мистерЛяпсус• 05 января 2022
Дівчатка порадьте, будь ласка
Так сталося, що остался я одна з 2 дітьми. 5 років була без роботи, це було зв´язано з меньшою донечкою. Місто у нас маленьке 20 тыс населення, робота є або на ринок, короче майже немає. Запропонували роботу у квітковому магазині 3 дні через з 8-20:00. Вдень 250 грн +% з каси. Навряд там суперові продажі, так як у нас в місті достатньо багато квіткових магазинів. Дівчатка, як Ви вважаєте, мені напевно треба працювати, поки може щось буде краще. ДЯКУЮ
Леннон_Жив!• 05 января 2022
Если совсем нет других вариантов, то конечно идите, со временем что-то другое может появится
Лучше же, чем без работы совсем сидеть
Додекаэдр• 05 января 2022
вам нужно хвататься за любую работу. и быть меганяшкой очаровашкой, чтоб люди выбирали ваш ларек
Гомосноб• 05 января 2022
Так, це мало. Я пішла в продуктоіий магазин, з 8 до 21. 500 грн. Другий продавець, тобто з грошима діла не маю. Магазин не великий.
мистерЛяпсус
• 05 января 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
А сейчас за что живёте?
Какой город?
Козятин, є аліменти 1300 грн, які вислав колишній чоловік, і кредитка. Це всі поки що гроші
мистерЛяпсус
• 05 января 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
12 часов 250 грн очень мало (
Есть куда детей деть?
Одна в школу, меньша в садочок
МеняАЖтрусит• 05 января 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Одна в школу, меньша в садочок
Так работу до 20,кто забирать будет с сада?
Школа какой класс?
МеняАЖтрусит• 05 января 2022
Ответ длямистерЛяпсус
У меня алименты 1000 на одного, считаю это копейками. А у вас 1300 на двоих, капец
мистерЛяпсус
• 05 января 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
Школа какой класс?
Старша буде забирати. Старша у 10 класі
МеняАЖтрусит• 05 января 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Старша буде забирати. Старша у 10 класі
Если вариантов лучше нет, соглашаетесь пока, но ищете что то получше.
Сколько вам лет?
мистерЛяпсус
• 05 января 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
Сколько вам лет?
Клин_Кляйн• 05 января 2022
Попробуйте для начала поработать там где есть возможность, а дальше ищите что-то лучше, это будут первые шаги, всё их делают.