Добрый Жук• 23 января 2022

Ковід?

Був контакт з хворим на ковід.
Сьогодні чоловік проснувся з легким покашлюванням і температурою.
Думаю ковід. Але завтра піде здасть плр

Подзвонила до сімейного лікар виписала вітаміни д, с, цинк.
Смоктати щось від горла і азельту ( противірусне)

набрала іншу лікарку, каже також вітаміни, щось від горла, ренгалін і квартин

Що з того треба і що давати, так не зрозуміла. Одне зрозуміла вітаміни і від горла щось треба

У кого був зовсім недавно, той новий ковід, що ви пили на перших етапах
Бауди на ауди• 23 января 2022
Витамины и противовирусные сразу в мусор. Сейчас много пить и сбивать температуру при необходимости и общем состоянии
Застряла• 23 января 2022
Противовирусные и симптоматически
Бауди на ауди• 23 января 2022
Ответ дляЗастряла
Противовирусные и симптоматически
Противовирусные не работают тем более при предполагаемом ковиде
Безникая• 23 января 2022
Всі по різному.Хто легко,а хто з пневмонією.В мене подруга на Різдво мала,певно,омікрон,вона не вакцинована ну й дома затягнула,треба було раніше лягати і підключати ефективніше лікування,а не в сімейного одні антибіотики,потім другі.З пневмонією в стаціонарі ще лежить,вже краще..А інші нежить і все.
автор Добрый Жук • 23 января 2022
Ответ дляБезникая
От в кожного по різному.
автор Добрый Жук • 23 января 2022
Ответ дляБауди на ауди
Дякую
Барышня_Смольный• 23 января 2022
Витамины С, Д3, цинк (у меня в комплексе), от горла Деквадол (Декатилен), нурофен мне не помогал особо, спасалась мефенаминкой, так как тело сильно ломило и голова постоянно болела
Пушкининиана• 23 января 2022
Автор, ви спитали в двох лікарів, зараз ще двадцять порад дадуть. Ви все зразу будете давати чоловікові? Спитайте краще в того хворого, з яким був контакт.
Бауди на ауди• 23 января 2022
Ответ дляДобрый Жук
От в кожного по різному.
Сейчас думайте о хорошем и палите по воробьям из пушки. Без тонны антибиотиков, кроворажижающих, дексы и не бегать по 2 - 3 раза на КТ
Бауди на ауди• 23 января 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Витамины никак не влияют на болезнь, но дать по жкт, почкам и печени могут