Незнаю была тема или нет. Пишут переговоры начались
Ответ дляvlaliza
Да,а вы много слышите о том что происходит на юге?Что мы тут без полиции,светамнет во многих селах,газа нет ,продукты в магазинах на исходе,нет элементарного уже и мы понимаем,что взять тоже негде.Что лупят градами по мирному населению,что умоляют зеленый коридор,чтоб детей вывезти,что растреливают машины с людьми,что нам никто ничего не говорит ,что бойня идет в Николаеве и многое другое.Вы много знаете из новостей о том,что у нас происходит?Вы сильно все были уверенны,что ЗУ это не коснется!Вы знаете,у нас на юге уже начинает слаживаться впечатление,что нас просто нет,о нас забыли!
У меня похожие ощущения по Мариуполю...
Ответ дляvlaliza
Всі про вас знають!!!!!!!
Ответ дляАнна_Бель
Ви не просто не знаєте про що говорите. Зникнуть просто украхнсткі міста як зіросіма і нагасакі. росії це мало чим погрожує. За україну сга не почне кидати свої. Знищення буде на укр землі
В нас суміжні території, 40 км Бєлгород від Харкова, там Кубань та ін. Ми сусіди. Неможливо стерти Харків і не зачепити Білгород наприклад. І який сенс? Ну?
Mrs.Ochmonek• 27 февраля 2022
Ответ дляАнна_Бель
Або ми всі будемо знищені ядерною зброєю. Готові йти до останнього?
це справа світу - зупиняти ненормального, а не справа України - зупиняти мавпу з гранатою через здачу наших інтересів
Ответ дляDamianaD
Я вдома з дитиною. В панельному будинку.
Я не боюсь. ’відправити в рай дітей’ - це залежить не від мене. Я, як і ви,хочу перемоги України.
Але мені ваш допис вже не подобається. Поререджали, що будуть повідомлення на фомумах ’здатися’. 🤔
А мені Ваш не подобається. Неадекват полний. Немає нічого важливішого за життя людини. У мене в пішій доступності немає укриття, і двоє дітей, які хочуть додому, а не прислухатися до стрілянини за вікном чи реву літаків у небі.
Пропоную Вам, такій розумній, вступити в територіальну оборону і довести на ділі яка ви патріотка. А то все руками інших.
Ответ дляkanni
Разом з вами.
Ответ дляvlaliza
Ви якась дивна, 3 військові аеродроми атакували у 1 день. І вибачте, що нас ще не змели градами
Ответ для*Ксюха*
Всі про вас знають!!!!!!!
Да?Но почему-то мы этого не слышим и не видим!Вы знаете,что у нас противотанковые ежи варят,Николаев бутылки с под вина собирает для коктейля молотова,что серены через раз срабатывают,что люди 4 день с подвала не вылазят ,покинуть город и область не возможно уже никому и много таких что что что
Shady lady• 27 февраля 2022
Ответ дляbrilyantik
Я в ужасі, подивилась Ходорковського (((((
Я також. В нього і голос дрижить..
Треба пити валерянку, та класти телефон з рук. Щоб дах не з‘їхав..
А в той час якась росіяночка плаче що і кафешці німці не обслужили через національність. Яка журба, яка печалька, блять
НамСвоюРобити• 27 февраля 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Боже пусть договариваются!! Пуйло уйдёт прочь с Украины.
Та нікуди він не збирається йти!
Виграють час, щоб резерви підтягти.
Ответ дляDamianaD
Вам уже нужна психологическая помощь
НамСвоюРобити• 27 февраля 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Хто полетів? Хто в делегації?
Сказали при тямі хтось з дипломатів.
Ответ дляvlaliza
Знаємо! І про вас і про Каховку. І нам не пофіг…
Ответ дляvlaliza
Я в Києві.
А з приводу закиду: про південний напрямок інформації більше.
Так, я знаю що у Вас все погано, але, на жаль, не можу допомогти.
І я не писала, що на ЗУ хтось бцв впевнений, що їх це не стосується. З чого Ви це взяли?
До речі: вони так само тікають подалі від кордонів з РБ. Магазини не працюють, траспорт теж.
Вам полегшало від цієї інформації?
НамСвоюРобити• 27 февраля 2022
Ответ дляmenina
Щось цікаве відбувається! Дай боже, щоб це були історичні перемови про закінчення наступу і капітуляції орків!
Не маю настільки рожевих окулярів.