Лень гуглить• 15 февраля 2022
Ненарадуюсь цьому гаджету. Всім рекомендую
Акумуляторний пилосос. Чому я його раніше не купила, чому я себе так не любила. Все грошей шкода було, а себе не шкода. На день народження цього року не трусики-бусики вирішила собі купити, а саме цього друга.
Робот я не розглядала, бо діти і іграшки постійно на підлозі, вони будують міста і бази і тд. А ще сходи. Тому прибирати треба зонально, пересовуючи часто предмети чи дитячі будови. Будинок великий, прибирати пів дня. Пилосос у мене був Зелмер з відром з водою. Але він важкий, на другий поверх поки запру, то вже втомилася. Була ціла робота його дістати і потім помити відро. І ще після пилососу помити скрізь.
Тепер стоїть це чудо весь час готове до використання, одночасно і миє, і пилососить. Дві роботи одночасно, хіба це не чудо! Можливо, миє не так ретельно, як волога ганчірка, але мені і так добре. Тепер точково прибираю, не напружуючись. І на кухні крихти за секунду ввечері зібрала і одразу промила. І біля вхідних дверей пісок з коврика вжик і на місце повісила. Фільт не обов´язково після кожного використання висипати.
Я щаслива, дівчата! Всім добра
Агент Пинкертона• 15 февраля 2022
Есть оба девайса но пользуюсь в основном роботом. Вот от него я реально в восторге.
Ксерокопия ночи• 15 февраля 2022
Ответ дляЛень гуглить
Тепер думаю куди старий діти
Як будете продавати - озвучте ціну. В мого мотор накрився. Я б розглянула пропозицію
Настя Снежок Воля• 15 февраля 2022
У мене був томас с водяним фільтром - фыгня, поки перемиєш після прибирання всі деталі.
Зараз керхер с мішком - добре. Купили ще робота теж відмінно для щоденної підтримки чистоти.
Глаголица• 15 февраля 2022
интересно, не рассматривала такой, думала робот взять т.к пылесошу ежеденевно
Лень гуглить
• 15 февраля 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Та поки не буду. Десь в гараж прставлю. Може для ген прибирання буду діставати 2 рази в рік. Він тягне чк звір
КрытыхРынков• 15 февраля 2022
У меня похожий, мне не удобно его чистить. Брала только для мебели правда. А так мне удобнее шваброй пол помыть, ковров нигде нет.
Закусенец• 15 февраля 2022
Да, у меня тоже такой, удобно, что есть подсветка, под мебелью сразу все видно, единственное тряпочки для пола другие креплю, более плотные и ворсистые (купила в эпике подобрав чуть шире по размеру), разводов меньше и плинтус не поцарапает, если что. Удобно, что снимается длинная труба и с короткой по дивану и креслам вжик и готово
Шкура Шуры• 15 февраля 2022
Поздравляю вас. Тоже рассматривала такой вариант, но остановилась на робот-пылесосе. Этот все равно буду хотеть, т к робот не везде справляется...
Лень гуглить
• 15 февраля 2022
Ответ дляЭт вернячОк
киньте ссылочку, плиз? чтоб подробно позитать и цену узнать
Хоч би не подумали, що реклама
Зараз чудова знижка. За 17 тис я б не купила, а за 13 можна
Лень гуглить
• 15 февраля 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Поделитесь названием модели, актуально)
Ласунка• 15 февраля 2022
Ответ дляЛень гуглить
Чому?
В чем проблема в розетку воткнуть обьічньій?
Неместная Я• 15 февраля 2022
Ответ дляГлаголица
Для каждого дня я бы робот смотрела. Если,конечно, у вас нет ступенек порогов и детских игрушек как у автора
У меня робот и моющий томас. Робот отличная вещь, тк в квартире пушистики
Лень гуглить
• 15 февраля 2022
Ответ дляОтмотала своё
Так і знала що це чудова річ , а мене всі відмовляють
Я поки не знайшла мінусів. Одні плюси граюсь по кілька разів в день ним. І дивуюсь ле стільки пилу, коли в фільтр заглядую
Лень гуглить
• 15 февраля 2022
Ответ дляКрытыхРынков
А що там чистить. Колбу висипав з сухим пилом в відро і все. І повісив на гачок
Звоночек• 15 февраля 2022
Ответ дляЛень гуглить
Тепер думаю куди старий діти
У мене старий (Керхер, теж з водяним фільтром) тепер прерогатива чоловіка на ретельне прибирання у вихідні.
А я кожного дня підприбирую саме акумуляторним.
Пречудова річ!
лаМпочка• 15 февраля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
И у меня Томас моющий. Ненавижу его !
Лень гуглить
• 15 февраля 2022
Ответ дляЗакусенец
А він у вас постійнр на заряді, коли відпочиває???
Я от думаю чи можна його тримати на постійній підзарядці
Настя Снежок Воля• 15 февраля 2022
Ответ длялаМпочка
И у меня Томас моющий. Ненавижу его !
Да, это ппц. Пока соберешь, а пока разберешь, вымоещь, высушишь. Ну его в пень.