Evga32• 27 февраля 2022

А що, коли літають вражі дрони над територією?

Що після цього відбувається?
автор Evga32 • 27 февраля 2022
Ворожі, вибачте
tettiana• 27 февраля 2022
Ви повідомили?
Boks• 27 февраля 2022
Звоните в тероборону
tushka123• 27 февраля 2022
Могут как разведовать, таки нести заряд. Сообщайте об увиденом куда нужно!
Лиса Порш• 27 февраля 2022
А как вы узнали?
У нас была сирена потом бахи , потом наши сбили (слава ВСУ)
автор Evga32 • 27 февраля 2022
Ответ дляЛиса Порш
А как вы узнали?
У нас очевидцы только что в фб написали, что летает вражеский
Protruziya• 27 февраля 2022
Ответ дляEvga32
Сообщайте в тероборону, это важно.
D A M I A N I• 27 февраля 2022
Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти лишають на дорогах.
Можна сфотографувати точки і вони потраплять до єдиної бази на Google Maps
https://t.me/ukraine_avanger_bot

Бачите російські війська та техніку? Помітили ворожі ДРГ? - Повідомте про це негайно!

Для цього створено спеціальний ОФІЦІЙНИЙ чат-бот - @stop_russian_war_bot
В разі перебоїв в роботі бота, прохання надсилати інформацію в особисті повідомлення телеграм-акаунту @stop_russian_war

За допомогою боту можна заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які розповсюджують дезінформацію, а також інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ
Посилання на чат-бот - https://t.me/stopdrugsbot. Сюди громадяни направляють виявлені ресурси для їх перевірки та подальшого блокування.
katrusia-52• 28 февраля 2022
Ответ дляEvga32
Как они знают что не свой?
Ваш психолог• 28 февраля 2022
Ответ дляkatrusia-52
Как они знают что не свой?
Знают/не знают,пусть проверят.
Это быстро,учитывая современное оборудование.