Крапипопка• 24 января 2022
Зменшено термін дії «зелених» COVID-сертифікатів
Ще не обговорювали?
На засіданні 19 січня 2022 року Уряд вніс зміни до постанови КМУ від 29.06.2021 № 677.
Відповідно до цих змін, термін дії «зелених» COVID-сертифікатів в Дії, що підтверджують вакцинацію від коронавірусу, зменшили з 365 до 270 днів.
Пишуть, що термін дії зменшиться для всіх видів паспортів про вакцинацію...
В мене поки дані такі,як були. Чесно, вже не дивуюсь... А вам як новина?
Крапипопка
• 24 января 2022
А хтось знає, коли закінчується термін дії, в застосунку сертифікат зникає, чи змінює колір чи що?
АлывердЫ• 24 января 2022
Свой проверяла, не уменьшился срок.
Боюсь обновлять Дию🙈.
Надеюсь, что к сроку новой вакцинации ее отменят вовсе как обязательную🤞
Боюсь обновлять Дию🙈.
Мне без сахара• 24 января 2022
Ответ дляАлывердЫ
Свой проверяла, не уменьшился срок.
Боюсь обновлять Дию🙈.
А если выкачать и распечатать?
Крапипопка
• 24 января 2022
Я тільки побачила цю новину.
Діслали!!!! Одразу б робили на 9 місяців, але ж все завжди через ж...у...
волосатое стекло• 24 января 2022
Ответ дляКрапипопка
На всякий пожарный распечатайте и показывайте бумажный вариант, где действителен год
Крапипопка
• 24 января 2022
Ответ дляМне без сахара
Придется чаще покупать (((
Це не смішно((((
Це і раніше бцло проблематично, а зараз взагалі буде не реально, або за гроші всього світу(((
П с.: свої робила
Крапипопка
• 24 января 2022
Ответ дляМне без сахара
А если выкачать и распечатать?
Напевно, для внутрішніх потреб підійде, а якщо за кордон, то наврядчи
Ms. Скромность• 24 января 2022
Ответ дляКрапипопка
Зникає
Магиня• 24 января 2022
Ответ дляКрапипопка
За кордон не підійде точно. Вони ж теж зменшили строки дії
Платье Длинное бальное• 24 января 2022
Если будут проверять своим телефоном, то будет такая дата, как в системе. И валидность тоже. На распечатке есть только дата, когда прививку сделали. А срока действия сертификата нет.
Крапипопка
• 24 января 2022
Ответ дляМона Лиза
що було нескладно передбачити
сподіваємося все ж, що не зменшать
Коли робили першу, я казала,шо буде не тільки друга, а й третя і т.д...казали не нагнітати(((
Думаю, що потім, може, взагалі платно буде...
Крапипопка
• 24 января 2022
Ответ дляМиллениалка
А кому то треба?
Карантину то ніде немає і так
Сьогодні немає, а завтра можуть знову ввести((((
Крапипопка
• 24 января 2022
Ответ дляМать драконов
Сто раз уже обсудили тут
Дякую, мені вже повідомили
Мне без сахара• 24 января 2022
Ответ дляКрапипопка
Це не смішно((((
П с.: свої робила
Грести побочку намного дороже. Плюс в окружении один умерший после вакцинации.
Миллениалка• 24 января 2022
Ответ дляКрапипопка
Ну то і сертифікати подовжать
ЛисАпедная• 24 января 2022
Так там, вроде, ещё было такое новшество: если делаете 3 дозу, дают + 6 месяцев к сертификату. То есть по факту у вас 1 год и 3 месяца, если есть 3 дозы