На поїзд на захід мужчина може сісти?чи тільки жінки і діти
Я виїздила поїздом в пятницю. Мужчин було море. Як зарас - не знаю. Але хто буде перевіряти чи вони повинні призиватись чи може звільнені? Немає людей для цього, це треба патрулі додаткові.
Але на ЗУ дійсно ставлять питання, щоб мужчин перевіряти і мобілізувати, якщо є досвід. Думаю, що цей настрій буде посилюватись. Особливо це стосуються тих, хто «відпочиває» в дорогих готелях Карпат.
Anjavoloschykk• 28 февраля 2022
Може але тут потрібно стати на облік.І так чоловіків тут вже сприймають з осторогою.Закарпаття.
Ноунэйм• 28 февраля 2022
Ответ дляmariya59
Наверное может, но... Вчера в новостях прочитала такое...
Усi бiжeнцi призoвнoгo вiкy, якi прибyли нa Зaкaрпaття, пoвиннi стaти нa вiйськoвий oблiк – гoлoвa OДA
И правильно , сидят кабаны под юбками у матерей и жен ,а защищают Украину пусть дураки ,так?
Ответ дляAnjavoloschykk
Так. Їм не хочуть нічого здавати. Лише жінкам і дітям. Думаю, скоро по готелям будуть перевіряти мужчин. Я біля Трускавця, ходять такі чутки.
Знаю, що в одному готелі був конфлікт. Мужчина возмущався, що погано прибрано, управляючих викликав міліцію, мужчину перевірили і мобілізували.
Anjavoloschykk• 28 февраля 2022
Ответ дляMamaGalya
Здають але людям це не подобається.Може мені викласти фото і відео в окремій темі?Бо вчора саме в Інстаграмі піднімали це питання.
vykrutasyk• 28 февраля 2022
Ответ дляPamPamPam
А що зараз можна алкоголь продавати?
у деяких містах ще не заборонили
vykrutasyk• 28 февраля 2022
ось повідомлення в львівській групі. сьогодні
⛔️Прошу негайно заборонити продаж алкоголю у Львові⛔️
До мене у звертається і просять допомоги багато львів’ян, які стурбовані поведінкою сусідів, що розпивають спиртні напої. Кожен знімає стрес по-своєму, але в час воєнного стану це просто неприпустимо.
Це провокує замість згуртованості- конфлікти, а в деяких сім’ях від посиленого зловживання алкоголем страждають жінки та діти.
Продаж алкоголю на час дії воєнного стану уже заборонили на території Івано-Франківської, Тернопільської, Чернігівської областей, а також у багатьох інших містах України, де тривають бойові дії.
Відтепер на цих територіях забороняється не лише реалізація алкоголю, але й розпиття алкоголю в громадських місцях.
Андрій Садовий я звертаюся до Вас з проханням заборонити продаж алкоголю на час напруженої ситуації у місті. Задля забезпечення правопорядку це просто необхідність!
Я розумію, що можливо не усі будуть в захваті від такого рішення, проте це важливо, щоб зберегти порядок та здорову атмосферу між мешканцями та гостями міста.
Александра-617• 28 февраля 2022
может кто в курсе, каким поездом можно доехать до границы с польшей из кременчуга? что ни смотрю - все едут сначала на киев, а туда страшно((