Я зовсiм розклеiлася. Дiвчата, хто шо може сказати....
Я себя ловлю часто на том, что ищу только оптимистичные новости (где наши побеждают, где сколько рашистов прибили), не хочу заходить в панические темы, не могу физически читать про треш на атомках и давку в поездах. Накатывает прям до тошноты, клаустрофобии и панических атак. Психика защищается, что уж тут.
Дєвки та шо ви повісили носа? А ну беріть себе в кулак,це все ігри психіки,скоро буде фаза ’ ми переможем’.
Наші хлопці молодці,рвуть тих тварюк на добриво. А знаєте як добрива подорожчали? А тут безкоштовне,та ще й натуральне саме під´їхало.
Скоро,вже дуже скоро ми вийдем цілими дворами і сядем за один стіл і будемо святкувати перемогу.
Ответ дляТатьяна89
По последним ’бабко-дедко-монахо-аналитическим’ прогнозам, война закончится завтра или на крайний случай до 12 марта.
В Киеве есть ПВО, работают магазины, аптеки, есть свет, вода, газ, интернет.
Эти 2 факта поддерживают мою слабую психику от съезда кукухи
Где вы видели такие прогнозы ?
Сколько читаю инет.. не встречала даты 6 или 12 Марта
v.melnik_km• 05 марта 2022
Це природна реакція психіки, мене вчора крило. Тримаємось, Бог в правда за нами
v.melnik_km• 05 марта 2022
Пишуть багато, до початку великого посту, а він з понеділка, плюс Воно хоче переговорів на вихідних.
Ответ дляТатьяна89
Про монахів
Я ржала з мами
Орієнтовно в кінці січня,прийшла вона з роботи,така засмучена
Каже,в Вікі (колеги по роботі) ,сестра послушницею в монастирі,так от ,якісь там особо намолені монахи сказали,що буде війна
Я ще з мами посміялась і заборонила то хоч комусь казати …
Я ржала з мами
ksusha1155• 05 марта 2022
Ответ дляЯся222
Как-то так, почти каждый пройдёт все стадии, это нормально.
Я на стадии депресии
ksusha1155• 05 марта 2022
Ответ дляhrushyk
Про монахів
Я ржала з мами
А про кінець нічого не казали?
Майстерня домашнього текстилю• 05 марта 2022
Ці, бляха, монахи спецом це робили, тіпа пророкували, щоб всі знали велич рпц. Вони там тупо не розуміють, чому ми, українці, не хочемо бути в русському мірі. Я слухала сьогодні їхнього отця Владіміра Артєм´єва, там понос замість мізків.
ksusha1155• 05 марта 2022
Ответ дляgranfola
Окончание или утихнет - приснилась цифра 7. ХЗ, или число, или дни, или недели, или месяца
Мне тоже 7
Бонні Паркер• 05 марта 2022
Ответ дляasjaua
Под Киевом в Севериновке военная группа страны 404 встретилась с коллегами. Они друг друга не узнали и в результате этого сэкономили нам 13 джавелинов. ВСУ не стали вмешиваться в их суицидальные порывы.
Справді орки одне одного перебили? Спасибі вам за таку приємну новину!
harchushyn• 05 марта 2022
Ответ дляТатьяна89
Кто может какие-то добрые и светлые фильмы посоветовать, хоть отвлечься как-то
Я дивилася ’Матч смерті’ з Безруковим.
Хоча він і російський, але Фільм знятий на основі легенди про футбольний «матч смерті» між КИЇВСЬКИМИ футболістами і збірною зенітників-люфтвафе в окупованому Києві влітку 1942 року.
Мені дало сили, як фраза ’руській воєнний корабль’