А я женатая• Изменено 06 января 2022
как вы справляетесь с безнадегой по всем фронтам ?
здоровье
работа
и т.д
Праздничный сервиз• 06 января 2022
поднимаю руку вверх, потом резко опускаю, со словами: а ну его.
12 галюцинаций• 06 января 2022
Ответ длякурасаны
Пью
Вот с нового года по бут шампанского в день
Значит не все так плохо. Деньги и здоровье есть
СернаМоисеевна• 06 января 2022
Апофиозная• 06 января 2022
Реву в подушку. Потім встаю і вивчаю мат.часть. Потім іду заробляти гроші. Зараз в сім´ю прийшло онко, усвідомила, що маю стати медиком сама, бо від лікарів нуль інформації і геть небагато допомоги, є лише від друзів по нещастю. Це жахливо, потребую психолога, а ще й сама маю бути підтримкою для рідних. Тримаймося, інакше ніяк.
Брюнетка в Мармеладе• 06 января 2022
Ответ дляАпофиозная
Тримайтеся!
Вас пост чомусь сильно зачепив. Вірю що у вас все буде добре. Не впадайте у відчай.
Брюнетка в Мармеладе• 06 января 2022
Дівчата, я з вами. В мене теж все по всім фронтам(((((
Просто наче пороблено, хоча і це може бути. Як то кажуть, так не буває... виявляється буває...
Всім здоров´я, гарної роботи і щоб в сім´ї був мир та злагода!!!
Дуже дуже бажаю всім відписавшим тут, від щирого серця!!!