Дама-мадама• 01 января 2022

Степану Бандері 113 років. Світла память великому українцю.

1 січня українці святкують не тільки Новий Рік,
а й день народження Степана Андрійовича Бандери.
Згадаймо добрим словом цю людину.
Провідник українського руху, ідеолог і теоретик українського націоналізму .
Кому буде цікаво

Микола Посівнич "Степан Бандера у німецьких тюрмах і концтаборах": https://www.istpravda.com.ua/articles/2015/01/1/14...

Вахтанг Кіпіані "Степан Бандера у документах радянських органів державної безпеки (1939-1959)": https://www.istpravda.com.ua/reviews/2010/12/31/11...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 января 2022
Ответ для vihola
Ви писали що рашці Україна не потрібна, наче хотіли б завоювати, зробили б це ще в 2014-му.
За такою ж логікою можна сказати що США могли рашку вашу захопити ще в 90-ті, якби хотіли. Тому, не треба боятись і захищатись від них на нашій території, ніхто на вашу державність і суверенітет не зазіхає, повертайтесь додому Івани, тут водкі нєт.

До речі, в тій статті з вами не погоджуються, що Україна не потрібна Росії. Навпаки, Росія без України не може рухатись далі, реалізовувати решту своїх хворих імперських амбіцій.

З того як в тій статті нахвалюють рашку, пророкують їй перемогу в задуманому і повторюють рашистські гасла про загниваючий «запад», зрозуміло чиї вуха стирчать.
’Росія без України не може рухатись далі, реалізовувати решту своїх хворих імперських амбіцій.’
Саме так. І як тільки Україна вийде з московського впливу, то і посиплеться імперія, Росія не збережеться в тих кордонах, що є
Ластоноша• 03 января 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Я не жила тогда, да... Но мой дед воевал с УПА и мне, хватило вполне его воспоминаний...
О, ще одна ’ущемльонная’ українськими борцями за Незалежність своєї країни! Просто феєрія ’удівітєльних історій’)) Бабо Маню, а повідайте нам, ЩО РОБИВ ваш дєд на теренах Заходу України?! Якого перепрошую, біса, він ’воєвал’ з вояками, що захищали СВОЮ землю від комуняцької наволочі, що принесла на їхню землю тисячі смертей, кров, голод, страх бути вбитим, закатованим, замордованим за правду, за бажання свободи? Якого, блд, біса, той ваш дєд перся вбивати корінних жителів Галичини?! По наказу кривавих чекістів, що хотіли зробити з волелюбних галичан покірне стадо рабів своєї системи?
Ви, бабо Маню, розміняли вже сьомий десяток, а так і сидите комфортно ще в тому совковому смердючому багні. Ось поки не вимруть оці всі совкодрочери, не буде Україна жити цивілізовано.
Так, і ще питаннячко: а чому ж ваші діти-внуки драпанули в ’загниваючу’ Європу, га, бабо Марійко?))
Русалка на ветвях• 03 января 2022
Ответ дляМинерАлочка
Ага, прям все хотели как в Крыму(нет)
То что власти Украины в этом участвовали - никто и не сомневается.
Вооруженный лопатами народ сбу бы не захватил.
Там все были. И бандиты, и ЧВК, спецназу приказ не отдали, хотя он на позициях стоял. Это война реально кому-то очень нужна была,а вы попали под каток.
Сейчас под этот же каток хотят бросить уже всю Украину. И некоторые вон, визжат от радости.
Ластоноша• 03 января 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Ну, простите еще раз - не может быть у ’коренной киевлянки’ столь высокий слог как у Вас... С какого года Вы живёте в Киеве?
Жгі ещьо, бабця Маня! Давно я так не реготала))))
МинерАлочка• 03 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Ну так это же не ’сама по себе’
Это не ’народ восстал’
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 января 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Это просто мнение киевского аналитика. Но очень показательное, надо сказать.

У него там и другие статьи интересные есть: про то, есть ли шансы у Путина договориться с США о новом разделе мира (типа, Ялтинских соглашений 2.0)...
И его вывод: таки-есть. Конъюнктура позволяет сейчас...
https://hvylya.net/analytics/244495-geopolitichesk...

Не думаю, что Россия будет открыто нападать на Украину: это ей не нужно: я писала своё мнение.
Я - не политолог по образованию, - но просто интересуюсь историей и политикой. Высказала личное мнение...
Я думаю, что Украина, всё же, останется независимой (как и Беларусь): прямой аннексии её Россией не будет (чтобы не вешать себе на шею содержание её населения, да ещё и нелояльного России).

Но Украина будет абсолютно нейтральной страной, - которая вынуждена будет считаться с мнением России.
Будет нечто вроде времён Кучмы или Яныка, - но уже без Крыма и ОРДЛО (с потерей которых Украина скорее всего рано или поздно смирится, причём ЮРИДИЧЕСКИ: ей придётся это сделать).

А тут у некоторых ещё и мрии есть о том, что ’’москали будут из Крыма по мосту драпать’’.
Причём мрии не только на уровне обывательниц с советчицы, - но и на уровне вашего президента (который какую-то херню типа ’’Крымской платформы’’ пытался организовать).
Це вам треба змиритись з тим, що всі імперії розпадаються, і московія не стане виключенням. Одразу після перемоги України
Русалка на ветвях• 03 января 2022
Ответ дляМинерАлочка
Ну так это же не ’сама по себе’
Это не ’народ восстал’
Да прыгали, такие же балбесы, как и на майдане. Если бы примера Крыма, который за сутки в России оказался не было, то не удалось бы такой трэшак замутить. Опирались на идиотов, а после первой крови все пошло само собой
Русалка на ветвях• 03 января 2022
Ответ дляЛастоноша
Надеюсь вы таки станете независимой галицкой республикой и освободите от своего присутствия все окружающие страны.
Не раскрытый парашют• 03 января 2022
Ответ дляЛастоноша
Вы бы хоть иногда закусывали.)
Ковбой Хагис• 03 января 2022
Ответ дляМинерАлочка
Цитата: ’Совместными усилиями США и их колонии Украины нанимается юридически не зарегистрированная в России ЧВК (частная военная компания). Готовая повоевать ради американских денег. Эта ЧВК входит в Донбасс и начинает активно мутить воду, тем более, что население Донбасса не приемлет результаты майдана и последовавшие из Киева угрозы. Народ вооружается кто чем может’

Хммм. Версия незаурядная конечно.
Но народ вооружается кто чем может - это феерично.
А чем может вооружиться народ? Ну кроме лопаты из огорода? Что -то с лопатами не видела никого. Сразу с автоматами...
Ну вы даёте - да не успевали танки и гаубицы из копанок доставать!
Правда, форму пришлось в военторге покупать на свои, но - то святое!
Ластоноша• 03 января 2022
Ответ дляБорисфенка
З 1968-го, це рік мого народження. Бабуся і дідусь жили в Пуща-Водиці, яка нині Оболонський район.
Якщо прискіпливо покопатися в родоводах, то й жителі Деміївки чи Шулявки ті ще корінні, це за межами ЯрВалу :) Але на фоні нинішніх Петропавлівськіх Борщагівок і ДВРЗ навіть жителями центра Києва стали.
Чим вас лякає мій високий слог, цікаво?
Ой, таке питаєте...)) Ви, як ’кАрєнная києвлянка’ баба Маня маєте розмовляти па-рускі, патамушта не савсєм харашо владєте державною мовою, перепрошую, дрочити на совок, люто ненавидіти Героїв України, дітей- пластунів, та все, що пов’язане з національною ідеєю, жити на Масковскам проспектє, а не на проспекті Бандери, Вас мають на НП обслуживать ісключітєльно на рускам язикє, а на новий год прикрашати ялинку з червоною зіркою і, закатуючи очі, промовляти:’ах, как била харашо прі савєтскам саюзє!’. А діти Ваші мають обов’язково драпанути в ’загниваючу’ Європу, а приїжджачи до України, в українських поліклініках вимагати, аби з ними абщалісь ісключітєльно па-рускі.)) От вам такий собі портретик ’карєной кієвлянкі’ баби Мані, якій не подоюається Ваш ’слог’. Вона постійно пасеться в таких темах, бо нудно самій дома. 63-и річна пересічна пенсіонерка)
Борисфенка• 03 января 2022
Ответ дляЛастоноша
Дякую за пояснення
Так, таких баб Мань в Києві дійсно вистачає, їх завезли в 45-му з Тамбовських губерній в зруйнований Київ, вхід в місто був по перепустках досить довго.
Тепер вони з себе каренних корчать.
Ластоноша• 03 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Божечки, який зашкалюючий, феєричний примітивізм У Вас яке IQ, жіночко? Хоча...здогадуюсь))
Русалка на ветвях• 03 января 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Формы не было. Друг на передовой был и очень удивился мужикам в штатском.
Кроме того всу бросали даже тяжелую технику. Видео в сети есть. Делалось все, чтобы по максимуму вооружить восставших.
Спецназу исполнить свой долг не дали. А вместо этого отправили авиацию на мирные города. По частям распространяли слухи, что в городе мирных нет, только повстанцы. Раненые, попавшие в больницы были очень удивлены количеством детей и женщин на койках.
После артобстрелов дороги назад уже не было
Русалка на ветвях• 03 января 2022
Ответ дляЛастоноша
До вашего точно не дотяну.
Ковбой Хагис• 03 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Да-да, я верю, верю

ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Ми давно зрозуміли, на що ви сподіваєтесь, і про громадянську війну, і про розкол і зменшення кордонів України до Галичини.
Ковбой Хагис• 03 января 2022
Ой, подполковник расейской армии, видать на США работал

Русалка на ветвях• 03 января 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Спасибо не надо. Пусть Галичина сама покажет как правильно независимой быть. А Украина тогда и сама со всем справится
муха в кедах• 03 января 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Вот зря вы так, каждая уважающая себя савэтчица в десятом поколении русскоязычная киевлянка и имеет по родственнику в каждом регионе расии и на помойках дэнээрии. И даже ходя на выгребную яму, они все равно живут лучше, чем в Украине.
Ковбой Хагис• 03 января 2022
А вот ещё пиндосы проклятые, хотели мышебратьев подставить

муха в кедах• 03 января 2022
Ответ дляЛастоноша
І ще про те, яким дальновидним і пророчим був Провідник. Та-так, саме Провідник українчької нації. Прочитайте бавовняні голови уривок з його інтерв’ю ще 1953 року. Уважно, по літерах прочитайте Кельн. Лідер українського національного руху Степан Бандера дає інтерв´ю на місцевій радіостанції. Ведучий зазначає, що перед ним сидить легендарна постать, і мало хто знає, як він насправді виглядає та яке зараз має прізвище, але саме за цим чоловіком стоїть прагнення 40-мільйонного народу до незалежності.
Бандера говорить:
’…Кінцева мета большевицької політики − знищити субстанцію своєрідности українського народу під кожним оглядом і втопити український народ в морі т. зв. совєтського народу чи, вірніше, в новій формі пожираючого інші народи російського імперіялізму... Стремління українського народу до незалежности не були зламані Москвою, ані через масове винищування провідних національних кадрів, ані через жахливий терор проти всього українського народу, що провадився совєтами між 1930 роком і другою Світовою війною... Тепер Москва, крім тих терористичних кроків, спрямованих проти всіх противників большевизму, намагається застосувати нову тактику: переставити невгнуті українські національно-державні стремління на шлях совєтського патріотизму. Ця тактика виявляється особливо в сучасній совєтській пропаганді, що останнім часом помітно підкреслює ролю України, як другої совєтської республіки... Росія не осягне, однак, своєї мети. Це все обернеться проти Росії’.
Тут і про терор задля упокорення українців, і про ’адіннарот’, і про те, зрештою, що скільки б ворог не намагався знищити нашу національну ідентичність і славетний вільний дух українців, кінцевої мети йому не досягти!
Двоголова гідра з серпом, молотком, граблями, сокирою, автоматом чи будь-чим іще, ніколи не зможе перетворити українців на росіян (хоч, на цьому шляху, природньо, і має певні успіхи), а Україну - на свій придаток!
З минулим днем народження, Степане Андрійовичу!
Боротьба триває!
Ваша справа живе, і житиме надалі! МИ, українці, обіцяємо.
Ні забрати, ні додати!

vihola• 03 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Тобто, ви прагнете від’єднання Галичини і приєднання до Ордло? То там нема України, українського прапора. Там тільки російський . Чи ок, підходить?
То так і кажіть, Україну в такому контексті не варто згадувати, бо її на території ордло не буде.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Ордло уже показало
Ластоноша• 03 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Дякую за пояснення
Тепер вони з себе каренних корчать.
Так, Ви стовідсотково праві. І що цікаво, їх органічно бісить все українське, та українство в цілому. Бо така от природа у рашистських шовіністів: де їхній лапоть наслідив, там їхня земля, будемо нищити чуже, плюндрувати, присвоювати надбанння, зневажати корінне населення тощо.
Та хоча б не ганьбилися в своєму зашкалюючому неуцтві, скільки ж архівних документів є тепер у відкритих джерелах, скільки документалістики. Та прочитай ’карєнная кієвлянка’ баба маня хоча б про військову операцію з захоплення міста Києва російськими більшовиками під час першої совіцько-української війни в січні 1918р. Про те, як війско чекіста Муравйова винищувало україномовних киян просто на вулицях, що було смертельно небезпечно мати при собі документи УНР, з тризубом, українською мовою, звісно. Про безусих хлопчиків-студентів, що дали свій останній бій з кривавими рашистськими виродками під Крутами прочита. Про Розстріляне Відродження. Про акти самоспалення українських патріотів в Києві проти насильницької русифікації прочитай. Про те, як нашу націю, нашу мову вбивали ці руSSкіє виродки. Тисячоліттями вбивали. Відкрий Гугл, сходи в бібліотеку, порийся в архівних документах, усвідом, що та Орда - це кров, смерті, гвалтування. Це звірі, ординці, що, по суті, не мають нічого свого, все вкрадене, побудоване руками українців та ін. поневолених націй, на костях, крові, невимовному горі мільйонів. Так ні, сидять в тих совіцьких болотах в 21 століттті (!) та плюються тією совковою відрижкою. Жах. Просто лютий жах.
Борисфенка• 03 января 2022
Ответ дляЛастоноша
Вони нащадки тої Орди.
І я давно дійшла до висновку, що вести з ними дискусії безсенсово. Вони не чують і не почують.
Тому нам своє робити, а їх скиглення - це звичний фон.
У кого такое было• 03 января 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Некорректно сравнивать оккупацию Франции Германией (когда Франция до этого уже лет 700 была независимой, - и не входила в состав Германии никогда), - где немцев, может быть, было 2% населения (и поддерживавшие их люди были реально коллаборационистами по соображениям скорее сохранения своей жизни/денег/близких), что случилось СИТУАТИВНО после начала Второй мировой войны, - и ситуацию с Крымом, где мы ждали эту аннексию 20 лет, - и где нас (этнических русских) - от 60 до 90% населения, в зависимости от города.

Францию не присоединяли к чужой стране против воли населения (как Крым).
’Францию не присоединяли к чужой стране против воли населения (как Крым)’. совершенно верно, а крым вот присоединили в рашке против воли населения. так что тапки готовьте. и никого не интересует, чего там ждали лично вы. большинство таки рашку не ждало, и никуда не собиралось присоединяться. но их не српашивали, как и вас. вас путин использовал, а что с использованными предметами делают дальше, думаю вы понимаете.
У кого такое было• 03 января 2022
Ответ дляКовбой Хагис

Есть санитары, ослабьте тёте кокошник - совсем передавило
не. то у нее татуха с путиным на кое-каком месте чешется.
муха в кедах• 03 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Вони нащадки тої Орди.
Я вже 91 сторінку спостерігаю, як ви усі змушуєте їхні пукани палати

Дякую вам, дівчата!

Слава Україні!
У кого такое было• 03 января 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Слава богу, Лавров исправно подвозит аргентинскую муку
мне кажется, она мухоморами обходится.