Алена2022• 28 февраля 2022

Как там переговоры?

Закончились???
Tatatka7• 28 февраля 2022
Ответ дляOhio
Скоріш за все, що провалені ((
Ви сподіваєтесь, що Путін скаже: ок, ми здаємось?
Я на ці перемовини взагалі не покладалась.
Єдине, хотілося б щоб хоча б під час перемовин не стріляли і не пускали ракети. Але вони й цього не зробили.
То як можна їм вірити?

Ohio• 28 февраля 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
То як можна їм вірити?
В цій війні не буде переможців
Tatatka7• 28 февраля 2022
Ответ дляOhio
В цій війні не буде переможців
Чому? Я вірю в те, що ми переможемо.
Ohio• 28 февраля 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Чому? Я вірю в те, що ми переможемо.
Переможемо, але святкувати буде нікому (
nata.ant• 28 февраля 2022
Ответ дляOhio
Не нагнейтайте
Tatatka7• 28 февраля 2022
Ответ дляOhio
Геть песимізм!
Ви розумієте,що Путін як кістка в горлі багатьом країнам. Але самі вони не могли відкрито проти нього виступити. Бізнес зав´язаний, газ, сировина і так далі. І головне - в нього ядерна валізка. А воно ж хворе на всю голову.
І тут війна. І багато хто хоче здихатися цієї скалки в дупі, але не прямо, а через допомогу нам. І тому всі допомагають і допомагатимуть. Це буде перерозподіл впливу у світі, ви розумієте?
Звісно, не всі доживуть до свята перемоги. Але всіх не винищать і ми станемо сильнішими! Ми вже стали сильнішими!
Все буде Україна!
lyuba111• 28 февраля 2022
Ответ дляBriunetochka
Хоть бы не сообщили,что провалены....
Боюсь, что других вариантов нет...
По высказываию перед переговорами не было похоже, что планируют договариваться
Aliina• 28 февраля 2022
Ответ дляIanxMickey
За закрытыми дверями. Раньше, чем они закончатся - ничего не узнаете. Какие переговоры могут быть, когда Харьков обстреливают из градов? Можете ответить?
Вони скажуть, що це ми самі обстрілювали, провокації робили
Yog-Sothoth• 28 февраля 2022
О чем бычки могут договорится с мясниками?