Видео, которое появилось, что и вас бомбят?
mmi583@mail.ru• 24 февраля 2022
Ответ дляanna-ivasyuk
Так все вірно, що ви бачили. Зараз евакуація населення йде. Постійно взриваються снаряди. Є жертви😔
Брехуха. Не пишіть брехню! Прилетіло ща 30 км від умані. Попало в велосипедиста. Евакуація 30 км зони.
Навіщо пишете про бомби?!
mmi583@mail.ru• 24 февраля 2022
Ответ дляЮлькаП
Удалено администрацией...
Ще раз! Не писати прл переміщення військ!!! Задовбали! Ви здаєте всю інфу чужим людям. Ви не знаєте хто вас запитує!
mmi583@mail.ru• 24 февраля 2022
Всім же сказали, відкинути паніку і трохи остудити голову і думати!!! Чому ще працює інет бо треба розсилати фейки і паніку!
Зосередтесь. Вийдіть на хрін звідси, вклбчіть офіц канал і сидіть.
is29091989• 24 февраля 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Навіщо пишете про бомби?!
Прилетіло в центр міста, там і вбило 39 чоловіка, 5 ранених. Почитайте новини за Умань, і фото гляньте якщо місцеві зрозумієте даже де саме.
Да, більше «ударів» за містом в сторону Розсішок, так дим видно за містом, але від того не легше
is29091989• 24 февраля 2022
Ответ дляЕва05
Села бомбят,знакомая написала, у нее там родня.
Можливо ті що ближче до складів, зараз трохи в іншій стороні, від Умані 15 км - тихо, нічого не чути
mmi583@mail.ru• 24 февраля 2022
Ответ дляis29091989
Це я знаю. Дамочка пише про постійні заряди. Зараз нічого не взривається. Розсішки так, рознесли.
Муркамурковна• 24 февраля 2022
Ответ дляCometome
Если, не дай бог, это правда, я сомневаюсь, что кто-то побежит на советчицу.
Не паникуйте и не доводите себя. Действуйте по ситуации и сохраняйте спокойствие
Це абсолютна правда, я ще з мамого ранку написала