Слухи-руки не распускаю• 22 января 2022
Как вы лечили протрузии и грыжи?
Домашка• 22 января 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Немає конкретної методики. Методом проб і помилок виробила стиль життя, за якого комфортно почуваюся без ліків. А спершу був тяжкий період, коли взагалі не уявляла, як ходити на роботу і працювати. Поступово вирулювала. Психологічне розслаблення і водночас зміцнення м´язів спини - це основа.
А какими упр укрепляет мышцы? В зал ходите?
Ангел-предохранитель• 22 января 2022
Ответ дляДомашка
Так, але не на прості силові тренування, а спеціальні для спини. Можна погуглити або пошукати тренерів-реабілітологів, які підберуть комплекс. Можу ходити і на звичайні силові, але роблю не всі вправи, а ті, що мені підходять.