куркулиха• 29 января 2022

Для чего препарат Гепавал 600?

Выписали от интоксикации в инструкции написано невропатия ... что на деле , кто принимал ?
Ластоноша• 29 января 2022
Значить у вас мозг треба інтоксикувати від дурних думок

автор куркулиха • 29 января 2022
Ответ дляЛастоноша
Издеваетесь ?
Анчо Ус• 29 января 2022
автор куркулиха • 29 января 2022
Ответ дляАнчо Ус
фото
Да этот препарат
Анчо Ус• 29 января 2022
Ответ длякуркулиха
Да этот препарат
И что написано под названием?
автор куркулиха • 29 января 2022
Ответ дляАнчо Ус
И что написано под названием?
Просто смутила инструкция
Проня_Прокоповна• 29 января 2022
Да там на упаковке даже печень нарисована

Можна сплатити ліки карткою підтримка × Компендіум Дієтичні добавки Гепавал капсули (Hepaval capsules) Гепавал® капсули Склад і форма випуску капсули 250 мг, № 30 Ціни в аптеках Класифікація Дієтичні добавки 8.2. Дієтичні добавки для підтримання функції печінки, жовчовивідних шляхів і жовчного міхура Рекомендації по вживанню Протипоказання Умови зберігання Діагнози Рекомендації по вживанню Гепавал за рекомендацією лікаря вживають як дієтичну добавку до раціону харчування для відновлення рівня вмісту L-глутатіону ― важливого компонента систем антиоксидантного захисту та детоксикації організму: при порушеннях функції печінки різного походження внаслідок накопичення вільних радикалів і перекисних сполук, проявів токсичної дії і неконтрольованого застосування лікарських засобів, отруєннях токсичними елементами, пестицидами, алкоголем, фотохімічними продуктами смогу; при підвищених фізичних навантаженнях, зниженні функціональної активності антиоксидантної системи внаслідок старіння організму; у зимово-весняний період при збідненості раціону харчування антиоксидантами (токоферолами, біофлавоноїдами, убіхіноном), а також при надмірному вживанні жирів та вуглеводів з одночасним зменшенням їх витрати; внаслідок дії несприятливих фізичних факторів (радіаційне, електромагнітне і ультрафіолетове випромінювання).
Джерело: https://compendium.com.ua/dec/321198/
автор куркулиха • 29 января 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна

У меня с желчным проблемы и мне продали без картонной упаковки , так как забирала не всю упаковку
Анчо Ус• 29 января 2022
Ответ длякуркулиха
Просто смутила инструкция
Фото из инета.

автор куркулиха • 29 января 2022
Ответ дляАнчо Ус
Фото из инета.
У меня инъекции 600 , там другая инструкция