Сиреневенькая• 30 января 2022
Пішов чоловік
Всім привіт.
Пішов чоловік забравши всі свої речі. Іншої жінки 100% немає. Сказав, що сім´я то не для нього.
Які є шанси, що він все обдумає через певний час і вернеться?
В кого були такі історії, поділіться. Буду дуже вдячна.
Зараз не живу, а просто існую.
СтелькаОТединицы• 30 января 2022
Зачем вам этот человек? Он ясно сказал, что семья не для него (скорее всего с вами). Другой может и не быть реально, просто и с вами он больше быть не хочет.
Луноликая Вика• 30 января 2022
Автор, если нет другой женщины, то зачем вам невротик, который определится не может и вам нервы мотает? Это не мужчина. А если есть другая, то мало шансов на возвращение. Увы.
Ход конём• 30 января 2022
Не вернётся. А вам не противно ждать такого? Радуйтесь, что ребёнка вам не оставил.
Сумчатая кошка• 30 января 2022
- маааааама, Вася ушел
- скажи пускай хлеба купит
- маааама, он же навсегда ушел. ...
- хер с ним, поужинаем без хлеба
- скажи пускай хлеба купит
- маааама, он же навсегда ушел. ...
- хер с ним, поужинаем без хлеба
Тамбовский мел• 30 января 2022
Ну як може передумати людина, яка все чітко обдумала. Боляче, але прийміть це. Ну виплачите Ви в нього недовге повернення і будете жити в очікуванні, що от-от знову піде? Для чого Вам таке життя?
Ванна Тазиковна• 30 января 2022
Ответ дляСиреневенькая
Без цього не обійшлося.
Наверное не выдержал
Сиреневенькая
• 30 января 2022
Ответ дляElani
один ушел, другой придет
переревите и живите дальше
мужик - это не вся жизнь и не надо иснувать
у вас одна одна
не хватало еще существовать только потому что мужчина ушел
вы че)
переревите и живите дальше
у вас одна одна
вы че)
Вже тиждень не можу заспокоїтися.
Весь час прокручую в голові, що я не так сказала чи зробила. Розумію, що напрягала його розмовами про фінансове становище....але що було робити, якщо не було чим за квартиру заплатити і в холодильнику пусто.
Нетутешня• 30 января 2022
Ответ дляСиреневенькая
Вже тиждень не можу заспокоїтися.
и что? Сейчас многие частично платят и не от того, что не хотят, а так как нет чем платить
Нетутешня• 30 января 2022
Ответ дляПросто звязда
я думаю вернется
поймет, что он никому на фиг не вср###
не факт
Здесь на минутку• 30 января 2022
Ответ дляСиреневенькая
Спільних немає.
ну то й скатертью дорожка. Добре, що зараз це сказав, поки дітей нема. Тоді б гірше булоб. Що не робиться, то на краще. Зустрінете свою людину
Брынза• 30 января 2022
Ответ дляСиреневенькая
Вже тиждень не можу заспокоїтися.
Мужик)! Пусть топает лесом полем