Добра всем!• 03 января 2022
що спекти, щоб з кремом з вершків?
Що смачного спекти, що використати збиті вершки як крем?
Ніколи не збивала їх, а на днях зробила, так легко вийшло, ось думаю, щоб спекти. Рецепти в інеті типу бісквит+цей крем. Мені здається, буде не смачно. Може, я не права.
Хвець-тець• 03 января 2022
Тирамису сделайте. Можно мороженое. Во взбитые сливки добавить сгущёнку и в морозилку.
Добра всем!
• 03 января 2022
Ответ дляХвець-тець
так тірамісу з маскарпоне ж робиться. і я часто роблю цей десерт. Але дякую.
Хвець-тець• 03 января 2022
Ответ дляДобра всем!
Можно просто со взбитыми сливками. Понятно, что не оригинальный рецепт, но тоже вкусно.
Добра всем!
• 03 января 2022
Ответ длякружкаЭсмарха
Торт из безе с орехами
ви влучили! точно, я ж більше всього люблю цей прошарок в києвському торті.
Дякую дуже!
Печальки.нет• 03 января 2022
Чернослив со взбитыми сливками, тыквенный латте со взбитыми сливками, какао с ними
Добра всем!
• 03 января 2022
Ответ дляПечальки.нет
оце ж я чорнослив і готувала. Зі сметаною таки смачніше, але самі по собі збиті вершки варті уваги.
Кокосиха• 03 января 2022
В мене шоколадний бисквіт, а всередині прослойка чорнослив (треба грам 300 на стандартну форму) замочений в коньяк і дрібно порізаний - перемішала з сметаною. Думаю з вершками буде теж добре. Зверху крем - в сметані розтопити шоколад, як охолоне збити. Чорнослив мені з сметаною теж більше подобається) але в торт вершки будуть непогані.