УжеВотДа• 28 января 2022
Бронхіт та температура
Переживаю за брата, вік 50 р., температура ще з минулого понеділка 38,5 буває кожного дня, смак запах присутні, буває головний біль, сухий кашель, упадок сили. В понеділок зробив тест в держ.поліклініці, результату немає досі((( сімейний ставить діагноз бронхіт, виписала АЦЦ, вітаміни, та кроворозріджуючі (здавав загальний аналіз крові) по узі теж бронхіт ( робив в понеділок). Я дуже переживаю щоб не пропустити пневмонії і не затягнути хворобу( і лякає що температура вже півтора тижні, чи може при бронхіті так довго бути темп.? Що робити далі ?( сімейний лікар ніякий, міряла темп. на прийомі, сказала 36.4, він через 15 хв. вже був дома, переміряв (бо було погано) , а там 38.5(
УжеВотДа
• 28 января 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Чому рентген до тепер не зробив?
не направляла сімейний лікар
Г@Л@В@ломка• 28 января 2022
Ответ дляУжеВотДа
не направляла сімейний лікар
Платно не потрібно направлення
Апочемучка• 28 января 2022
У меня когда бронхит был и мокрота не откашливалась температура тоже 39 была. Врач антибиотик назначала. При чем заболела за 5 дней до вылета в другую страну. Ацц, откашливающие травы, обязательно антибиотик.
Кровь сдать нужно, возможно бактерия подключилась и без а/б не справиться.
Я сегодня была у терапевта, температура самая большая второй день 38.6, кашля почти нет. Врач поставила бронхит, говорит, что если к понедельнику температура не спадёт, то нужны рентген и а/б. Брату обязательно на рентген и анализ крови.