Туфли в чешуе• 03 января 2022
Опитування про ЗНО і репетиторів
Хто вже пройшов цей етап, розкажіть
Результат:
вже голосів:
27 (42.86%)
Тиц
21 (33.33%)
Брали репетиторів, добре здав
11 (17.46%)
Сам готувався, добре здав
4 (6.35%)
Брали репетиторів, погано здав
0 (0%)
Сам готувався, погано здав
Туфли в чешуе
• 03 января 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
У вас всього 6 клас
Топові школи дають більше шансів на успішне зно з мінімумом репетиторів
Оточення там теж відповідне
Думаю, варто спробувати вступити до такої після 7 класу
Чому ні?
Як дитина може проявити свій потенціал, якщо не буде пробувати?
Оточення там теж відповідне
Чому ні?
Я втратила суть розмови. Ви самі пишете, що топові школи для сильних ;) Дитина там точно не справиться за годину-дві, а нидіти годинами - нащо? То не додасть мотивації, скорше навпаки. Тягнутися один за одним можуть сильні, слабші завжди будуть відчувати себе слабшими в такому середовищі. Я закінчила звичайну районну школу, правда в 10-11х класах з поглибленою математикою. Мені цього вистарчило. Пройдемо рубіж 6-7 класу, подивимось, може якесь усвідомлення прийде.
Цветик-семицветик• 03 января 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Як ви можете оцінювати свою дитину, не спробувавши?
Чому ви боїтеся сидіння ночами, керуючись чужим досвідом? Може у вас все буде за годину
Сильними дітей роблять вчителі
Які з ними займаються додатково і безкоштовно
І виганяють вже тоді, як школа доклала всі сили, а дитина відверто не хоче
Ну то таке, ваша справа
Просто у вас опитування некоректне
Бо є різниця між школами і відповідно до того результати зно
Сильними дітей роблять вчителі
Ну то таке, ваша справа
Просто у вас опитування некоректне
Белочкой зови• 03 января 2022
Взяли репетиторів по двом предметам, третій-курси. Все брала з жовтня по квітень в 11 класі. Вступила на бюджет, Шевченко. Але і сама непогано вчилася. Вирішили підстрахуватися.
Пышечка• 06 января 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Мені ще кілька років. Але мотивації і розуміння наразі мало ((
Сын студент.
У нас большой плюс в том, что ещё со средней школы было понятно куда поступать и его направленность. Плюс хорошая память.
Но лень была как у всех, ’не буду учиться, буду блогером’ тоже было, игры на первом месте тоже проходили.
Пришлось мне браться.
Первый шаг - Лицей по профилю. Потом Мотивация - описывать не буду, было много разных вариантов. Иногда думала, что зря и руки опускались.
Летом перед 10 классом прошел тестирование по профориентации, убедился в правильном выборе профессии, прошел ЗНО прошлых лет для понимания где пробелы.
В 11 классе с лета репетитор по одному предмету - где хуже всего.
И видео, книги, посты по другим предметам.
Хотели ещё одного репетитора, но не нашла - нужен был балл максимально высокий, под 200, мало кто брался, но сыну с ними было не интересно, выкачка денег шла. Вот по мове супер репетитор
Итог - ЗНО 197 - 200 и спокойное поступление.
Начальный уровень был ниже. Без подготовки сдал бы только математику на тот же балл - к ней не готовился вообще. Хватило школьных занятий в мат лицее.
Мое мнение - если есть возможность в 10-11 классе репетитор по всем предметам ЗНО, или по тем, где хуже знания.
Главное найти ’своего’ репетитора.
Одноклассники сына хвалили курсы ЗНО ЮА, все кто их посещал сдали минимум на 190. Зависело от начального уровня.
Пришлось мне браться.
Главное найти ’своего’ репетитора.