Мама фифти цента• Изменено 10 февраля 2022
Лохотрон в Сільпо
Це часто таке буває? Бо якось раніше не звертала увагу. В магазині вказано, що сьогодні «рибний четвер -20%»У продавця запитала на що знижки - отримала відповідь, що на все, де є відмітка «-20». Взяла саме таку продукцію з відмітками. На касі знижки немає. На що розраховано? На те, що людина не буде перевіряти інформацію у чеку? Позвала адміністратора, сказали, що знижки лише на заморожену продукцію. А якого тоді знижки до цінників почіпляли? Просто лохотрон якийсь.
Мама фифти цента
• 10 февраля 2022
Ответ длялаМпочка
На криветки недействует -20
На ціннику -20
Яйцеголовая• 10 февраля 2022
Красиво сфоткали. А по факту надо было ругаться, скидка должна быть, если написано
Мама фифти цента
• 10 февраля 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Мені запропонували зробити повернення, який зміст влаштовувати скандал?
ОйЙой• 10 февраля 2022
Чек покажите? Сегодня на хек, скумбрия и Матиас получила -20. Орнамент, Киев.
Мама фифти цента
• 10 февраля 2022
Думы мои думы• 10 февраля 2022
Мы взяли в Сильпо сыр по акции 25% скидки. Пока дошли до кассы пробивать сказали , не фига. цена выросла
Матрёна• 10 февраля 2022
В приложении Го ту шоп написано, что сегодня только ’знижка на певні категорії морепродуктів’
Матрёна• 10 февраля 2022
Ответ дляПоказушница
Скумбрія по 119 грн???
Жесть.у форі по 80 грн завжди.
Я так понимаю, это горячего копчения?
Яйцеголовая• 10 февраля 2022
Ответ дляМама фифти цента
Тогда в чем проблема? Вернули и отлично
размахер• 10 февраля 2022
Я ругаюсь в Сильпо каждый раз.
Ещё ни разу цена не соответствоала ценнику.
Ну видимо им нравится возвращать разницу. Хотя, наверное, в большинстве народ не замечает этого
Астановитесь• 10 февраля 2022
Ответ длялаМпочка
На криветки недействует -20
автор уточнила у продавца,чтобы не гадать на кофейной гуще,ей гответили,что скидка на все товары с пометкой - 20%
ПриснитсяЖЕ• 10 февраля 2022
Ответ дляЯйцеголовая
В Сільпо кричи-не кричи - плювати вони хотіли на закони.(
Мама фифти цента
• 10 февраля 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Тогда в чем проблема? Вернули и отлично
Проблема у тому, що я не завжди перевіряю на касі відповідність цінників і вартості по факту. Тепер розумію, що все перевіряти потрібно, бо обманюють. Дуже прикро 😕
Мама фифти цента
• 10 февраля 2022
Ответ дляМайская киска
Позвоните им на горячую линию, мож это конкретный магазин чудит.
Я їм написала в вайбер. Оператор написала, що знижка на заморожену продукцію окремої категорії. І все. А мене не це цікавить. А те, навіщо вони обдурюють
Яйцеголовая• 10 февраля 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Никогда проблем не было
может пока. Как то рыбу в вакууме купила, она слизкая, запах фе, вернула
Мама фифти цента
• 10 февраля 2022
Ответ дляЛамборджини
Так вам креветки отминусовали.
І що? Я взяла дві коробочки, одну вирішила повернути. Все інше залишила. Але майже на все, що я брала - стояв цінник -20
4есотка• 10 февраля 2022
Я перестала ходить туда. Возвращала регулярно, пробивали не один товар. Баллы не насчитывают все.
ПриснитсяЖЕ• 10 февраля 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Никогда проблем не было
Ще жодного разу не продали по ціні, вказаній на ціннику, якщо на касі пробивалась більша ціна. Хоча за Законом про захист прав споживачів товар повинен продаватись по заявленій та вказаній на ціннику ціні.
Котомафия• 10 февраля 2022
Да, в Сильпо эти разводняки постоянно… недавно взяла с полки антиперспирант со скидкой. На ценнике 37 грн, пробили за 62. Сказали акция закончилась, ценники не успели поменять. Ну как всегда. Через два дня иду мимо этой полки, они так и стоят по 37 грн. Все никак ценники не сменят, ага…
ПриснитсяЖЕ• 10 февраля 2022
Ответ для4есотка
З балами взагалі засада - після того, як акції перевели з паперової в електронну форму сума балів значно знизилась. Тому що раніше я вирішувала, коли мені вигідніше скористатись акцією, а зараз автоматично використовується...
Я почала частіше ходити в Новус, хоча кругом мене одні Сільпо)))
Ответ дляКотомафия
Отличная отмазка, какое скотство