Хочу сказати, що ви просто нереально круті!!! Сьогодні бачила, як ви під кулями виходили на мітинг. Ви молодці. Ваш приклад сьогодні доводить, що нашу націю не здолати. Від мене повага та низький уклін. Ми все зможемо завдяки таким мужнім та відважним людям як ви! Молимося, щоб у вас все було добре і щоб скоріше настав мир в нашій Україні.
Можливо якесь місто пропустила, просто це ті, що бачила. Ми всі бачимо це і підтримуємо вас. Хай вас Бог береже!
shevskaya26• 05 марта 2022
Ответ дляasjaua
Вы вообще красавчики- укрыли хуями гуманитарку раковскую и полные фуры уехали. Картинки для раша тв не получилось
Так видео было как один мужик взял коробку гуманитарии и у них на глазах начал давить ногой их консервы , они в ах….е были
Ответ дляemerald_88
А Конотоп?! Эта отважная женщина станет легендой.
о це да. Конотоп був перший, напевно, хто проявив героїзм
Я цю жінку буду пам`ятати все життя. Крута! Кацапи навіть не знали, що їй сказати.
Добрая_свекровь• 05 марта 2022
Ответ дляМирослава_
Почему так быстро забыли про геническую женщину и семечки в кармане
Ответ дляvasilek5050
Бідний Чернігів. Чому за нього не пишете
Чернігів - ви також молодці. Тримайтеся, будь ласка, молимось за вас.
Всі міста молодці. Я такої згуртованості давно не бачила. Ми коли об`єднуємось - ми сила. Пишаюся, що я частина такого великого народу
shevskaya26• 05 марта 2022
Ответ дляMunschaez
Единственное пятно в Херсоне - гнида Стремоусов. Предатель и лизоблюд.
В 2014 радостного приветствовал русский мир, потом понял, что не выгорела и стал бешеным патриотом, а теперь опять его на 180 градусов развернуло. Не верьте его роликам!!!
Да, это сука ещё та, а ещё к Кулешову есть вопросы