shevskaya26• 26 февраля 2022

У Херсоні окупанти просять їжу в обмін

На техніку і зброю. В магазині сказали міняєм бутилку на два танки 😂
НамСвоюРобити• 26 февраля 2022
Ответ дляok1904
Не вірю, вони готувалися
100% Триндять як дишать, мразота.

Добрая_свекровь• 26 февраля 2022
Ответ дляshevskaya26
Дякую! Мужик насрав на мітку на дорозі, яку залишили окупанти
Milesa• 26 февраля 2022
Ответ дляshevskaya26
Одні молоді хлопчаки, кажуть що думали їдуть на навчання
Це брехня, все вони знають. Там знають, що ми не чеченці, пожаліємо нещасних.
Ваш психолог• 26 февраля 2022
Ответ дляok1904
Не вірю, вони готувалися
Їм сказали -покатаєтесь ,захопите і назад.
Максимум-бутерброди з собою взяли і по дорозі їли.
Ця звичка у них ще з тих часів,як в поїзд сіли і зразу жерти.
Нифонта• 26 февраля 2022
Ответ дляshevskaya26
Врут. Они прекрасно знали куда идут. Речовка стандартная
НамСвоюРобити• 26 февраля 2022
Ответ дляFeva
https://www.instagram.com/p/Cabo5Mro48s/
Жители Чаплынки сняли русский флаг .
Супер!

Боже, як мразотно виглядало те ганчір´я на синьо-жовтій конструкції.
Tина-77• 26 февраля 2022
Хоть бы умные люди придумали что-нибудь с их крымским мостом, прервать путь поставок хоть с этой стороны
kystik• 26 февраля 2022
Смолы Киришей им зашиворот, а не еды.
НамСвоюРобити• 26 февраля 2022
Ответ дляsofine
Вони думали захоплять Україну за пару днів, харчі скінчилися, палива немає, горілку їм не давали. Дуже схоже на правду, далі їм буде гірше. Нехай наші хлопці перемагають! Зло має бути покаране
Так, тому поки тре відтягати перемовини. Що й роблять наші можновладці.
Бо підвезуть обози і попруть з новими силами.

ketti85• 26 февраля 2022
Ответ дляirishka162010
Це фейк
Какой фейк , вы с луны свалились , правда, Олешки перед мостом через Днепр в Херсоне , там третий день идут сильные бои , рашисты с левого берега уже два раза прорывались через мост.
Весь Херсон слышит как там гатят.
Олешки держитесь.
El_ena• 26 февраля 2022
Хочеться вірити, але навряд маючи зброю, будуть просити. Вб´ють і візьмуть все що хочуть. Але дуже хочеться вірити, що вони голодні і зломлені
Milesa• 26 февраля 2022
Ответ дляTина-77
Давно треба припинити всі відносини з кримськими зрадниками.
Feva• 26 февраля 2022
Новая Каховка, идут бои. Молимся!!!
Ваш психолог• 26 февраля 2022
Ответ дляsofine
Ще й виплати їм за ’відрядження’ обіцяли.
Фіг що отримають в кінці місяця,тоді самі попруть проти свого керівництва.
Invictusgirl• 26 февраля 2022
Ответ дляМатильдa
Боже, які жалюгідні... на що вони взагалі сподіваються?..
Но хоть не угрожают оружием
А просят
Zelenkа• 26 февраля 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
На бутылку, я так понимаю, надо будет сразу сесть?)
Це обов‘язкова умова отримання!
anja_kom• 26 февраля 2022
Ответ дляshevskaya26
Блін, я і плачу і сміюсь)))
ostrov_schastya• 26 февраля 2022
Бутерброды с крысиным ядом им
Санька-4b93• 26 февраля 2022
Ответ дляEl_ena
Может, в панике. Им дан чёткий приказ - мирных не трогать ни в коем случае без угрозы нападения. Это уже сейчас в припадке они авиаудары начинают наносить, потому что всё пошло не по их плану. И да, всё они знали куда идут, пусть не п..т про учения.
Откуда знаю? Живу на границе, наши погранцы с их зачастую учились вместе в школе и вузах военных, общались, та и сейчас общаются.

Оливка123• 26 февраля 2022
Ответ дляMilesa
Зайшла на YouTube, за пошуком ’полонені РФ’ відео 7-річної давності тими ж казками ’Мы не знали...’ Як вас таких тупих попризивали...
Invictusgirl• 26 февраля 2022
Ответ дляНифонта
Да ясно ,что знали
Но все равно не звери
С автоматами не забирали
annetka_zaraza• 26 февраля 2022
Ответ дляshevskaya26
Это заготовленный ответ, это неправда, не нужно их жалеть, они убивают мирное население
Irisha0604• 26 февраля 2022
Ответ дляshevskaya26
Ви це самі бачили?
ok1904• 26 февраля 2022
Ответ дляВаш психолог
Не впевнена, найлегше клеїти дурня,особливо за десант і т.д, десант в рф завжди був елітними військами , навіть окреме свято вдв і не знали?
El_ena• 26 февраля 2022
Ответ дляВаш психолог
Читала десь, що наші хакери зломали їх рахунки і перевели кошти військових на потреби нашої армії. Сподіваюся, що це не фейк
КатеринаМатвей• 26 февраля 2022
Ответ дляБез Баяна
Весь Херсон слышит как там гатят.
Олешки держитесь.
В Белозерке слышно
ok1904• 26 февраля 2022
В мене при Союзі знайомий після учебки так само на ученія попав в Нагорний Карабах на зачистки, довго розповідав, що опинився на війні, але швидко зрозумммів, що не на ученіях, з довольствієм проблем не було, а от ходити вулицями боявся... Тепер ясно чому, вони там йшли за пушечне мясо
8ludasha• 26 февраля 2022
Ответ дляshevskaya26
Это правда, многие действительно не знали куда их везут.
Особенно молодняк. Мой муж служил в 89-ом в десантных войсках в Кировограде. Пришёл приказ, ночью подняли и отвезли в аэропорт без объяснений…. Узнали , что к чему только когда самолёт приземлился в Баку… много наших ребят погибло
Не все хотят воевать, мне таких жалко.
Allka- skakalka• 26 февраля 2022
Ответ дляAlena.i
Яду им крысинного и дубинку в жопу
Девочки ,они конечно твари ,но там многие пацаны 18-20 лет ,вчера показали по новостям ,в Харькове ,сдались ,реально как подростки на вид ,испуганные ,говорят что не знали что едут ,забрали на учение ,одеты чуть не по летнему ,какая-то ветровка ,явно не теплая даже .
Путин скот ,одно враньё !
Ваш психолог• 26 февраля 2022
Ответ дляСанька-4b93
Думаю,оружие у них уже для красоты.
По дороге им явно приходилось отстреливаться.Они не без выстрелов добрались.
А насчёт не трогать мирных,то там нелюди приказы отдают,так что слабо верится.
И исполняют приказы тоже нелюди.
ЛЮДИ ,если они ЛЮДИ ,везде все понимают ПРАВИЛЬНО.