ZhuZhuPozhuzzzzhu• 26 февраля 2022

Перестаньте довіряти, так хочуть вороги

Нас планують збити з пантелику, включайте розум і баньте провокаторів. На тутешнього форумі саме більше зібрано щурів
Мария-1019• 26 февраля 2022
Фу, які вони огидні

Selena*• 26 февраля 2022
Падлюкі
Kapitoshka-4fe1• 26 февраля 2022
Скоти!!!!
Rukola1• 26 февраля 2022
Ти диви яке падло!
menina• 26 февраля 2022
В стилі пуйла, охоче вірю. Дякуючи активній адміністрації тут це не пройде.
Что_по_чем• 26 февраля 2022
Великий стратег Александра вещает 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Хаос у меня сейчас в голове будет от ее аватарки
I-va• 26 февраля 2022
Так и хочется ответить этой дуре ’Не дождётесь!’
colomija• 26 февраля 2022
Рашки пишуть ніби- то які обставини там , чи там, розпитуючи, для більшої своєї інформації, так що потрібно фільтрувати запитання про обставини в містах і на дорогах.
Ksu160576• 26 февраля 2022
і тут виручає наша зброя-мова! вони безсилі перед нею, і я розумію що всі убєдньонніє рускоязичніє тут, то агенти кремля

Сонная Сова• 26 февраля 2022
Ответ дляKsu160576
Ну я русскоязычная, бо с Беларуси, так шо я агент?
Ksu160576• 26 февраля 2022
Ответ дляСонная Сова
ви убєжденая і вважаєте мене українку у себе вдома нациком конченним? п.с. і чого з беларусі рускоязічная?
Сонная Сова• 26 февраля 2022
Ответ дляKsu160576
У нас там в основном либо суржик либо на русском, зависит от места. Вы не нацик это я точно знаю. Уж я то, как война началась, начиталась от тех кто нацик сообщений. Смотрела выступления Зеленского в инстаграмме, то в шоке была от комментов.
Сонная Сова• 26 февраля 2022
Вот как то так.
...ALENA...• 26 февраля 2022
Треба писати українською мовою. Вони ж не розуміють. Пам´ятаю лише частину анекдоту правда ...розмова між українським і руским. Як пояснити вислів ,,Нехай щастить’ для України щасливої дороги, для росіян нех..й шастать.
MissAmerica• 26 февраля 2022
Ответ дляСонная Сова
Ну так выучить государственный язык слабо? Вы ж не вчера приехали. Я тоже русскоговорящая, але також вільно спілкуюся українською мовою!
Сонная Сова• 26 февраля 2022
Ответ дляMissAmerica
Пыталась я говорить на украинской мове, некоторые слова заменяю на автомате но что бы полностью нет. Нужды в этом особой не было, все всех понимают. И мне кажется есть разница, если вы родились тут,и между теми кто приехал сюда последние лет 5-6. А когда пыталась говорить, муж подкалывал =) там такая тарабарщина выходила.
Ksu160576• 26 февраля 2022
Ответ дляСонная Сова
я нацик, і питання до вас: ви вважаєте мене із-за цього конченною?
Сонная Сова• 26 февраля 2022
Нет
автор ZhuZhuPozhuzzzzhu • 26 февраля 2022
По вулиці ходили підозрілі, я говорила і коли відповідають щирою українською то це і є підтвердження шо наша людина

Робіть так само. В сховищі викрили одного конченого що не хотів показати документи і ВІДМОВЛЯВСЯ продемонструвати знання державної мови, бистренько скрутили