Гага Газу• 26 января 2022

Гормон під час ковіду і вакцинація потім

Сижу і думаю - Я температурила 10 днів поспіль. Врачі на 10 день дали гормон, і темпа впала.
Тобто моя імунна система відреагувала дуже бурхливо на ковід.
Зараз постало питання вакцинації (не питайте).
Чи не відреагує іммунітет ще сильніше? Боюся запуску аутоіммунної реакції...
Хто шарить в цьому, я логічно мислю чи є десь помилка?
Дама с собачкой• 26 января 2022
Хз, что вообще может быть, никто Вам не сможет гарантировать ничего Сама боюсь вакцинироваться

Король дивана• 26 января 2022
а когда вы болели?
КонФФетОшка• 26 января 2022
Вы проверяли антитела ?
Ламзак_сдутый• 26 января 2022
Сдайте на антитела, кількісний lgM
автор Гага Газу • 26 января 2022
А що антитіла дадуть? До хвороби їх був 0. І це не завадило імунці сказитися.
А відводу не буде, скільки б їх там не було
автор Гага Газу • 26 января 2022
Ответ дляКороль дивана
а когда вы болели?
Майже рік тому
]Mrs.Сексуальность[• 26 января 2022
Якщо відводу не буде, то що вам всі ці розмірковування дадуть?
Як треба то треба.

автор Гага Газу • 26 января 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Як треба то треба.
Я можу обрати любий варіант..
Заикальница• 27 января 2022
Медксперимент.... И заглавие вакцины капслок большими буквами ПРИВИВКА( просто название как парикмахерская или ещё че) .... это не прививка- правильно выражайтесь
Заикальница• 27 января 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Як треба то треба.
Кому треба?
Сердючка• 27 января 2022
Ответ дляГага Газу
Я можу обрати любий варіант..
Оберіть здоров’я… Невже Ви думаєте, що той укольчик Вас спасе? Ви потрібні лише собі і своїй сім’ї, не дозволяйте собою маніпулювати)
Пенек Возмездия• 27 января 2022
А для гормону були причини? Темп.не причина
Экспертиза• 27 января 2022
Ні, не логічно.
Вивчіть імунологію або зверніться до спеціаліста за роз´ясненням
]Mrs.Сексуальность[• 27 января 2022
Ответ дляГага Газу
Я можу обрати любий варіант..
Якщо можете обирати, то почекайте поки буде вакцина від омікрону. Зараз вакцини не мають високої ефективності проти цього штаму, а він переважаючий на даний час.
Поки будете чекати зможете обгворити свої побоювання з лікарем, бо навряд хтось вам підкаже напевне, не знаючи вашої історії, що ви приймали і як реагували.
Цыбулька• 27 января 2022
Ответ дляГага Газу
Майже рік тому
Я думала ви хворіли пару днів тому, і був гормон.Гормон ніяк не повпливають на пост вакцинальний стан в такому проміжку, якщо ви про це.А вакцинація зазвичай легше переноситься, тим паче організм вже стикався з вірусом
автор Гага Газу • 27 января 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Я в ес.
Тут обговорення одне - вакцинуйтеся....
автор Гага Газу • 27 января 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Чому ви так вважаєте?
Темпа ну і інтоксикация.
Запалення легенва було, але в аналвщах запальний процес не сильний.
С реактивний білок і таке інше не зашкалювали.
Просто сбити темпу нааіть крапельниці не могли, на пару годин, і знов 39+
автор Гага Газу • 27 января 2022
Ответ дляЦыбулька
Ні, я не про те.
Я про сильну імунну реакцію, яку довелось гасити гормоном.
Думаю, чи не буде реакція на прививку ще більшою