Кто уже столкнулся с таким вопросом или владеет информацией?
Мужу вручили повестку совсем в другом городе (не проживает и не прописан), просто на КП. В ней написан адрес и время - явится на протяжении 24 часов. Даты и время на повестке не указано. Данную повестку вручили далеко от дома. Указан перечень документов, включая те, что связаны со службой. Он не служил по мед. показаниям. На учёте не стоял. Большинства документов со списка нет вообще.
Что делать в такой ситуации?
Ответ дляСветлана2409
Всі так класно пишуть, відправляйте, не ховайте і тд. А залишитися вдовою з двома, трьома дітьми малолітніми всім під силу? От людина займалась перевезеннями, допомагалоґа по суті. А там буде три тижні сидіти в ’учебці’
Ви така дивна, слів нема. Вам хочеться, щоб мужчин без навчання зразу на війну віідправили???!! А чим гірші жінки, в кого 2- е дітей чи одна дитина?! Подумайте над цим.
Ответ дляWomAnn
Что за розовые рассказы. Никто никому не хочет помогать. Ни жильём делится, ни денег давать, каждый думает как бы самому ноги не протянусь. Уже столкнулась, когда искали помощь одной семье
У мужа Папа в комфорте сидит на даче с новой женой и ее родственниками. А мы 9 день в подвале школы живем с двумя детьми и он об этом знает. У старшей панические атаки каждый день. И не одного звонка за это время. Бог ему судья. Вычеркнула из жизни
Ответ дляWomAnn
Никто никого не кидает. Есть закон и порядок распределения, в зависимости от очереди мобилизации и навыков.
Некоторые тоже хорошо устроились, типа в обороне, два мешка поднесли и громко заявляют что они в обороне, потому что ссыкотно в военкомат идти
А разве тероборона исключает поход в военкомат?
frumoasa17• 05 марта 2022
Як може бути повістка на відправку без мед.комісії, навіть без формальної? Спершу проходять її. Ви напевно щось наплутали, це про повістка, щоб стати на облік. Ваш чоловік не служив, 100% обмежено придатний, такі люди зараз непотрібні армії, поки здорових не мобілузують без досвіду, а тут вже на відправку у частину.
Like-A-Rainbow• 05 марта 2022
Мер Львова коментував, що діється 24 години чоловікам прибувшим на відпочинку, а далі - або їхати з регіону, або ставити в ньому на облік.
Якщо чоловвк не планує там залишатися - то заісно, хай вертаєиься. Якщо планує ше допомагати жінкам - можна звернутися до військомату за місцем облік і уточнити пррялок своїх дій
Sweet_Dreams_• 05 марта 2022
С нашего отеля забрали 7 мужчин . 4 индусов с гражданством Украины но я не знаю где они прописаны .
Vlada-Maria• 05 марта 2022
Ответ дляOlenka_bum
Допомагає з перших днів і армії і населенню в своєму місті.
Значить, вдома приходить у військкомат, як повернеться. Якщо він офіційно в теробороні, то там і лишиться. Крім того формуюьь резервні частиниі пвдрозділи тероборони. Повістка - це не значить відразу на передову
Vlada-Maria• 05 марта 2022
Ответ дляСветлана2409
З чого ви взяли? Хай їде додому і реєструється, в чому проблема, його що, насильно з кордону забрали? А цей ’помічник’ що, безплатно возить людей бусом чи просто грачує, беручи втридорога?
Vlada-Maria• 05 марта 2022
Ответ дляOlenka_bum
Ну хто ж думаює про те, що допомагати країні можна ще й іншим способом, а не тільки з автоматом в полігоні. В більшості, на жаль, обмежений кругозір
А ваш не обмежений кругозір скільки бере з людей за доставку до кордону?
Vlada-Maria• 05 марта 2022
Ответ дляСветлана2409
Да, поділіться де це таке відбувається? Направлення в обласний центр?
Щось тут не те, по приїзду потрібно йти в свій військомат
+1, так і є
Ответ дляVlada-Maria
З чого ви взяли, що він таким заробляє? А нього є авто та свої родичі жінки, жінки у друзів, знайомих от вони і просять його при змозі вивести так як він може швидко зорієнтуватись, організувати, домовитись та має зв´язки в західних областях щоб поселити людей. З його професійною діяльністю перевезення не пов´язано ніяк. Перевезення безкоштовно, ще й авто заправляє за свій рахунок і ніколи за це грошей не візьме.
А вам якщо такого не зрозуміти, що людина робить це безкоштовно то не порівнюйте зі своїм оточенням
Ще раз пишу - виберіть ВСІ ВІДПОВІДІ АВТОРА та більше не пишіть дурниць!
Vlada-Maria• 05 марта 2022
Ответ дляА вот и Я
Ні, хто дійсно в теробороні, то вони так само на обліку і через військкомат
Vlada-Maria• 05 марта 2022
Ответ дляOlenka_bum
Дурниці тут пишете ви поки що. І так, мені таких не зрозуміти, хто за рахунок жінок ховається за ними
Ответ дляVlada-Maria
Не судіть по собі.
Karandaeva• 05 марта 2022
Ответ дляSweet_Dreams_
Бедные индусы((((((
Sweet_Dreams_• 05 марта 2022
Ответ дляKarandaeva
Бедные индусы((((((
Почему ? У них паспорта Україні
Ответ дляDarina26
Извините, кому долг? Иужчина должен нсвоему ребёнку, может быть жене. Может быть Богу, если верующий.И больше никому. Государство наше никому нечего не дало и не считает себя должным, то почему обычный человек рядовой должен жизнь отдавать?
Потому что война, проснись!
Ответ дляOlenka_bum
Почитайте выше, что мне мои землячки пишут - ’не прятать под юбкой, собрать вещи и отправить землю родную защищать с оружием в руках’ человеку, который его то и не держал никогда
Ну че,в России таких мы называем -пушечное мясо.А наших же готовы точно так же на убой отправлять.Давайте по честному.Бред
Ответ дляDarina26
Согласна полностью.