закатуючи очі, промовляти:’ах, как била харашо прі савєтскам саюзє!’. А діти Ваші мають обов’язково драпанути в ’загниваючу’ Європу, а приїжджачи до України, в українських поліклініках вимагати, аби з ними абщалісь ісключітєльно па-рускі.)) От вам такий собі портретик ’карєной кієвлянкі’ баби Мані, якій не подоюається Ваш ’слог’. Вона постійно пасеться в таких темах, бо нудно самій дома. 63-и річна пересічна пенсіонерка)
Супер 🤣🤣🤣
Борисфенка• 03 января 2022
Ответ длямуха в кедах
Я вже 91 сторінку спостерігаю, як ви усі змушуєте їхні пукани палати

Дякую вам, дівчата!

Слава Україні!
Героям Слава!
МЕСТО_Встречи• 03 января 2022
Ответ дляЛастоноша
Так, Ви стовідсотково праві. І що цікаво, їх органічно бісить все українське, та українство в цілому. Бо така от природа у рашистських шовіністів: де їхній лапоть наслідив, там їхня земля, будемо нищити чуже, плюндрувати, присвоювати надбанння, зневажати корінне населення тощо.
Та хоча б не ганьбилися в своєму зашкалюючому неуцтві, скільки ж архівних документів є тепер у відкритих джерелах, скільки документалістики. Та прочитай ’карєнная кієвлянка’ баба маня хоча б про військову операцію з захоплення міста Києва російськими більшовиками під час першої совіцько-української війни в січні 1918р. Про те, як війско чекіста Муравйова винищувало україномовних киян просто на вулицях, що було смертельно небезпечно мати при собі документи УНР, з тризубом, українською мовою, звісно. Про безусих хлопчиків-студентів, що дали свій останній бій з кривавими рашистськими виродками під Крутами прочита. Про Розстріляне Відродження. Про акти самоспалення українських патріотів в Києві проти насильницької русифікації прочитай. Про те, як нашу націю, нашу мову вбивали ці руSSкіє виродки. Тисячоліттями вбивали. Відкрий Гугл, сходи в бібліотеку, порийся в архівних документах, усвідом, що та Орда - це кров, смерті, гвалтування. Це звірі, ординці, що, по суті, не мають нічого свого, все вкрадене, побудоване руками українців та ін. поневолених націй, на костях, крові, невимовному горі мільйонів. Так ні, сидять в тих совіцьких болотах в 21 століттті (!) та плюються тією совковою відрижкою. Жах. Просто лютий жах.
Дівчата ,браво .Молодці !!!! Авторе ,дякцю за тему !!!!
Русалка на ветвях• 03 января 2022
Сидят пять человек и друг друга хвалят.
Да уж. Тяжела жизнь украинского патрибота.
Удачи
Ковбой Хагис• 03 января 2022
Ответ дляУ кого такое было
мне кажется, она мухоморами обходится.
Можливо, воно що знайде або зловить, те й курить
МЕСТО_Встречи• 03 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Сидят пять человек и друг друга хвалят.
Удачи
Вис₴₴₴₴лися ?Стало легше ?
МЕСТО_Встречи• 03 января 2022
Ответ длямуха в кедах
Шо воно несе
Ну як шо ?Росія ,бідолашна ,мусить допомагати .
Соображалочка• 03 января 2022
Ответ дляЛастоноша
Дикие вы люди))) Вам клятый совок территории подарил, а вам все неймется.
галичина ваша родненькая вам мачеха, благодаря советам.
Вернуть бы все границы до 2021 года, визг стоял бы до небес.
Стоит вернуть, чтоб даже недалекие начали учить историю, мать свою
Ковбой Хагис• 03 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Сидят пять человек и друг друга хвалят.
Удачи
Понимаем, просрочка сама себя не принесет домой
Ковбой Хагис• 03 января 2022
Ответ дляСоображалочка
Тавишо
А где у вас на федерации руськая республика?
Соображалочка• 04 января 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Тавишо
УЧИ ИСТОРИЮ, МАТЬ ТВОЮ
Галичина у нее родина. Расскажи это тем, у кого ее отжали
И будет прецендент, растащат всю терририю, пискнуть не успеешь...но тем, кто читает только википедию это не понять.
Ковбой Хагис• 04 января 2022
Ответ дляСоображалочка
УЧИ ИСТОРИЮ, МАТЬ ТВОЮ
ТВОЮ ДЕШЕВЛЕ
Ещё раз спрашиваю, где на вяликой федерации руськая республика? Или край? Или хоть округ?
Куда бежать будешь, когда освободившиеся народы будут гнать вас сцаными тряпками
Птица секретарь• 04 января 2022
Ответ дляКовбой Хагис
ТВОЮ ДЕШЕВЛЕ
Чечня и Татарстан уже на низком старте. У Чечни уже есть своя национальная армия 50 тыс чел.Думаете чеченцы простили русским разбомбленный Грозный?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 января 2022
Ответ дляПтица секретарь
причому, чеченці - це як раз ті ’добрі релігійні люди’, які приходять до ворога додому і б’ють його там (с), а не просто борються, обороняються на своїй землі, як ми зараз чи бандерівці у свій час
Бабушка мороз• 04 января 2022
Ответ дляКовбой Хагис
ТВОЮ ДЕШЕВЛЕ
А чо ты на рф переводишь стрелки, ты за себя отвечай. когда аргументов ноль, так вы все в пятером через забор тему тащите
муха в кедах• 04 января 2022
Ответ дляБабушка мороз
Вас ніхто у темі насильно не тримає, як і на УКРАЇНСЬКОМУ форумі.

Батько наш — Бандера, Україна — мати,
Ми за Україну буде́м воювати!
Брюнетка в Мармеладе• 04 января 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
ну, проїдтесь по Західній, щоб не кгбіську пропаганду повторювати.
Подивіться на кількість вулиць, на пам’ятники, на насипи при в’їзді чи не в кожне село - як вшанування усіх, хто боровся за Україну? Поговоріть зі старими, які ще пам’ятають як нквд-сти палили села, як передягались у бандерівців і робили звірства над місцевим населенням.

Може щось спрацює в голові, виникне думка про те, що вам регулярно і методично брехали... хоча навряд(
Удалено администрацией...
Бабушка мороз• 04 января 2022
Ответ длямуха в кедах

Батько наш — Бандера, Україна — мати,
Ми за Україну буде́м воювати!
Удалено администрацией...
муха в кедах• 04 января 2022
Ответ дляБабушка мороз
Удалено администрацией...
Бабушка мороз• 04 января 2022
Ответ длямуха в кедах
Удалено администрацией...
муха в кедах• 04 января 2022
Ответ дляБабушка мороз
Удалено администрацией...
Бандери нема уже 62 роки, а вас від нього і досі перекошує!

І ще пару століть перекошувати буде, якщо не згниє ваша велика імперія!
Бабушка мороз• 04 января 2022
Ответ длямуха в кедах

Удалено администрацией...
муха в кедах• 04 января 2022
Ответ дляБабушка мороз
Удалено администрацией...
Від убогого чую
А ти від бояришніка вже відійшло?
Пополняю_Карму• 04 января 2022
Ответ длямуха в кедах
Від убогого чую
А ти від бояришніка вже відійшло?
Девочки,украиночки,что ж вы так друг друга ненавидите то?
Бабушка мороз• 04 января 2022
Ответ длямуха в кедах
Від убогого чую
А ти від бояришніка вже відійшло?
Удалено администрацией...
муха в кедах• 04 января 2022
Ответ дляБабушка мороз
Удалено администрацией...
А тобі на Галичину? Подивишся, які вони, справжні бандерівці, а не те, що вбила тобі в голову багаторічна пропаганда.
Бабушка мороз• 04 января 2022
Ответ длямуха в кедах
Да у меня с этим все нормально, езжу по своей стране, а вот тебе, латентному москалю сложнее)