КинДза• 11 января 2022
Оформлення на роботу, податок 1800 грн. У мене 2 дітей.Чи маю я правао напільгу?
Доброго дня. Мене мають оформити на 2 тижні. Чи маю я право на податкову пільгу і зменшення податку?
Коли я працювала на основній роботі, то податок за мене платили щось в розмірі 700 грн. А тут оформлення на 2 тижні і податок 1800 грн. Чи просити, щоб оформили на місяць і податок був 700 грн?
Може хтось пояснити в чому справа? Щоб я розуміла, що говорити бухгалтеру
КинДза
• 11 января 2022
Ответ дляШвидка Настя
Какая сумма зарплаты ожидается?
Зп не буде. Мені треба просто оформлення на січень місяць.
Швидка Настя• 11 января 2022
Ответ дляКинДза
Если не будет ЗП, значит не будет отчислений и удержаний.
Света С Приветом• 11 января 2022
Ответ дляКинДза
Оформление = начисление зп, даже если Вы ее не получите. Но для чего то же Вам надо оформить? Значит работодатель начислит и заплатит налоги. Сумма налогов зависит от суммы начисленной зп, вида оформления и т.д. дайте больше информации и тогда вам помогут с Вашим вопросом
КинДза
• 11 января 2022
Ответ дляШвидка Настя
Мене оформляють на 2 тижні для того, щоб в податкову заплатити податок. Я з власного карману оплачу цей податок
Сиреневая цапля• 11 января 2022
Ответ дляШвидка Настя
Если оформят, наверное на минималку - 6500. Без з/п не могут же оформить и смысла нет
КинДза
• 11 января 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Чуть нижче написала. Якщо за місяць мінімалка, то за два тижні половина мінімалки по ідеї буде нарахована
КинДза
• 11 января 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Так
Чики-брык• 11 января 2022
Ответ дляКинДза
Скорее всего вам и ЕСВ ( пенсионный насчитали). На основной работе его за вас платил работодатель.
КинДза
• 11 января 2022
Ответ длятогдалия
Якщо будете працювати менше місяця, податкова пільга не застосовується.
А якщо на цілий місяць попрошу оформити, тоді можна застосувати? І буде 700 грн? Чи он вище пишуть, що єсв за мене роботодавець платив, тому всеодно загальна сума податків не буде меншою?
Совбез• 11 января 2022
Єсв платиться за повний місяць , а податок ( можливо ) половину , от так і виходить . 22% єсв,18 % пдфл , 1.5 вп від 6500
Упругая попка• 11 января 2022
Ответ дляКинДза
Податок на доходи фізичних осіб сплачується відповідно з самого доходу. Якщо у вас фактично його нема, то формально він є, бо на працю наймають людей виключно на умовах платності за виконувану роботу. Тобто по паперах на підприємстві ви працюєте, а вам дають зарплату. Чим менша зарплата, тим менший податок, він становить відсоток від вашої ставки. Спитайте який оклад вам встановили на підприємстві і чи зможуть його зменшити, щоб вам менше податку сплатити
кураГАЛЯ• 11 января 2022
Ответ дляКинДза
Не буде. Правильно вам кажуть.
Сиреневая цапля• 11 января 2022
Ответ дляКинДза
Попросите оформить на 0,5 ставки. Но неизвестно, что с ЕСВ. Вы тоже его платите?
КинДза
• 11 января 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Усе оплачуватиму. Я ж фактично не працюватиму
Совбез• 11 января 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Єсв платиться з мінімалки , навіть якщо на 0,5 ставки
КинДза
• 11 января 2022
Ответ дляСовбез
Тільки єсв 1430, вп- 97грн
Дякую. А пдфл теж треба?
КинДза
• 11 января 2022
Ответ дляСовбез
Зрозуміла
КинДза
• 11 января 2022
Дуже вам дякую усім. Шкода, що так( не змогла я знати підприємця, який би просто оформив мене по цивільно-правовому договору. Тому отаким чингм мушу оформитись, щоб не був голий місяць(
КинДза
• 11 января 2022
Ответ дляСовбез
По сумі внесків схоже, що оформили на 0.25 ставки
Ого. Оце то ми податки платим.
Совбез• 11 января 2022
Ответ дляКинДза
Навіщо вам ці внески оплачувати?
Сиреневая цапля• 11 января 2022
Ответ дляСовбез
Но, все равно, с льготой налог будет меньше 1800грн.
Вообще непонятно, как 1800 насчитали с з/п на 2 недели
Директор Пляжа• 11 января 2022
Ответ дляКинДза
Менше мінімального податку заплатити не можуть, якщо ЗП менша, то роботодавець доплачує щоб розмір ЄСВ був на рівні мінімального.
Можливо, на попередній роботі ви оформляли соціальну податкову пільгу.
Сиреневая цапля• 11 января 2022
Ответ дляСовбез
Ага, и налог 1800? За 2 недели из 1625 грн??
КинДза
• 11 января 2022
Ответ дляСовбез
Навіщо вам ці внески оплачувати?
Якось боюсь писати, хоч і під анонімом. Щоб нікого не підставити