oks-oks• 03 марта 2022

Як не втратити глузд ,після війни мабуть розлучуся.

Дівчата,як ви в сім´ї? Я вже на межі нервового виснаження, лайки вдома, непорозуміння дикі, повільність чоловіка добиває мене,тупить на кожному кроці, в тероборону ходив,сказали поки не треба.
Девушка без амбиций• 03 марта 2022
мабуть ключове слово

tarveldy• 03 марта 2022
Арту слухаю
1973• 03 марта 2022
А мрй и не ходил. Сидит на диване. Втыкает. Нихера не делает. Втооой дееь из города уезжаем. За неделю до войны задавала вопросы, что будем делать если... Думаеь до сих пор над ответом((
Alika_1• 03 марта 2022
Catou• 03 марта 2022
У всех стресс сейчас. Раз ходил в тероборону, то нормальный человек.
автор oks-oks • 03 марта 2022
Задає безглузді питання,сто раз щось перепитує, голосно розмовляє,сто раз їсть, я вже неможу не чути нічого,не бачити, сьогодні запитує,яку воду наливаю в чайник? Кажу,сто раз тобі казала,в звичайному житті нормальна людина,зараз розумію,що мене з ним занадто важко дітей немає,шлюб давно
lichkon• 03 марта 2022
Ответ дляoks-oks
Кохайте його і підтримуйте. Кожен стрес сприймає по різному.

натуничка• 03 марта 2022
Ответ дляoks-oks
Це стрес
автор oks-oks • 03 марта 2022
Так мій ще й зарплату за два місяці не приніс,на моїй шиї,довбла щодня до війни,кажи нехай виплатять зарплату,а він каже не буду просити,коли дадуть, а моя зп,то копійки,на них купили харчі і все,вибішує до сказу
Клариса-2e15• 03 марта 2022
Ответ дляoks-oks
Нервы. Стресс.
Может если в теробороне нет мест, то пусть волонтером идёт, может какие хозяйственные вопросы будет решать, займёт себя чем нибудь.
Livka• 03 марта 2022
Нормально. Нас наоборот такие вещи сплачивают. Уже был опыт уход мужа в ато. Вчера посмеялись над тем, что до войны он подсел на просмотр в ютубе психологов, того же Сатьи. А сейчас и смотреть не хочется, кажется, и никаких проблем личных нет.
автор oks-oks • 03 марта 2022
Ответ дляlichkon
Він як мене торкається,я не можу, враження,що йому поїсти,поспати і все...
автор oks-oks • 03 марта 2022
Ответ длянатуничка
Це стрес
Я розумію,я всі речі зібрала в укриття в магазині харчі купила,все сама,він тупить по чорному,запитував мене,як в укритті їсти і спати,я гиркнула,що мовчки. Боже,чоловіки воюють,а мій як баба
judit• 03 марта 2022
Мене теж дратує, вийшла окремо сижу. Вся на нервах, в мене таке відчуття що в нього все добре іповернулось в звичайний режим. Сидів вчора на рос форумах тролив росіян. Дивиться обзори по війні і т п.За ракети наше пво справляється, їжу підвозять в тер обороні і так багато людей.
Вероника-2014• 03 марта 2022
Ответ дляlichkon
Мужики вообще в дикой растреянности
Таки тормозят больше обычного
Микрозелень• 03 марта 2022
Ответ дляoks-oks
Мій взагалі, як на тормозі. Тільки розказує всім, що він спокійний, і все ок. Сидимо зараз біля придністровя , теж на голках. А в нього все супер. Все таки сподіваюсь, що це хвороба так впливає. Бо ми ще й усі прзворіли вірусняком, усі з температурою.
Сварилися, сказала, що подам на розлучення. В нас ще троє дітей. Кажу , може б кудись я з дітьми переїхала. А йому пофіг, в нього все спокійно
НамСвоюРобити• 03 марта 2022
Ответ для1973
Психологічна реакція.
Бігти або зачаїтися.
У вашого 2га просто.
Попусте пізніше.
Аурелиа• 03 марта 2022
Пишаюся своїм чоловіком - атошник, зараз тренує тероборону. Мені наказав вивезти дітей до родичів, щоб думки про нашу безпеку його не відволікали. Хоча в звичайному житті, більш я керую.
olena38• 03 марта 2022
Автор,не гарячкуйте. Кожна людина переживає стрес по різному. Ви сильна жінка,все зробили що могли. Не сваріться, побалакайте з ним спокійно. Можливо він прийде до тями через якийсь час.
Зараз не час сваритися

НамСвоюРобити• 03 марта 2022
Ответ дляoks-oks
Перестресує і отямиться.
Такий же знайомий є.
Навіть гірше. Писала вже тут. Бігав з істерикою декілька днів. Таке позорище.
Але от вчора, подруга сказала, що почало попускати.
автор oks-oks • 03 марта 2022
Ответ дляolena38
Зараз не час сваритися
Милі,дорогі мої україночки! Я вам так дякую,як ніколи. Така важкість на душі,знаю,що всім важко,кріпимося,але ж так вже накриває,що не володію собою геть.
FearlessN• 03 марта 2022
О, у меня картинка в тему есть.... Берегите мужчин.
Katrysya1986• 03 марта 2022
Зараз живемо три родини в одному домі. Сваряться всі, але не надовго- це все нерви.
Sold• 03 марта 2022
Ответ для1973
Я думала я одна такая. Ситуация один в один. И его родственники орали в один голос ’надо ехать, а то потом под пулями как?!!’. А теперь сидят на жопе ровно и хоть бы кто-то дернулся о внуках побеспокоится.
Решила уезжать сама, вывозить своих детей. Не пропаду
автор oks-oks • 03 марта 2022
Ответ дляSold
Ви мій герой,великий герой.
ИринаКа• 03 марта 2022
Ответ дляАурелиа
Все один в один, як у мене. І як ви себе почуваєте? Немає почуття провини, що діти стали якорем для бездіяльності. Окрім переказів на картки і огризання в інтернеті я нічого не роблю. Це морально вбиває
Sold• 03 марта 2022
Ответ дляoks-oks
Ви мій герой,великий герой.
Та ще не поїхала) Але збираюсь...
Розумію що важко , розумію що сама буду сумувати, але - діти зараз на першому місці! І сидіти нічого не робити просто не можна!!!
Автор, у Вашого чоловіка і вправу стрес. Я зі своїм просто говорю, як є, зі сльозами, з емоціями, що думаю те і кажу, трохи його це ставить на місце.
Ви його підтримайте! Все ж таки подумайте, що ви один для одного зараз опора, більше поруч нікого немає.
❤️
bejalla• 03 марта 2022
У меня два бывших, один в окопах ночует, воюет, а второй с мамой в подвале, из одного города.
Sveta0204• 03 марта 2022
У меня муж тоже дома сидит, остался без работы, он мебелью занимается, никому она сейчас не нужна ясное дело, но мне его жаль, в тероборону не взяли, сказали много людей и так. Вижу переживает как кормить семью будет, у нас малыш 1 годик и старшая у меня от первого брака 12 лет. Мы из Днепра, все это время было тихо, но страшно, что нас ждёт дальше, хоть бы не на года, ищем варианты выехать на Западную на случай вторжения и бомбежки в нашем городе. Деньги ещё есть, но пугает, что в магазинах полупустые полки, на нас ответственность - дети, надо держаться вместе и поддерживать) Справимся, нельзя сдаваться, развестись всегда можно, а спасти брак сложнее.
Царевна Смеяна• 03 марта 2022
А у мене прозріння: колишній, про якого була так собі думки, на 2й день пішов у тероблрону, не взяли, а на 3й мобілізувався - вже в армії 🥺