irchik.ok• 01 марта 2022

Чи потрібно капати календулою на пупочок новонародженого?

Чи не лізти взагалі до того пупочка
Polz• 01 марта 2022
Не лізти взагалі

-Ань-• 01 марта 2022
Ви в роддомі зараз? Якщо вас щось турбує - будіть чергову медсестру і питайте.
Ифигения• 01 марта 2022
Зеленка и всё. Остальное лишнее
-Ань-• 01 марта 2022
Мені теж подобається зеленка. Використовувала з 2 дітьми.
Solmira• 01 марта 2022
Если не ошибаюсь, то обрабатывала бетаргином.
shelenka• 01 марта 2022
Я обрабатывала ксероформом
lecaa• 01 марта 2022
Зеленка. Если подгнивает-еще и перекись. И все-не мочите водой, пока не заживет.
alphabetagama• 01 марта 2022
Мені в пологовому казали так: якщо пупок сам добре підсихає, не лізти. Якщо погано, підсушувати календулою і підчищати перекисом. Пару днів я туди не лізла, а потім мені здалося, що вже запалення починається. Звернулись до педіатра, і педіатр підтвердила, що пора капати календулу і перекис. Я це робила, пупок став підсихати, хоча виглядало це все не дуже. Мені увесь час здавалась, що запалення не сходить. Але за два тижні цих процедур все стало ок
Marianamag• 01 марта 2022
краще не чіпати, якщо погано заживає можна календулою! Але календула має колір і специфічний запах. Треба дуже уважно спостерігати за пупком щоб це не замаскувало нагноєння

Надежда-728e• 01 марта 2022
Два дня как выписали из роддома. Пупок обрабатывать сказали только кипячёной водой и всё.
lilusun• 01 марта 2022
Если пуповина вместе с прищепкой заворачивается и ложится на живот, вот это место начинает подгнивать и мокнет, там слабый доступ воздуха. Нужно для профилактики обрабатывать, и нюхайте, оно плохо пахнет, если проблема начинается.