Директор Пляжа• 02 января 2022
Позор нашим книгарням....
Отримала "ковідну" тисячу і в планах було купити в домашню бібліотеку "Кобзаря," Триста поезій", словник англо - український, а їх як не було на сайтах так і нема :(. Як так? Не пишіть, що розкупили, бо моніторю давно.
Взагалі вибору книг нема, а потім жаліються, що не купують люди книги. А що там купити можна?
ротцвеники• 02 января 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Гімно у кожного є, і у вас також. А поезія шевченка гімно в натурі
Ну й тримали би своє гімно при собі, смаки у всіх різні.
KroKro1980• 02 января 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Хочу у вас його купити.
Продасте?
Пишіть мені у приватні повідомлення.
КонхфЭдкаТузик• 02 января 2022
Ответ дляротцвеники
Ну от ви хочете сказати, що для вас вірші шевченка мають якусь цінність?
ОноВамнадо• 02 января 2022
Ответ дляПуГоФФка
а у вас что не так ?автор упорно не видит книги ,хотя советчицы легко нашли .А у вас какая беда произошла?
а я еще не получила тыщу
ротцвеники• 02 января 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так, це культурна спадщина мого народу.
Корсет_на_шурупах• 02 января 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Зачем эта муть Вам взагали?
Кобзаря в библиотеку....
Домашнюю.
Извините, обидеть не хотела.
Просто написалось.
Можете не отвечать
Кобзаря в библиотеку....
Домашнюю.
Извините, обидеть не хотела.
Просто написалось.
Можете не отвечать
Подумалось то же самое. Кто его читать будет? Страдания-стенания, только детей в школе тем Кобзарем мучат. Не встречала еще никого, кто бы добровольно такое открыл.
РозаЛюксен• 03 января 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Зачем вам этот бред? Читайте нормальные книги.
Дайте украинцам пострадать и поплакать, они это любят